Jump to content
hash.bg - биткойн форум
  • 0
nashap

Кои алтове след форка?

Въпрос

Здравейте, кои алтове мислите са добра инвестиция след форка?Мисля,че доста нови монети пострадаха от форка и не можаха да направят добър пъмп,като чейн линк,ред пулс,рекуест,стриимър още не се търгува ,но смятам ,че е добър проект.Вие как мислите?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

23 отговори на този въпрос

Recommended Posts

• 0

аз съм заложил на ltc и eth, но аз никога не съм залагал на малки проекти, като eth е много рисков, в момента в който голямата брадва удари в/ъ всички ICO проекти, цената или ще отиде в космоса или под земята  :D  :D

приятели които търгуват с алтове, чувам залагат на нео и сиа...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

аз съм заложил на ltc и eth, но аз никога не съм залагал на малки проекти, като eth е много рисков, в момента в който голямата брадва удари в/ъ всички ICO проекти, цената или ще отиде в космоса или под земята  :D  :D

За коя брадва говориш или по принцип

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

ами SEC (в САЩ) например и неговите подобни във останалата част от света, все излизат с разни, съобщения по повод всички тези ICO-та в един момент, някой ще изгори и това ще доведе до лавина, първо там ще ударят регулациите и забраните, тези ICO-та са просто не законни, считат се за измами/пирамиди, съответно има много ужилени хора и това е нормално да не се харесва от държавата, вместо тя да краде от джоба ти, някакви мишоци крадат.... първото дърво ще се гризне от тия ICO-та, няма какво да стане просто...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

ами SEC (в САЩ) например и неговите подобни във останалата част от света, все излизат с разни, съобщения по повод всички тези ICO-та в един момент, някой ще изгори и това ще доведе до лавина, първо там ще ударят регулациите и забраните, тези ICO-та са просто не законни, считат се за измами/пирамиди, съответно има много ужилени хора и това е нормално да не се харесва от държавата, вместо тя да краде от джоба ти, някакви мишоци крадат.... първото дърво ще се гризне от тия ICO-та, няма какво да стане просто...

Така е въпрос на време е аз смятам,че китайците добре си изиграха картите първи регулират другите ще поседват,затова се чудя дали да не се огледам в китайски монети редпулс например много ниска цена в момента,но кой знае

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

Етериум би трябвало да се справи, ако възникне криза с ICO-тата. Амбициите на платформата са съвсем други и по-скоро ICO-тата са като камъчета на пътя ... досадно е, но подрусва. Аз последно време се запалих по ОмисеГо (в момента ERC20 токен). Преди дни излязоха с roadmap, който ядоса и обезкуражи много от почитателите на OMG. Цената точно в разгара на страстите преди форка падна много и в момента е добър за купуване. Основната причина за отлива е, че много хора разчитаха да направи бум едва ли не след месец-два, но се оказа, че нещата не са така лесни и бързи. Ще има много добри новини по отношение развитието на проекта, които ще са през няколко месеца, но крайния продукт може да мине и в 2019. Освен това roadmap-a е доста философски написан .. по-скоро това е есе за красотата и хармонията на играта GO ... кой знае защо на мен ми харесва :D

Ето и самото есе: https://blog.omisego.network/omisego-roadmap-v-1-40bfca386e25

Схема, изработена от фенове, базирана върху есето (одобрена от компанията):

DNUjalhVQAAtp4Q.jpg

Едит. Пропуснах да кажа. Plasma, освен от Joseph Poon и Vitalik Buterin, се развива и от програмист/и на OmiseGO.

Редактирано от metaflute1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

Аз лично държа OMG, но с цел по дълъг период , очаквам големи покачвания там, но не в близките дни ами защо не месеци. 

