Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Hardfork-a - BitcoinXT, BitcoinCash

Recommended Posts

Има ли някой смелчага, който не го е срам от действията му, да каже, че е купил кеш шита?

Надявах се да хвана нещо ниско в мрежите, но кракен направиха такъв цирк, че беше невъзможно. Първо пуснаха пазара после почнаха да дават биткойнлеш на парче вместо да заредят акунтите на всички и тогава да пуснат пазара. Тия момчета се излагат като кифладжии.

След 10 часа ще се нагоди трудността и ще почнат да изкарват блокове.

Под 0.1 май няма да пада и според мен ще се закрепи на 0.3.

Аз ще ги държа поне до 0,3 или седмици след като jaxx го интегрират в портфейла си. Определено няма да бързам с решение.

Съжалявам, но няма как да се съглася. Половината от обема се върти в Биттрекс. Там уолетите не са отворени. В момента, в който това се случи, всички койни, които не са в борсите ще полетят към тях. Дъмп ще има, после какво ще става само Ванга знае.

към момента ~0.15 в Bittrex, все още не може да се депозира/тегли, но търговията върви с 18366 BTC обем за последните 12ч

ATH 0.2 / ATL 0.003

изявление на Кракен: Waiting for BCH funding? Relax, take a walk, smell the roses, enjoy the day, it's not happening anytime soon folks. ETA 8-80hrs when safe.

изявление на Финекс:We are currently working on crediting $BCH to your accounts - as of this moment, no one has been credited. Thank you for your patience! Също тук обясняват, че не са кредитирали пълната сума ами само част от нея: https://www.bitfinex.com/posts/214

DGMpqzuXkAEJWgv.jpg

големите блокове и децентрализацията.....

По изчисления на Samson Mow, в момента ако копаеш биткойн кеш, печелиш 38% от това, което би изкопал, ако копаеше биткойн.

Какъв е смисълът на тази субсидия остава за всеки да си реши...

По изчисления на Samson Mow, в момента ако копаеш биткойн кеш, печелиш 38% от това, което би изкопал, ако копаеше биткойн.

Какъв е смисълът на тази субсидия остава за всеки да си реши...

Там някъде идва. Защото форка е от блок  478558. Оттогава са изкопани 117 BTC и 3 BCH. Стойността на добитите биткойни е 117/3/0.15=260 пъти по-голяма. Обаче BTC копат 6300 РН, а BCH - 70 PH, тоест само 90 пъти повече. 90/260 е 35%. 

Към този момент ще копаят само тези, които искат да оцелее кеш веригата(тези които имат много койни там). След като се промени трудността, ще се включат повече и рентабилността най-вероятно ще се изравни. 

Оцеляването на ASIC boost е много важно за Джихан и хората му които стоят зад производството.

аз до сега не съм видял джихан да копае бсс, т.е. за сега си следва NYA

освен ако ViaBTC не се окаже на дхихан, както се спряга от много хора, редом с BTC.top, Bitcoin.com и Antpool

аз до сега не съм видял джихан да копае бсс, т.е. за сега си следва NYA

Предполагам, че ще си направи друга ферма с друго име. Според мен бебето е родено (както казаха по-горе) и ще оцелее. ETC е оцеляло та КЕШ-а ли. Само трябва да се коригира трудността и ще си влезе в норми. 

Даже след 3-4 години, когато (ако и всичко му върви по мед и масло на) Джихан има сериозно производство и може да се мери с другите(AMD, NVIDA) може да вкара сегвит и в тази верига (няма да го притеснява, че ще загуби патента понеже ще е конкурентен технически), което ще догони или приближи като цена с BTC.

Нещо ще порасне от бебето, остава да се види какво.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...