Към съдържанието

Снимка

Ethereum Classic

65 отговора на тази тема

#21 stamen

stamen

Advanced Member

• Administrators
  • 1983 Мнения:
  • LocationСофия, България

Публикувано 17 октомври 2016 - 02:51

Да отбележим, че е ICO - Initial Coin Offering, което вече му дава 80% вероятност да е scam. Ако са и китайци, 'ептен ме отказаха :)

#22 stamen

stamen

Advanced Member

• Administrators
  • 1983 Мнения:

Публикувано 19 октомври 2016 - 09:56

Стартира китайски проект за децентрализирана търговия на активи с основна валута ETC.

http://etcwin.com/html/index.html

За какво ти е това, като имаш следното:

https://etherdelta.github.io/- изцяло децентрализирана борса без собствен токен...

#23 stamen

stamen

Advanced Member

• Administrators
  • 1983 Мнения:

Публикувано 21 октомври 2016 - 08:30

Само тези, които са на етер могат да се търгуват....

Има и некъв bitrelay, който може да позволи поне от едната търговията, не съм го гледал още, а трябва...

#24 St0ky

St0ky

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 844 Мнения:
  • LocationPlanet Earth

Публикувано 05 ноември 2016 - 12:48

От няколко дни обмислям да добавя известно количество ETC към порфолиото си и мога да дам няколко силни аргументи:

1. Към днешна дата повече от 20 борси предлагат търговия на ETC/BTC, като водеща с над 50% обем е poloniex. Там от както е листната винаги е в топ 5 на най-ликвидните търгувани двойки. Който си губи времето като мен по разни борси сигурно е забелязал дебелия buy side, силно напомнящ на този в ранните дни на ETH. Освен това има визуална прилика между двете графики на ETC - до сега и ETH в периода след старта между 08/08/15 - 22/10/15. Обобщено казано - някой товари стабилно.
 2. Сериозен ресурс да напомпят цената имат само големите пулове и миньори, които за целта си харесват само POW монети, а както знаем всички, ETH скоро минава в отбора на POS докато неофициално за класиката се работи в тази насока:

twitter @eth_classic
''The focus in 2017, will be to secure and stabilize the ETC blockchain, and to possibly research going into a PoW-PoS hybrid by 2018.''

т.е. нищо чудно 2017 да е годината на ETC

3. Наблюдавам, че много хора с опит са доста булиш спрямо класиката в момента,а очевидно и китайците не крият симпатиите си, така че това е допълнителна удивителна.

Технически има ясно изразено дъно на 0.00118 и може да се помисли за позиция с твърд стоп и минимален риск. 

"Give a man a gun and he might rob a bank, give a man a bank and he will rob everyone"

#25 St0ky

St0ky

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 844 Мнения:
  • LocationPlanet Earth

Публикувано 15 ноември 2016 - 07:24

Класиката(ETC) вече е с по-дълга верига от Виталикойн(ETH)

"Give a man a gun and he might rob a bank, give a man a bank and he will rob everyone"

#26 St0ky

St0ky

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 844 Мнения:
  • LocationPlanet Earth

Публикувано 16 ноември 2016 - 10:09

Там съм със супер скромен принос от 87.3 MH/s :)

Собствени или наети :)

#27 stamen

stamen

Advanced Member

• Administrators
  • 1983 Мнения:

Публикувано 15 декември 2016 - 09:17

Мисля, че е време да осъзнаем ролята на мрежовия ефект - огромна е, просто е ново явление в света и не ѝ обръщаме внимание. Мисля, че какъвто и тим да са събрали тия от ЕТС, ЕТН е достатъчно напред, за да може да бъде изпреварен.

Така че ще ни се даде още един шанс да излезем от ЕТС на добри цени. Подобно е както при лайткойна и биткойна... 

#28 Tronald Dump

Tronald Dump

Neutral

• Members
  • PipPipPip
  • 431 Мнения:

Публикувано 20 декември 2016 - 01:05

аз съм останал с впечатлението, че в началото са пуснали ЕТЦ, сбъркали са нещо с него, спират го, пускат подобрената версия ЕТХ, и чакат да се разпродаде съществуващия ЕТЦ и това ще бъде. Не знам защо така, нещо такова бях прочел в уикипедия. Каква е ползата от ЕТЦ реално, какво се прави с него?

Every week I will review a couple of cryptocurrencies, evaluating them by 38 indicators, in search of the perfect hidden high-risk, high-reward investment opportunities, here:

https://cryptohydra.com/

#29 Tronald Dump

Tronald Dump

Neutral

• Members
  • PipPipPip
  • 431 Мнения:

Публикувано 20 декември 2016 - 02:33

Хахахахха уникално. Ти ме разубеди, ще си дъмпна ЕТХ-то в ЕТЦ което ще изчакам да порасне малко и после ще го продам и него и да ми се махат от главата.

Every week I will review a couple of cryptocurrencies, evaluating them by 38 indicators, in search of the perfect hidden high-risk, high-reward investment opportunities, here:

https://cryptohydra.com/

#30 stamen

stamen

Advanced Member

• Administrators
  • 1983 Мнения:

Публикувано 17 януари 2017 - 09:23

няма такива нърдове :)

C2XMXfkUcAAuYH1.jpg

#31 Guest_Given_*

Guest_Given_*
  • Guests

Публикувано 09 март 2017 - 11:20

https://www.bloomber...fund-this-month

Щял да бъде този месец.

#32 TooHigh

TooHigh

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 95 Мнения:

Публикувано 15 март 2017 - 12:44

Много подценен остана Класика, тази седмица май ще са последните евтини монети, ETC-та 

#33 stamen

stamen

Advanced Member

• Administrators
  • 1983 Мнения:

Публикувано 15 март 2017 - 12:46

Мисля, че е време да осъзнаем ролята на мрежовия ефект - огромна е, просто е ново явление в света и не ѝ обръщаме внимание. Мисля, че какъвто и тим да са събрали тия от ЕТС, ЕТН е достатъчно напред, за да може да бъде изпреварен.

Така че ще ни се даде още един шанс да излезем от ЕТС на добри цени. Подобно е както при лайткойна и биткойна... 

това ми мнение от преди 3 месеца точно, когато ЕТС се беше дигнал на 20% от цената на ЕТН днес важи с двойно по-голяма сила... 
(само казвам, ти си прави каквото знаеш :))

#34 metaflute1

metaflute1

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 297 Мнения:

Публикувано 26 април 2017 - 03:30

Класификация: FOMO, Започна преди около час.

59009c51.png

Не съм трейдър. Затова всичко, което кажа за пазарите, трябва да бъде игнорирано.

#35 metaflute1

metaflute1

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 297 Мнения:

Публикувано 26 април 2017 - 03:41

Възможно е това да е причината: https://twitter.com/...219122891034624

Допълнено: От още места се потвърждава, че това е причината.

Този пост е редактиран от metaflute1: 26 април 2017 - 04:06

Не съм трейдър. Затова всичко, което кажа за пазарите, трябва да бъде игнорирано.

#36 Guest_Given_*

Guest_Given_*
  • Guests

Публикувано 26 април 2017 - 04:23

Лаунчнаха го, сега към Луната. 2 месеца го чакам този хубавец да туитне. 😍😍😍
  • metaflute1 харесва това

#37 St0ky

St0ky

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 844 Мнения:
  • LocationPlanet Earth

Публикувано 26 април 2017 - 05:38

Бих посъветвал да се обърне внимание на ETC в момента.

Време за реклама както се казва :) 

#38 Guest_Given_*

Guest_Given_*
  • Guests

Публикувано 26 април 2017 - 09:01

Точен кол. Аз преди 2-3 седмици започнах да се отчайвам вече, просто имам чувството, че всички, които имат акаунт в борса са в ETC.

Stoky, какви са ти очакванията? Аз напазарувах на 0.0016 и не съм пипал оттогава, но ако действително започнат да се привличат сериозни инвеститори май няма и смисъл да се мисли за продажба скоро.

#39 TooHigh

TooHigh

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 95 Мнения:

Публикувано 27 април 2017 - 01:07

Пазя още от 0.0013/15 или $1.40/60 нещо такова. Ще ги дам на заветните ми 0.0085 - 0.01 / $10-12

#40 vamp111

vamp111

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1414 Мнения:

Публикувано 27 април 2017 - 09:39

малко ме е яд, че не послушах от форума тук някой хора, също и тези които следя в туитър и не се включих навреме...

след DAO хак-а, шортнах всичкото ETC което ми дойде от въздуха и до днес не съм му обръщал никакво внимание, хора четете и проучвайте постоянно, не се знае къде се крият възможностите

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

To Top