NEO също е много добър digital asset, не е зле и KORE, Cloak , CIVIC, Ark, Adex. Аз лично към KORE, Cloак и Neo съм се насочил, може и малко Ark и Civic.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

Добавям TRST. Има и още един токен, който още не е на пазарите. Change Bank. Мисля, че датчани го правят, но не съм сигурен. Името на СЕО-то ми напомня само - Kristjan Kangro (може и естонец да е), завършил в Сингапур.  Там прави и проекта. Добре е да се проучи. Аз не се занимавах, защото към момента няма как. Само зная, че е в същия сегмент като OmiseGO, но според мен са на светлинни години зад тях.. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

Аз съм с две ръце за ОМГ. Напоследък се видя, че няма място за шитави койнове и мисля да се възползвам от разпродажбата сега (който хванал на 5.50 вчера - хванал...)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

Аз съм с две ръце за ОМГ. Напоследък се видя, че няма място за шитави койнове и мисля да се възползвам от разпродажбата сега (който хванал на 5.50 вчера - хванал...)

Да, яд ме е че нямах фиат  да купувам още.

И моментната му цена не е лоша за купуване, аз очаквам доста голям възход от OMG.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

Да, яд ме е че нямах фиат  да купувам още.

И моментната му цена не е лоша за купуване, аз очаквам доста голям възход от OMG.

Не е лоша, но при първото по-рязко действие на бтк пак ще падне до под 6. Като гледам линията на съпорта от месеци насам, бих плейснал ордъри на 5.70-80

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

Точно там съм сложил малко, но така или иначе ги взимам с цел лонг търм инвест. Тоест дори и да падат не ме притеснява.

Добре правиш :) Щом Нео може да стигне 50$ защо ОМГ да не може? Като бъдеще не са по-малко перспективни.

Същото важи и за KNC - друга валута промотирана от Виталик от самото начало. Като тази лудост покрай форка премине ще метна малко бтк към криптопиа специално за нея. На цена от 1$ си е направо смешно да не се купи, аз виждам едно х10 в близките месеци.

ПП. https://twitter.com/JUN_Omise/status/926644791244402688

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

Защо конкретно след нова година? Нови икота на тяхната платформа очакват ли се? Ако да кои/кога?

Бързи сметки показват, че за да достигне маркет капа на нео ОМГ трябва да е на цена от около 17$. Може би 50$ е малко нереалистично в близкото бъдеще, но 15$ не е. И то ако нео не се вдигне отново де :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

Точно за NEO говоря , виж в поста, иначе заради спада, който очаквам след форка , като голяма част от активите ще отидат към другите монети и от там очаквам покачването им.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

Това, че след форка ще се вдигнат алтовете е ясно. Въпросът е кога ще са най-ниски. Аз още изчаквам търпеливо някое лудо движение на бтк. Съмнява ме до форка (12 дни) да има само консолидация.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

Без да е инвестиционен съвет - UBQ. Без премайн, без ICO, стои си на маркеткап 50 млн. долара, което е много ниско за такъв тип платформа. Върху него вече има изградени 5 токена, докато при "китайския етериум" е 1, май. Толкова е и на ETC, а това са платформи с милиардна капитализация. Девелопърите са стабилни, има общност и се копае стабилно. Имат по-добра монетарна политика от ETH и направи фул ритрейс от предишния си пъмп.

Успех.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0
Guest CryptoAlphaStar

Без да е инвестиционен съвет - UBQ. Без премайн, без ICO, стои си на маркеткап 50 млн. долара, което е много ниско за такъв тип платформа. Върху него вече има изградени 5 токена, докато при "китайския етериум" е 1, май. Толкова е и на ETC, а това са платформи с милиардна капитализация. Девелопърите са стабилни, има общност и се копае стабилно. Имат по-добра монетарна политика от ETH и направи фул ритрейс от предишния си пъмп.

Успех.

UBQ е много солиден проект с много добър екип. Един от водещите youtuber-и CryptoBud го нарочи за най-добър избор за 2017г. миналия месец.

По повод SEC и ICO регулациите, аз държах етери и доста други подобни платформи, но прехвърлих малко средства в LTC, OMG, понеже неизбежното идване на регулациите ще удари най-силно цените на платформите за dAPPs. Най-вероятно тогава ще влеза пак в тях.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

Колега много добър избор за ОМГ и ЛТЦ, точно натам мисля да се насоча и аз, но след като се поуспокои пазара.

Виждате ли какво става с ОМГ? Успях да хвана първия ретрейсмънт към 7.20$ и продадох на 8.24 и 8.36. Едни от най-лесните и бързи пари в живота ми... 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване