Jump to content
hash.bg - биткойн форум
miteff

Изгубено плащане

Recommended Posts

Какво става с валутата, когато даден фосет изплати сума по адрес, който вече е закрит към момента на плащането. Сумата е излезла от моя акаунт, предполагам, че като няма получател, се е върнала в портфейла на фосета, който или не е разбрал, или не го интересува. Изпратих им и-мейл, но идва съобщение, да не разчитаме много на и-мейл поддръжка, понеже били заляти. Само при много важни случаи. Става въпрос за http://moonliteco.in/които са си читави според мен.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Биткойн мрежата адресите не могат да бъдат закрити. Ако знаеш кой е адреса, провери дали парите са там. Ако са ги пуснали наистина, то те са получени. Ако нямаш достъп до адреса, няма как да си ги вземеш. Според мен няма как да се върнат обратно.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Портфейла, където е регистриран адреса, е закрит. Адреса иначе си го знам, при проверка тук https://live.blockcypher.com/ми излиза наличност по адреса, но портфейла е недостъпен, явно закрит.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако борсата ти закрие адреса няма как да си вземеш парите освен ако те не ти ги дадат. Както се казва имаш ли 12-те думи - това са твоите биткойни , а нямаш ли 12-те думи не са твоите !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Борсата не ми е закрила адреса, а сайта, в който е регистриран адреса вече не се отваря, явно е закрит. Това не е борса, а някакъв портфейл.

PS. Открих им и-мейл в кеш-версия на сайта и им писах, че съм пропуснал срока за изтегляне на стотинките и бля-бля. Да видим дали и какво ще ми отговорят.

Редактирано от miteff

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване