Jump to content
hash.bg - биткойн форум
tziko

Съвет за портфейл

Recommended Posts

Здравейте, къде най-добре да си направя портфейл и да отговаря на следните условия:

1. Да се купува продава биткойн (+етер и лайткойн още по -добре)

2. Да превеждат парите по банкова сметка или пей-пал!

Имам портфейли в blockchain и coinbase, но там го няма условие 2, или поне аз не съм разбрал как ще си взема парите които не са криптовалута, ако е така дайте жокер.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това, което го търсиш няма да е портфейл, а цяла борса. Пробвай в кракен , може пък да ти хареса. Парите от всеки портфейл/борса се взимат много лесно, като си пратиш биткойните на crypto.bg и те ще ти пратят парите по банков път. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станчо, Варчев отвори и криптовалути, като му гледам исканията на tziko.....той не търси портфейл, а биржа 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станчо, Варчев отвори и криптовалути, като му гледам исканията на tziko.....той не търси портфейл, а биржа 

Варчев търгуват от миналото лято с BTC, но цените им са голяма брадва... За мен най-изгодното и най-френдли си остава crypto.bg. 

Откриваш си сметка в ПИБ (първа инв. банка) и можеш спокойно и сигурно да купуваш и продаваш посредством www.crypto.bg. Лично аз направих така, отделно си поръчах една карта на XAPO когато ми трябват пари да тегля без да ме знаят тук много много :)

Jaxx портфеила е страхотен и има доста валути, работи се доста лесно с него.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове