Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

аз снощи едвам успях след 2-3ч борба с енджина да си изкарам от там последните BCH, говорим за withdraw функция, въобще за търговия и дума да не става.

При мен всичко си работи, макар и често неидеално, не знам защо имате проблеми, най-малкото пък с withdraw функцията. Понякога действително забива енджина, но като избера skip order confirmations, ми ги изпълнява що-годе. Но като цяло съгласен съм, че има доста да поработят и се надявам ъпгрейдът им да е наистина нещо.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен всичко си работи, макар и често неидеално, не знам защо имате проблеми, най-малкото пък с withdraw функцията. Понякога действително забива енджина, но като избера skip order confirmations, ми ги изпълнява що-годе. Но като цяло съгласен съм, че има доста да поработят и се надявам ъпгрейдът им да е наистина нещо.

работи в часове в които сигурно ти си единствения юзър, искам по време на вълнения на пазара да го пробваш, ама заложи хубаво така да има за какво да те е яд, че не екзекутира ордерите.....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човек аз членувам в https://bitcoinbg.eu/и в  http://hardwarebg.com/  без да съм копал през живота си, копачите имат сериозни наблюдения в/у пазара, има доста полезно инфо там също, но разбира се нищо не може да се сравни с https://hash.bg/ сам може да видиш активността ми тук и там, за сравнение там нямам нито един пост  :D  :D  просто не се бъркам където не разбирам

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

работи в часове в които сигурно ти си единствения юзър, искам по време на вълнения на пазара да го пробваш, ама заложи хубаво така да има за какво да те е яд, че не екзекутира ордерите.....

Аз се съгласих напълно, че не всичко е идеално, знам за какво говориш и ти вярвам, но не съм имал големи проблеми дори по време на предишната атака. Едва ли съм бил единственият юзър, просто не работи перфектно, хората сравняват с другите борси и съпоставяйки нещата имат право да се ядосват. Дано да направят добър ъпгрейд, това ще е от полза за всички нас.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за новия форк, Bitcoin Diamond, скоро биткойн холдърите ще могат да живят само от форкове....

както и да е, поствам това тука, защото е най-разглежданата тема:

Сайта им няма SSL, разработчиците са анонимни, има правописна грешка "WALLTETS" и линка им към Github не работи.

моля не се подлъгвайте да си вкарвате частните ключове!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли какво се случва в момента с биткойна в битфинекс. Цената се изстреля и се чудя да ли да си обръщам голда в биткойни, че вече се съмнявам да стигне цена 0,05+

Отделно май много новини, че почват всякакви фондове да влизат в биткойни, банки да предлагат съхранение и инвестиция в биткойни. 

а и май стигнахме пика на бтк към алтове https://shapeshift.io/#/coins

24 Hour Statistics 41% към 24%

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли какво се случва в момента с биткойна в битфинекс. Цената се изстреля и се чудя да ли да си обръщам голда в биткойни, че вече се съмнявам да стигне цена 0,05+

Отделно май много новини, че почват всякакви фондове да влизат в биткойни, банки да предлагат съхранение и инвестиция в биткойни. 

Ето ти тука на един трол да прочетеш малко мнения:

https://twitter.com/Bitfinexed/status/934352471027322880

Туко виж вземе че има нещо вярно.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имах едни останали по случайност и забравени 0.61 бтк в binance, вчера видях че са ми кредитирали 6.1 BTD часове след снапшота, продадох ги веднага по близо 70$ бройката общо за 0.05 btc

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към голд и кеш и други алтове ще потекат пари, когато биткойна прокърви, когато се панира човек и почне да купува в пик, обикновено се случва така, че да си купи топ-а, когато започне да слиза надолу цената, човек се паникьосва още повече и продава на загуба, с цел по-малка загуба......  само казвам, не че нещо те съветвам.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен това ми е идеята ама той че голда ще стане в един момент 1000 долара ще стане, ама биткойна тогава ако е над 20к няма да има смисъл, мен ме интересува цената към бтк

А този диамант направо ме цепи, с това по 10 бройки и ниската цена на парче, реално се търгува на 10% от стойноста на биткойна

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имах едни останали по случайност и забравени 0.61 бтк в binance

Завиждам ти, че си забравил случайно едни 8-9 бона някъде. И аз все проверявам из борсите да не съм забравил случайно нещо, ама... :(

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоест до тука 2:0 че цената ще върви само на горе без по-съществени корекции.

Само да се изясним, говорим за временен спад в цената, не за период продължаващ месец или нещо подобно. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно какъв fud ще измислят в скоро време... Защото ако няма, и колко стари приятели вече ме търсят, за да си купуват за първи път, ще иде до 20к за месеци...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си продадох всичко, което имам (оставих малко каше) не защото мисля, че биткойн или алтовете ще пропаднат, ами защото БГ банките започват да правят много мъчен изхода към фиат (за средноголеми суми) и съм се наплашил.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си продадох всичко, което имам (оставих малко каше) не защото мисля, че биткойн или алтовете ще пропаднат, ами защото БГ банките започват да правят много мъчен изхода към фиат (за средноголеми суми) и съм се наплашил.

Простено ти е. След години обещаваме да те каним на партита на яхтите ни. Но ти мисли как ще обясняваш на внуците ти защо си продал биткойните си :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове