Jump to content
hash.bg - биткойн форум
stamen

Продайте лесно своите биткойн кеш за лева или биткойн

Recommended Posts

Много хора имат биткойн кеш в адреси, но не знаят, как да си ги обърнат в нещо със стойност. Например тези в Jaxx.

Понеже цената на кеша е много добра сега, а Jaxx се бавят с ъпдейта, можете да се възползвате от услугите на crypto.bg:

Как да обърнем биткойн кеш в лева или биткойн през crypto.bg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- вземате частния ключ на адреса
- пращате ни го по имейл, заедно с предпочитания начин за плащане

Не може ли да се добави  някаква опция през сайта,това изглежда несериозно.Всеки mail ще съдържа минимум 1000лв :D .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, Bitcoin cash щял да се срине и не било оферта да го държим, а на вас каква ви е ползата от тази "загуба" която се очаква да постигнете след спада от цената му?? Кой луд ще дава пари за нещо което уж се очаква да струва с пъти по-малко след време?? Моите уважения, но това е смешно като аргумент!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, Bitcoin cash щял да се срине и не било оферта да го държим, а на вас каква ви е ползата от тази "загуба" която се очаква да постигнете след спада от цената му?? Кой луд ще дава пари за нещо което уж се очаква да струва с пъти по-малко след време?? Моите уважения, но това е смешно като аргумент!

Те не ти ги купуват , а ти помагат да си ги продадеш! Просто посредническа дейност!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:)))) И тук ще сложа малко солчица. Във всяко нещо в  което има замесени много пари няма нищо случайно. Има краткосрочна, средносрочна и дългосрочна цел. Както каза един юзер на сайта-ще се разбере около ноември какво е станало на първи август.

Тези които имат база данни за разчитане, разбиране, анализ и решение за действие не са в течение на дългосрочната цел на форка. Тези които нямат нищо от това просто изчакват накъде ги духа вятъра. Ще поживеем и ще видим. Стамен е твърд привърженик на биткойн -този преди форка. Мисля, че сайта никога не е търгувал с други криптовалути, пробива сега с BTC го слагам в графа сантимент. :))))

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

просто ми писна да обяснявам десетки пъти едно и също нещо на приятели и познати.. за това сега им казвам, виж форума и пускай :)

ние само обръщаме бкеш в бтс или лева. не можеш да си купиш бкеш от нас.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те не ти ги купуват , а ти помагат да си ги продадеш! Просто посредническа дейност!

не мога да разбера как действа това, хем пращам BCH към crypto и насреща получавам BTC/BGN, хем пък не ми го купуват, какво по-точно се случва?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е автоматично, а е ръчно, но за едно си прав - BCH не ни трябва и не го задържаме. Обръщаме го в момента, в който успеем да го вкараме в борсата.

BGN/BTC изпращаме след като успеем да го продадем :) 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ве, Стамен е шизофреник: лъже всички тук, че си продава бшитовете, а после изкупува на другите, защото бшита ще е новия биткойн.. :-)

Аз ли да си сменя хаповете или някой друг?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е автоматично, а е ръчно, но за едно си прав - BCH не ни трябва и не го задържаме. Обръщаме го в момента, в който успеем да го вкараме в борсата.

BGN/BTC изпращаме след като успеем да го продадем :)

разбрах, мерси

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ве, Стамен е шизофреник: лъже всички тук, че си продава бшитовете, а после изкупува на другите, защото бшита ще е новия биткойн.. :-)

Аз ли да си сменя хаповете или някой друг?

ако това си го написал в смисала в който го разбирам, нищо такова нямах в предвид, даже евала, че мотивирате хората да разкарат тази шитня, която само клати това в/у което всички сме стъпили

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не мога да разбера как действа това, хем пращам BCH към crypto и насреща получавам BTC/BGN, хем пък не ми го купуват, какво по-точно се случва?

Ти сериозно ли ? Моите уважения , но по цял ден пускаш статии , но като някой напише нещо и дори не си правиш труда да го прочетеш!

Написано ти е, че си даваш частните ключове и си местиш БТЦ в друг адрес .... как прецени , че му пращаш БЦЦ !? Той го отваря за теб и ти го продава ... това като за 1во класиник си го е описал Стамен !!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, 

Последните два дни на всички транзакции потвържденията се бавят, защото минъорите прехвърлят мощности към копаенето на биткойн кеш, поради което се забавя мрежата на биткойн. 

Въпрос на време е да се потвърди и да се покажат. 

Поздрави, 
Мартин, crypto.bg 

Дотук 4.30 часа, не са виновни от Крипто, мрежата се задъхва..... Ако продължава така какво правим? Чакаме китайците ли?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо ме цитираш, но си е факт, че вчера и онзи ден имаше моменти с по над 40-50 минути между излизането на два блока, което е проблем .... През нощта всички наши транзакции са получили потвърждения, но изглежда и днес ще продължава така... Към момента на писането от последния блок са минали 30 минути и все още няма нов....

Няма как да не се получава забавяния в случай, че за 40-50 минути може да се изкопаят нормално 4-5 блока, а в момента се копае само 1 или максимум 2. Това са си 4-5 пъти по-малко транзакции... 

Последно като гледах вчера имаше около 40 000 unconfirmed transactions, a в момента са над 63K

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти сериозно ли ? Моите уважения , но по цял ден пускаш статии , но като някой напише нещо и дори не си правиш труда да го прочетеш!

Написано ти е, че си даваш частните ключове и си местиш БТЦ в друг адрес .... как прецени , че му пращаш БЦЦ !? Той го отваря за теб и ти го продава ... това като за 1во класиник си го е описал Стамен !!!

ти май не вникна в това което аз съм написал... няма да ти го го обяснявам като на първокласник, но само ще те питам едно:

Щом пращам частните ключове на някой и той насреща ми праща пари, не е ли това покупко-продажба, т.е. не купуват ли те твоите BCH ???? да после може да ги продават, но какво правят с тях си е тяхна работа и в случая няма значение, аз просто питах дали не е това да ти купят BCH и чакам като на първокласник да ми го обясниш защо НЕ е!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора, вие колко акаунта имате? или нещо се е получило объркване...  За batibon говоря, който е цитирал написаното от мен снощи във връзка с бавната транзакция от crypto.bg към него :) 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове