Jump to content
hash.bg - биткойн форум
Kamigawa

Конкурс за лого

Recommended Posts

Благодаря на всички и извинявайте за липсата на екшън по този въпрос. За съжаление нищо не ни грабва от предложенията. Казаха ми, че е добре да дадем насоки, за това ето две идеи:

Ето два QR кода, които отговарят на биткойн адреса: 1HashBgXcDJUYC28bYwb4mA97xC7AAbRXT

oZt1kwC.png ktUorjB.png

Както виждате в самия QR код също може да има нещо друго и той все още да работи. Така че това е една идея - да се сложи надписа в самия код

2. Друга идея е  да се ползва A-то в Hash.bg  заедно със знака # като в квадратчето се сложи самия QR код от по-горе, но не знам, доколко ще е четлив за устройствата.

Обещавам новите предложения да ги качим във фейсбук страницата, да я рекламираме на хиляди хора и да се съобразим (доколкото е реално) с резултатите. Всички участвали ще получат и по няколко (десетки) хиляди сатошита 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно нещата с логото се отлагат за неопределен период от време. Предлагам крайно прост вариант с директна препратка към структурата на веригата. Това предложение е извън конкурса и ползването му са всякакви цели е абсолютно свободно :)

hashlogo.png

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, определено трябва да се уголеми малко, сега ще сменим и във форума.

Не съм забравил обещанието си, че ще раздадем 200 лв в биткойни за всички идеи :)

Иначе за идеята:

Ако сте видели Crypto.bg също е с ново лого с ключ, а hash.bg е с ключалка :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове