Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

до сега им бях в чат-а, явно никой не е на ясно какво е това Yob2x и колко е обвързано със segwit2x, може би нещо като фючърси или някакъв техен токен измислен

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз получих писмо от тях тази сутрин:

Dear Coinbase customer,

There have been a number of developments with Bitcoin Segwit2x since our last update. No action is required and all funds stored on Coinbase remain safe. 

Last week, the Segwit2x development team announced they would no longer continue with the project. In addition, a significant portion of miners and other community leaders withdrew their support for the fork. However, despite these developments, a small number of miners may attempt to go forward with a fork.

We wanted to provide clarity about the potential outcomes of the fork and what Coinbase will do in each scenario.

To protect customer funds, Coinbase will disable Bitcoin sends and receives at 2 am Pacific Time on November 17th, and disable buys and sells an hour before the fork, which is currently predicted to occur between 6am to 8am Pacific Time on November 17th. All functionality will be re-enabled shortly afterwards.

Scenario 1: Network is unusable
If support for the fork remains at current levels or decreases, the Bitcoin2x network will be unusable. Coinbase will not support withdrawals or trading as it will not be possible to move these assets. Currently we believe this is the most likely scenario.

If the network gains support at a later date, we will enable Bitcoin2x withdrawals from the platform. 

Scenario 2: Network is usable
If transactions are being confirmed at a reasonable speed and miner support is strong, we will allow Coinbase customers to withdraw Bitcoin2x. We will not immediately enable buys and sells as previously stated, but we may enable them at a later date.

We will keep customers updated through our blog.

Thank you,

Coinbase Team

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми дано да раздадат на хората пак безплатни шитни, какво друго да кажа, аз преди бях много против, защото тези неща дърпат назад като цяло икономиката на биткойн, ама като се замислиш, всички сме тука за единия залък.. 

+ според мен това ще се превърне в новия тренд, след като залязват ICO-тата, тези форкове с примайнед койнс са един нов начин на фирмите да набират средства, даже според мен доста ще зачестят,  x2 ако успее да се реализира, голд-а вече е факт,  а да не говорим за бкеш-а, който направо си е фактор на пазара

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, защо направиха форк, след като са пак на същото дереже:

-7J54BGjScaFtIJYi30lnQ.jpeg

това ми е една от основните идеи защо никой клонинг няма много изгледи за успех - най-добрите прогрмаисти работят над биткойн, а тези проектчета се провалят във всяка елементарна задача... Кой ще ги развива и надгражда, когато дойде време за сериозните неща....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За който не е разбрал: S2X е бъгав още при създаването си.. Което ясно показва, че не са имали никакво намерение да го пускат..

Очаквайте скоро подобни истории в бкеш и бголд

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И секунди след това попадам на това

https://medium.com/@EmreEkrem/as-almost-everyone-in-the-crypto-world-knows-after-segwit-there-appeared-too-many-forks-bitcoin-fee1c07e90d

Фалшив портфейл, скрити такси за нашия човек куванджиев, дано е лъжа...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И секунди след това попадам на това

https://medium.com/@EmreEkrem/as-almost-everyone-in-the-crypto-world-knows-after-segwit-there-appeared-too-many-forks-bitcoin-fee1c07e90d

Фалшив портфейл, скрити такси за нашия човек куванджиев, дано е лъжа...

https://www.reddit.com/r/ethereum/comments/7dhhpy/all_my_ethereum_stolen_out_of_my_wallet_update_my/

Това дали има връзка с това.... изглежа същото което е описано от твоята статия!???

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, има подобни неща и в другия български форум:

https://bitcoinbg.eu/forum/viewtopic.php?f=20&t=5005&sid=404c2fd52e529092ddaa44ff4bcf1af1

интерeсно, че има хора, които го купуват за по $200 все още.... Шарен, пъстър, неосведомен свят...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A някой да знае защо в Coinomi вече няма обмяна на BTG през Changelly? Онзи ден гледах, че имаше. Bitfinex имат търговия, но няма начин за депозиране на BTG... 

edit: YoBit: Deposit for this currency is temporary off...

:o

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май стана който продал продал. Може и да го пуснат пак някъде този голд , но нищо не се знае. Аз онзи ден точно през Coinomi го обмених и така успях да го продам когато беше бройката още 200$ , но днес гледам няма го

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В https://hitbtc.com/се продава без проблем. Преди малко продавах.

на мен ми дава грешен адрес и не мога да депозирам там , за това и не я броя тази борса , но при теб щом работи явно проблема е в моят адрес. То и цялата монета е такава проблемна ...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има други програми за QR код, които могат да се свалят от оттам да се копи-пейстне. Често вградените скенери на портфейлите са бъгави, като такъв бе случаят и с Jaxx доскоро. Само че не знам защо тези въпроси се дискутират в неправилната тема.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно тапаците, на които след форка пак имаше един ден с по блок на всяка минута, ще измислят нещо по-добро от SegWit:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване