Jump to content
hash.bg - биткойн форум
Tronald Dump

Всяка седмица ще правя по няколко репорта за криптовалути по 37 показателя

Recommended Posts

Ама ако някой чака всички да заговорят за някой токен, за да инвестира, вече ще е късно :/

точно това искам да кажа - не искам да пиша за токени, за които вече всеки знае, и са overbought

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък искам за ParagonCoin, че ми е интересна индустрията и бих ги подкрепил само заради идеята :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Tronald сигурно ставам нахален ама ако драснеш нещо и за Status(snt) и за Civic(CVC) ще съм много благодарен :)

Няма нищо нахално, не трябва да се притесняваш изобщо. Криптохидра-та си има биткойн адрес за дарения - чиста работа ;-)

Добавено:

@Калоян: Нещо не го намирам този адрес, а съм сигурен, че съм го виждал на сайта ти ?!?

Редактирано от kalin

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък искам за ParagonCoin, че ми е интересна индустрията и бих ги подкрепил само заради идеята :)

https://boards.4chan.org/biz/thread/3647219

Paragon ICO scam

DK0PEzdX0AY1ZB9.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нищо нахално, не трябва да се притесняваш изобщо. Криптохидра-та си има биткойн адрес за дарения - чиста работа ;-)

Добавено:

@Калоян: Нещо не го намирам този адрес, а съм сигурен, че съм го виждал на сайта ти ?!?

махнах го защото няма смисъл

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CEO-то на ParagonCoin стана за смях защото й хакнаха пощата в гугъл много аматьорски  :D

@Tronald Dump , предлагам ако представлява интерес да се наредя на опашката с Elastic (XEL)  :rolleyes:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

махнах го защото няма смисъл

Разбирам, дано намериш друг по-подходящ начин за монетизиране на трафика (и на труда си).

Работата ти ми харесва, въпреки, че не съм фен на алт-овете. ;-)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване