Jump to content
hash.bg - биткойн форум
  • 0
rippleche

Изпратих ETH до OmG адресс

Въпрос

Моля ви ако сте имали такъв случай ще ми помогнете ли. Вчера от бързане копирах адреса на ОМГ и от койнбейс изпратих в битрекс Етериуми на адрес на Омисе Го. Прецаках ли се или ще ми ги върнат ? Писах на съпорта на битрекс все пак да видя какво те ще кажат. Интересното е че никаква грешка не ми даде :(

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12 отговори на този въпрос

Recommended Posts

• 0

Няма грешка, защото адрес на OMG е Етер адрес. Транзакция има, но в Биттрекс това е адрес за друг токен, а не за Етер. Дано от съпорта да ти помогнат. В такива случаи е коректно да се отзоват и да ти преместят токените в правилния адрес.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

Току що проверих в etherscan ОМГ адресът, на който изпратих ETH и пише че има толкова етериум колкото съм пратил, но това си е ОМГ адрес. Дали има начин аз да аи ги прехвърля или само битреска могат да ми ги пренасочат? Четох някаква тема за същия случай като моя ама има шанс или да си почакм доста или да не ми обърнат внимание

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

Направих билет към съпорта, но все още няма отговор. Гледам че седят постоянно онлайн в това Slack приложението ама съм със сателитен и тернет и не мога да го изтегля. Някой занимавал ли се е с техния съпорт да каже отзиви. Колко време е чакал?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

Имал съм такъв казус с Bittrex. Върнаха ми ги, но след около месец. Супер коректни са, не би трябвало ДС имаш проблем. Следи си мейла и им отговаряй точно на въпросите. :) Успех

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

Благодаря ти за отговоря @Given вчера се свързах с тях във Slack отговори ми че ще отнеме около месец. Каза и, че е малко сложен процеса ама в рамките на месец да уточнят откъде са тези етериуми. Нешо друго пита ли ли са те ? Написах им само в кой адрес съм ги пратил и в кой трябвсше да ги пратя. Каза че по пощата ще ме уведомят като всичко е готово.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване