kmeta
-
Posts
330 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
10
Reputation Activity
-
-
kmeta got a reaction from vamp111 in В ХОРЕМАГА СМЕ !!!
Не мога да разбера защо купуват с камари тоалетна хартия.
От грип и корона вирус се кашля а не се ака.
-
kmeta got a reaction from vamp111 in За цената на биткойн
Шапка им свалям на китайците.
Не ги интересува нито златото нито петрола нито криптото.
Изкупиха ефтино акциите де що се продаваше на промоция на всички чужди производства на територията си и получиха контрол на чуждите средства за производство в собствената си държава. Пари-стока-пари. Е колкото се е продало де ама евала им прая.
-
kmeta got a reaction from vamp111 in Глобални тенденции
И наведнъж да ги набутат на някой в дълг. В случая на данъкоплатците.
И аз искам така.
-
kmeta got a reaction from vamp111 in Глобални тенденции
https://ria.ru/20200228/1565321884.html?utm_medium=referral&utm_source=lentainform.com&utm_campaign=ria.ru&utm_term=1281179&utm_content=8350622
-
kmeta got a reaction from batibon in Биткойн новини от света
Visa Grants Coinbase Power To Issue Bitcoin Debit Cards
https://www.forbes.com/sites/michaeldelcastillo/2020/02/19/visa-grants-coinbase-power-to-issue-bitcoin-debit-cards/#17a485152e83
-
-
kmeta got a reaction from AdamKadmon in 200$ подарък в криптовалута!
Тия са фокусници от висшия пилотаж.
Имат текущи сделки на суми превишаващи в пъти тотала на целия им ордер бук.
И то не само BTC/USD ами и по другите двоики.
-
kmeta got a reaction from AdamKadmon in 200$ подарък в криптовалута!
В coinmarketcap са видни електротехници - "боли ги фара" за чуждата стъкмистика.
Постоянно ги критикуват за измислените обороти на борсите ама на тях им е през CMC жицата по тоя въпрос.
-
kmeta got a reaction from Pistolero in 200$ подарък в криптовалута!
В coinmarketcap са видни електротехници - "боли ги фара" за чуждата стъкмистика.
Постоянно ги критикуват за измислените обороти на борсите ама на тях им е през CMC жицата по тоя въпрос.
-
kmeta got a reaction from Pistolero in Тактики и стратегии на търгуване ... day trader или валидолче в джоба :)))))
За да подарят на децата за коледа и нова година по един биткойн.
-
-
-
kmeta got a reaction from Pistolero in В ХОРЕМАГА СМЕ !!!
От поредицата - сектите.
Свидетели на - BITMEX:
-
-
kmeta got a reaction from AdamKadmon in 56 кранчета на едно място
Ами когато го писах даваше...
Сега наистина е по 10 сатошита.
Но тия си сменят цифрите както си искат.
С едно малко допълнение което тия дни нямам време да го ползвам - толкова са тарикати, че курса им върви с няколко часа назад.
Ето и статистика тотална: 0.0001 BTC
1.24 USD
След запетаята да са от кранчето ама долара е от търговия.
И въобще за чесане на крастата да съм постоянно в позиция и то на аванта / без да им давам нищо - това е най главната препоръка/ щото за мене всички са мошенници си е много добра авантова перспектива.
-
kmeta got a reaction from tuzara82 in За цената на биткойн
Преди 30 г. имах осцилограф на 100 Hz.
Същото показваше и нищо не му разбирах.
-
kmeta got a reaction from vamp111 in 56 кранчета на едно място
https://tradesatoshi.com/Account/Login?form=register&referrer=2pqwHzYPwi
Най-дащното е 25 сатоши на час.
Останалите ги определям по скалата надолу като прогресивни скръндзи.
НО !!!!!
За тия който ги сърбят пръстите постоянно да правят сделки,:
Minimum trade: 0.01000000 USDT
Fee: 0.00000000 USDT (0.10%)
Курса почти винаги изостава от маркеткапа с около час но затова пък оборотите са впечатляващи !!!!!!!!.......хихихи...
Каква е рефераката хал-хабер си нямам щото доскоро я нямаше. И няма описание за сега каква е рефералката.
-
kmeta got a reaction from hpz in За цената на биткойн
Не ми се търси точния урок, но с две думи - това се нарича адреналина на търговията...
Не важно дали си влязъл със 100 $ или с милион, адреналина е един и същ за всеки търговец е да де треидър.
-
kmeta got a reaction from DakoLTC in Свободна тема със свободни коментари...
Здравейте майор Михов !!!
Заради вас вече 7-8 часа никой не пише във форума.
Аз нямам затова се обаждам :-) .
-
kmeta got a reaction from olivar in Свободна тема със свободни коментари...
Здравейте майор Михов !!!
Заради вас вече 7-8 часа никой не пише във форума.
Аз нямам затова се обаждам :-) .
-
kmeta got a reaction from hpz in За цената на биткойн
Аз като посегна да кажа нещо актуално ям бой през пръстите.
Сега вече само минали сделки мога да споделям.
На крекса си пуснаха собствен токен изпълняващ ролята на метла - буквално. Всички изритани койни се обменят в техния токен нещо като да не без хич или за бог да прости.
Когато се регистрирах там кранчетата пускаха само с една капча всичките и бях натрупал две страници боклуци.
След като ги смених за крекс токен се оказа че имам цели 50 сатошита - нищо и половина...
Но едно бързо прегледче кво е тва животно новия токен, кво да видя:
Луд ажиотаж и 20% марж купува - продава...
Ох на батко от късен сабахлям къмто 10:00 до към 15:00 без много да му отделям постоянно време, щото не можех да повярвам а е трябвало..
От 50 сатошита станаха малко над 6000 сатошита.
Но за това пък после си нахлупих един HODL и сега имам богат татко с тъща BTT по 13 сатошита парчето:
BTT BitTorrent568.99373492 Жълти стотинки ама как звучи в % .
-
kmeta got a reaction from AdamKadmon in Щедро почерпиха !!!
Това от кранчетата на CREX24 от преди малко.
QWC 1000000 1 ч. 00:59:33
15.07.2019 16:31:40 135483899 Фосети QWC 1000000.00000000 0.00000000 Изпълнено успешно Потвърдено
Веднага бяха продадени....
15.07.2019 16:33:12 21610689 756321668 Продай QWC/BTC 1000030.0 ฿ 0.0000000011 ฿ 0.0011000330 ฿ 0.0000011000330 ฿ 0.0000000000000
Не знам кой какво обърка но ми хареса.
След час пак ще пробвам :-)
https://crex24.com/?refid=1ftsi6gs7hfj3q7hj8cc
-
kmeta got a reaction from batibon in Борси за криптовалути
Абсолютно вярно !!!
Аз на нова щайга с нов джам писах какви защити съм поставил и питах какво още да сложа а получих отговор да си преинсталирам джама !!!
Няколко месеца по късно чета платена статия с видове платени защити и както бях са набирил си изразих мнението... За което пък получих съвет да си оставя само 2 USB порта за клавиатура и мишка, което пък е потвърждение, че няма вицове за БГ форуми а всичко е истина - ето тука :
-