Jump to content
hash.bg - биткойн форум
ivan

Ще има ли драстични спадания в цената за напред?

32 гласа

1. 1. Очаквате ли корекции/спадове в цената при Биткойн през следащите месеци и ако да с колко?

• Не, не очаквам сериозни корекции
      7
    • Слаби корекции от порядъка на 5-10%
      5
    • Корекции от порядъка на 10-15%
      3
    • Корекции от порядъка на 15%-20%
      7
    • Корекции от порядъка на 20%-25%
      4
    • Корекции от порядъка на 25%-30%
      5
    • Корекции над 30%
      8
  2. 2. В кой момент бихте продали(частично или пълно) за да си купите на по-ниска цена?

• 6990$
      0
    • 7500$
      3
    • 7990$
      2
    • 8500$
      2
    • 8990$
      0
    • 9500$
      2
    • 9900$
      0
    • Не бих продавал - HODL
      23

Recommended Posts

А бе пич успокой се малко.

Сега ще ти постна негови туитър.

https://twitter.com/ToneVays/status/931346532321976320

"Процедирай" както щеш, нали е това е ужким "форум".

Не може да постваме само розови неща и всички да мислим че Биткойн-а ще расте до 3 трилиона за 1BTC.

Щом съм го постнал и написал, че от него съм го видял значи е така.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей сега ще седна да го науча специално за тебе.

Та stamen от Toen Vays ли идва или не , в неговия туитър ли е или не, прав ли съм или не, и персоналните нападки можеш да си ги запазиш за себе си. Ако не си прав можеш да си го признаеш, а не да нападаш насреща.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идва от bitfinexed, който от година предупреждава за тетърите че са измама и не подкрепени с долари и че помпата в цената е пряко свързана с издаването на нови тетъри и използването им във финекс (вече и други борси)  както и всички манипулация, пича е намерил даже пряка зависимост и я поства и дори някой хора търгуват въз основа на това, 100% от предсказанията му за помпи са се случили в рамките на минути/часове понякога

ТОни Вас, е много уважаван крипото търовец, който наскоро обяви $7400 за връх, след снощи срещна остра критика, може би поста му за е в резултат на това

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за всичко има място във форума, за това е форум, всеки да си отсява полезното за себе си, "новината"  не е фейк, но според мен ТОни си измива ръцете с тези тетър, че с тях непридвидимо се контролира цената и дефакто неговия анализ е бил правилен, но върпеки това с тези неща не може да бъде приложен, примерно...

което е по важното според мен е, че все повече хора обръщат внимание на това взаимодействие тетър-финекс-цена...... евентуално един ден всичко това може да ни избухне в лицата... само казвам....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаеш ли гледах последните 2 лайва на Tone и въпреки "че не съм научил английския" човека твърдеше че не знае на къде ще отиде цената и какво ще се случи в бъдеще заради голямата непредвидимост на биткойна. Така, че да го упрекват, че не са му верни анализите не знам колко е уместно.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уместно е до там, че всички тези търговци имат платени групи, в които плащаш, за да членуваш и да получаваш сигнали, кога да продаваш/купуваш, същото е и с по-големите пъмп и дъмп групи, които търгуват алтове- и дават сигнали кога почват кое да помпят и кое да дъмпят, това са ПЛАТЕНИ услуги, хората търгуват въз основа на тях, так че ако някой от тези шотс калъри грешим намирам го за уместно да му солят на главата

преди имаше един в труитър wolfofpoloniex мисля се казваше, който на при един развълнуван пазар мисля някаде около 1800-1900$ беше казал на всичките си последователи (около 60хил) да излизат от биткойн, а те точно тогава го напомпаха и той мина 2000 съответно оставя много хора да го духат...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да платените му клиенти имат право да се разпърдят, но да очакваш точни прогнози при този пазар трябва да си луд.

Ако беше така да му платим всички за анализа и да станем милионери. Гледайки го как анализира винаги накрая завършва, с това че човек трябва сам да приема риска и да решио за себе си, което е нормално.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже темата става важна, ето малко повече инфо:

Твърдението е, че някой създава тетери от въздуха и после на марджин ги треайдва в битфинекс, нали?

За тази цел не ти трябват тетери по принцип: можеш да margin trade-ваш и със биткойни, няма нужда от тетер.

Да, ясно е, че има корелация между тетерите и цената на долара, но не е ясно дали има каузалност и ако има, в коя посока..

Ако за момент си представим, че всичко е както трябва да бъде, тоест тетери се издават само срещу реални долари, то това, което сега наблюдаваме, щеше да е случая: някой слага долари в сметката, издават се  тетери, покачва се цената. За много хора в Америка е по-удобно и безопасно да минат през тетери, отколкото с директни доларови депозити (които вървят само в американските борси).

Понеже не съм чел писанията в линковете, може ли да кажете, кое е най-съмнителното  явление, което се наблюдава, в подкрепа на тяхната теза, пардон, FUD :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така се създава ФУД и паника просто, какво очакваш?

Информацията я има от месеци, но сега си изпукаха патроните покрай Бкеш, даже се изложиха отново, сега намериха тази тема. Споко...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато финекса спряха фиатните депозити и тегления обещаха, че до няколко седмици ще ги възстановят. От тогава минаха доста месеци и всеки може да си го тълкува както иска. За мен има два рационални отговора, един добър за бтц и един крайно лош. Затова не ползвам вече финекс по никакъв начин. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто големите американски банки ги отрязаха и никоя друга банка по света не иска да ги приеме, защото после ще го наяде от петтер големи кореспондентски банки, през които им минават 90% от преводите...

Финекс много сбъркаха като тръгнаха да съдят Chase като им спря едни пари, после след само седмица си отдръпнаха иска, но беше късно....

Добре, помислете ,напомпаха цената с с измислени тетери... Сега трябва да продават. Срещу тетери ли? Нали няма покритие.. Може да го направят в другите борси, но въпросът е защо вече не го правят. Колкото повече го надуват изкуствено, толкова по-трудно ще им е да си осребрят измамата - все пак по-лесно ще продадат на $8000, отколкото на $10,000...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така се създава ФУД и паника просто, какво очакваш?

Информацията я има от месеци, но сега си изпукаха патроните покрай Бкеш, даже се изложиха отново, сега намериха тази тема. Споко...

Това май не е от няколко месеца, а от няколко часа... Някой може ли да разясни малко повече?

https://www.reddit.com/r/btc/comments/7dkj7c/30_million_tethers_printed_10_minutes_ago/

https://omniexplorer.info/lookupadd.aspx?address=1KYiKJEfdJtap9QX2v9BXJMpz2SfU4pgZw

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване