Jump to content
hash.bg - биткойн форум
Ludman

Airdrop BTX ? за холдери на БТЦ!?

Recommended Posts

Някой идея какво е това и дали е някакъв СКАМ !? Иска да си дадеш БТЦ адреса и техния уолет и да ти ги преведат на на 30ти Октомври!

You have missed the BTC starting time when 1 BTC was trading at a fraction of a dollar? This is your second chance! If you have a Bitcoin wallet you probably received BTX in the very first airdrop! Just use the BTX claim service above to withdraw your airdrop and have fun with BTX right from the beginning!

Each BTC holder will receive 0.4BTX per BTC owned on the 30th October.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мой личен съвет, не си вкарвай частните ключове по разни сайтове/портфейли.......

оня ден пуснаха голд, след това силвър, вчера излезе и ред (биткойн) всички тези искат да си импортираш ключа в техния уолит, за да получиш 'безплатни" шитни, аз не бих го направил...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм скиптичен и по-скоро темата е като въпрос , ако някой е по-запознат! Дори като разцъках сайта и на една от страниците ми се задеиства анти-вирусната ..... та може и да ти прихванат нещо на компа и после .... ? Скамовете започват да се завъждат яко!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://bitcore.cc/    биткоре се въвежда като монета в някои сайтове

Редактирам....

оказа се, че имам и баланс в техния експлорър- точно 50 процента от сумата ми в портфейла на биткойн, в сайта пише, че може да се тегли след средата на ноември, засега ще изчакам, едно че таксите за превод са надути/ за очистване на портфейла от сатоши/, второ, от предпазливост

Пак редактирам, прекалено много неща се завързаха на един възел едновременно, атаката на кеша, сега догето и даша и това биткоре, и форка на кеша и голда .....интересно ще е

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак редактирам, прекалено много неща се завързаха на един възел едновременно, атаката на кеша, сега догето и даша и това биткоре, и форка на кеша и голда .....интересно ще е

Какво се случва с DOGE и DASH?

Защо DASH-a се изстреля толкова високо и дали ще расте още, има ли някакви предпоставки за този скок?

П.П. Между другото портфейла Coinomi.com поддържат тази нова шитня Bitcore

- добавяте я с "+COINS"

- и задължително проверете в ADVANCED SETTINGS да бъде:

Derivation path (BIP32):

M/44H/0H/0H, а не M/44/160H/0H - 0 са нули, а не буквата О!!!

След което, ще ви се  добави автоматично в баланса стойността, която ви се полага, ако койните Ви са били в техния портфейл в деня на сплита - Блок #492820

Гледам, че цената на Bitcore в момента е около 17лв. ... да му се чуди човек, кой ли пък го купува това "нещо" :) )

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При положение, че имаш 100 биткойна - цена над 600к, ще получиш 500 долара, ако си преместиш битовете. тук отиваме в сънищата на чичо Скрудж....хах

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво стана от 6$ сега е на 30$. И гледам, че е доста рентабилно за копаене в момента. Не е листнато в нормална борса още де. Гледам, че в hitbtc го гласят не знам дали е окей тази борса.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво стана от 6$ сега е на 30$. И гледам, че е доста рентабилно за копаене в момента. Не е листнато в нормална борса още де. Гледам, че в hitbtc го гласят не знам дали е окей тази борса.

okay e...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

т'ва лайно е станало $27, що никой не казва.....  :D  освен криптопия, някъде другаде някой продавал ли го е ?

аз ще взема да живя от тез безплатни шитни... 2018 очаквам още повече да се навъдят

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз току що си дръпнах BTG и BTX през Coinomi, който подкарах на десктоп през една програма BlueStacks, доста лесно като се има на в предвид, че нищо не разбирам и адски ме мързи..

някой друг ако знае някакви подобни дроп/форк-ове от които безплатни шитни дават, да казва докато съм загрял

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз току що си дръпнах BTG и BTX през Coinomi, който подкарах на десктоп през една програма BlueStacks, доста лесно като се има на в предвид, че нищо не разбирам и адски ме мързи..

някой друг ако знае някакви подобни дроп/форк-ове от които безплатни шитни дават, да казва докато съм загрял

vamp можеш ли по подробно да обясниш как да claim-na BTX...пробвах но нещо не се получи

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1- към 1 както клеймваш биткойн голд, само че адваш горе от монети btx не btg, пак е M/44H/0H/0H както на голда си го слагал

показва нулев баланс не знам защо?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наистина не знам, ако си клеймвал голд-а, то повтори стъпките но просто вместо голд, давай btx, при мен стана с над 20 ключа първо голда после btx, вчера цял ден това съм правил, за 1 бтк ти дава 1 голд, и 0.5 btx

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наистина не знам, ако си клеймвал голд-а, то повтори стъпките но просто вместо голд, давай btx, при мен стана с над 20 ключа първо голда после btx, вчера цял ден това съм правил, за 1 бтк ти дава 1 голд, и 0.5 btx

следвал съм всяка твоя стъпка излизат транзакции и баланси на всички други монети но не и на BTX...може би би трябва да пробвам на инсталиран портфейл на мобилен телефон въпреки че не виждам разликата...благодаря за съдействието

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в койноми даваш, рестор уолит, с мнемоника от адреса където съм имал бтк преди форка, си възтановявам БТК адрес, като ми го отвори и покаже 0 баланс, давам горе дясно +койн и адвам голд, като на адвансед сетингс сменям на M/44H/0H/0H и като ми го зареди ми излиза положителен баланс, после давам пак + койн и адвам BTX на адвансед сетингс го сменам пак на същото М/44h0h0h като на голд-а и ми излиза и баланса на бтх, освен ако по време на форка да не си имал бтк в него адрес, друго не се сещам какво може да е проблем

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в койноми даваш, рестор уолит, с мнемоника от адреса където съм имал бтк преди форка, си възтановявам БТК адрес, като ми го отвори и покаже 0 баланс, давам горе дясно +койн и адвам голд, като на адвансед сетингс сменям на M/44H/0H/0H и като ми го зареди ми излиза положителен баланс, после давам пак + койн и адвам BTX на адвансед сетингс го сменам пак на същото М/44h0h0h като на голд-а и ми излиза и баланса на бтх, освен ако по време на форка да не си имал бтк в него адрес, друго не се сещам какво може да е проблем

не ми позволява да сменя на M/44H/0H/0H...при мен е M/44H/160H/0H

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи там е проблем, защото трябва да се смени!

1-во импортваш биткой адреса ти чрез мнемоника (избираш биткойн), 2-ро даваш горе  +койн и избираш биткойн голд (или бтх) и долу пише адвансед сетингс, където го пише това м/44х..... то го пише със 160 автоматично, обаче може да му цъкнеш да го смени и тогава потвърждаваш и то ти адва новия койн

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на Powerpоint направих стъпка по стъпка клипче как става, обаче файла е 5мб, а мога да прикача 1мб, не ползвам клауд услуги (малко съм бос), ако искаш дай някакъв е-мейл да ти я пратя да видиш точно какво да правиш ако не ти се получава все още

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на Powerpоint направих стъпка по стъпка клипче как става, обаче файла е 5мб, а мога да прикача 1мб, не ползвам клауд услуги (малко съм бос), ако искаш дай някакъв е-мейл да ти я пратя да видиш точно какво да правиш ако не ти се получава все още

Качи го в youtube, много лесно става

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване