Jump to content
hash.bg - биткойн форум
KhanValentin

Не съществува permabull, и рано или късно мечките ще пируват

Recommended Posts

биткойна е +800% от началото на годината, мисля, че тези -20% ще ги преглътна, да не говорим, че последните му корекции бяха от по 30-40% ......... 

Дай му време, ще влезне в despair.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човек, моя следващ таргет е $15 500..... аз вече съм в despair, desperate, че не пазарих повече, когато можех....

от Петък, ще е интересно, ако не, поне ще се види на къде духа вятъра

EDIT: все пак идват празници, Американците трябва да разкешат малко, да имат да пазарят джолани... сега въпроса е да продадат ли на на $9K или да чакат пак да мине $10К ами ако пък стане $12-13К няма ли да са изпуснали.... чудят се, чудят...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заглавието на темата го казва ясно. 10ММ в продажби ликвидираха позиции и го пратиха от 11500 до 8600. Все още няма такива пари, че да създадат достатъчна ликвидност. Слезнете на земята. 80% от хората тук са в крипто от максимум година, с 0 трейдинг опит.

Който не знае какво прави, по-добре hold on to it like its Jenna Jameson tits и това е.

Много е смешно хора да говорят колко бил стабилен Биткойн, как следващият дип ще е максимум 10%, как фючърсите ще го направят още по-стабилен, пък отказват да видят как за 2 часа отиде от 11500 на 8600 и нямат елементарно познание в материята.

Когато 10 такива човека, започнат да говорят и да изглеждат прекалено убедени в себе си, и другите им вярват. 

И да, в случай че се стабилизираме на 10к, можем без проблем да атакуваме 15к. И 25к можем да атакуваме. 

Който не знае как се търгува, вместо да си прави експерименти, да си отдели 2% от стака и да започва, с малки стъпки. Най-малкото, защото тук малко от реалните пазарни принципи важат, но нека не забравяме, че е преди всичко пазар и следва определени цикли (Както Биткойн е демонстирал много, ама много пъту вече), когато пак хората си мислеха NEW PARADIGM.

Аз лично имам BTC & ETH, които за нищо на света не пипам (както и други монети) и други, с които си играя.

Успех. И се запознайте с този термин:

https://www.simplypsychology.org/cognitive-dissonance.html

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

последния ъпдейт на jaxx-a е бъгав, може да не ви покаже баланса като се инициализира портфейла, 1-2 дена може и по малко, но в крайна сметка се оправя, да не се плашите и стресирате излишно, който не го е дръпнал да изчака следващия, за да си спести тръпката от нулевия баланс...

EDIT: пиша го тук, защото темата е актуална, по-добре повече хора да го видят  ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване