Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Hardfork-a - BitcoinXT, BitcoinCash

Recommended Posts

Тоест тия от трекса вече имат виртуални БЦЦ в балансите и намазват евтините алтове, токато тези в кракен като мене рефрешват лагналия кракен да зацепи :D

Къде гледате тия петахаши и цени, давайте линк... 

OFFT  Тва ще ми е последния експириънс с кракен :) btw когато им исках компeнсации ми отговориха след 38 дни , когато пуснах подобен тикет да ги наругая ми отговориха след 16 часа.... :lol:

https://pool.viabtc.com/

https://www.viabtc.com/quot/realtime?currency=btc&dest=bcc&chart=professional

И в bitfinex няма нищо още, но те си казаха, че ще се разпределят след като се изкопае първия блок.

Може и да е добре, че още ги няма, защото цената продължава да върви нагоре. И вече 88 PH копат Bcoin.

Ако тази единица е отдавна, значи не е още дефакто тръгнал блокчейна. Опитах и тънък трансфер, но не ми го позволи. SPLIT бутона в леджър дава баланс 0. Чакаме.

И аз в биттрекс не успях в началото (uvalid user/pass), но после се получи. После пак започна да бави, но сега е ОК. Излиза и съобщение: We are aware of login issues, investigating.  For more information, see the News page.

BCC още не е листнат.

Edited by metaflute1

Аз май се прекарах с този кракен и последния блок 478558 от който ще гледат кой колко биткойна е имал - чаках до 16:00 и накупх алтове , а този блок излезна след това :(

CoinDesk проследяват, доколкото могат в реално време. Последна новина: Биткойн мрежата е напред с 4 блока. 

Засега няма информация за реален блок в Биткойн Кеш

https://www.coindesk.com/bitcoin-fork-watch-bitcoin-cash-hard-fork-august-1/

И аз в биттрекс не успях в началото (uvalid user/pass), но после се получи. После пак започна да бави, но сега е ОК. Излиза и съобщение: We are aware of login issues, investigating.  For more information, see the News page.

BCC още не е листнат.

вътре съм, кредитирали са ме, но не са пуснати за търгуване

post-1298-0-89769400-1501596235_thumb.png

Kraken тотално блокира, поне за мен.. От 20 минути гледам следния екран при опит за лог ин, а счупих рефреша..

503

Service Unavailable

The requested service is currently unavailable.

Kraken тотално блокира, поне за мен.. От 20 минути гледам следния екран при опит за лог ин, а счупих рефреша..

503

Service Unavailable

The requested service is currently unavailable.

типично за кракен, сега им излезе изявление, че все още не са кредитирали юзърите си

Please note that BCH balances have not been credited yet, working to credit as soon as possible

много от големите инвеститори в биткойн не са си пуснали биткойните към борсите по разбираеми причини

все още не могат да депозират ново получените от тях биткойн кеш, защото никощ борса не е пуснала депозити с тях, а и блоковете са им много бавни

когато това стане следващите 24 часа, огромни количества биткойн кеш ще залеят борсите, а на глупаците ще им свършат парите

така че аз продавам каквото имам в кракен

Много яко се наших аз , но не е толкова фатално. Не успях да си взема кеш монетите макар, че биткойните ми бяха в кракена. Някои хора ще си карат Х-6 с тези койни а , други като мен ще пият студена вода :) 200$ на парче не е чак толкова зле , да сме живи и здрави и така. Гледам че вече са си изкопали първия блок за 5-6 часа време , незнам но не ми се струва много добре това. Ще видим какво ще кажат специалистите скоро

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...