Jump to content
hash.bg - биткойн форум
  • 0
Marina

Добрите alt coin проекти

Въпрос

Здравейте,

Вече съм споменавала, че съм консервативен инвеститор, 100% от крипроактивите ми са в биткойн, но не може да се отрече, че алт валутите са не малка част от цялата екосистема.

В тази връзка, любопитна съм какво е вашето мнение, дали смятате че има проекти с такъв потенциал, че да си заслужава да бъде инвестирано дългосрочно в тях? 

И за да стане малко по-ясно какво имам предвид, ще дам пример.

Наблюдавам Civic (проектът на Vinny Lingham), смятам, че идеята има бъдеще, вярвам и в потенциала на екипа да я реализира. Не мога да преценя, обаче, каква би била цената на тоукъна, когато проекта влезе в продукшън фаза. Текущата цена е $0.399.

Нямам идея какво би формирало цената, предвид факта, че тези тоукъни представляват "горивото" във въпросните проекти, а не част от собствеността върху компанията?

Разгледах и други интересни проекти в сайта на Tronald Dump, и ще се радвам да чуя и вашето мнение по въпроса.

Поздрави! ;-)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 отговори на този въпрос

Recommended Posts

• 0

best long term investment = bitcoin

но предполагам има много на брой по-добри short term алтернативи..

Ако ще инвестираш в например Civic, би било добре да заложиш и на другите identity management смарт контракти, като например uPort. Въпросът е как би могла да прецениш потенциала на всеки подход в индустрия или сфера, в която вероятно нямаш много познания..

По-скоро би било правилно всеки да разгледа новите блокчейн базирани проекти в сферата, в която се занимава. Така би могъл да прецени по-добре плюсовете и минусите им и би било прекрасно, ако сподели опита и обосновано решенията си тук :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

best long term investment = bitcoin

Даа, с това съм напълно съгласна, такова е и моето мнение. Нещо повече, отчитам и факта, че един тоукън е дотолкова надежден, доколкото надеждна е и платформата върху която е емитиран. А огромен процент от тоукъните работят върху етириум мрежата ...

Не бих инвестирала в Civic, identity management-а е твърде далече от моето ежедневие, просто го използвах за пример, да онагледя въпроса си. Бих изчакала момента на "тоукънизацията" на биткойн мрежата, поне ще имам надеждна среда (инфраструктура, портфейли и т.н.). Предвид segwit, мисля че няма да чакам дълго. Въпроса за оценка на стойността на тоукъните, обаче, ще бъде също толкова актуален.

По-скоро би било правилно всеки да разгледа новите блокчейн базирани проекти в сферата, в която се занимава. Така би могъл да прецени по-добре плюсовете и минусите им и би било прекрасно, ако сподели опита и обосновано решенията си тук :)

Това наистина би било страхотно! Идеята е отлична. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

Лично се бъзиках с Vinny, че Civic e копие на едно Wordpress приложение. Отказаха му да бъде и говорител в Money2020. Такъв вид апликации трябва да бъдат непробиваеми. Civic не е. Засича IMEI номерата на телефоните, и то не винаги върти за проверка. 0x KYC беше със Civic и аз лично имах 75 регистрирани акаунта. Всички бяха одобрени, въпреки че не бях чак с 75 апарата (1 слот за карта ти е един IMEI).

Далеч по-напреднал, сложен и защитен проект е https://kyc-chain.com/

Поздрави.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

Bitquence, Ark, Aragon, 0x

Чела съм рипортите ти за тези алтове, но да вземем за пример Bitquence - текущата цена е $0.668. 

Какво би ни карало да мислим, че когато влезнат в продукшън фаза цената би била примерно x10? Приложението би могло да си върви прекрасно и при сегашната цена на койните. Е над такива въпроси се замислям. :) 

Понеже говоря за дългосрочност - тук не става дума за добра новина, която утре вдига цената до x10  (за известно време) за да го продам. Не бих се вкарала в day trading сценарии  :)

И определено познаването на съответната индустрия би било изключително от полза, за тези анализи, както казва Стамен.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване