Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

Всеки сам решава за всичко....защо мислиш, че не пише от яхтата си? : ))))

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен изходът във фиат ще става все по-достъпен с годините, ще има развитие. Нещо повече, ще бъде нормална обмяна. Банките няма да издържат с времето, защото вместо да направят биткойнът могъщ съюзник, могат да го превърнат в могъщ враг и тази война ще е тежка и кървава за тях. А тъй като зад биткойна стои народът на света, е трудно да се бориш със света. Всеки знае колко е пазарната капитализация сега, колко ще е след навлизането на институционалните инвеститори и кой знае колко в пъти над това ще е след години. Ако някой има много пари, щом се налага и до Швейцария или Япония ще отиде да си открие сметка.  Хем ще си направи хубава екскурзия. А нашите Обебета и ДеСе каси да губят тука, тяхна воля. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук ще си позволя да напиша нещо което съм го мислил доста. Тенджера под налягане,  вряща със запушен изпускателен клапан....какво се случва рано или по-късно... Ако няма вход и изход на крипто парите, остават затворени 250 милиарда и хората стоящи зад тях-затворено общество със блокирани пари. Много добре знаете-тук има отворен код и най-добрите програмисти работещи за биткойн, алткойни и ICO.Какво се случва ако бариерата е спусната ....като няма излаз, се насочва навътре.... абсурдно силно развитие на IT технология, иновации, антисигигурност или хакерство, антибанкови насоки, интернет 2 на вамп, и всичко това с цел равнопоставеност и излаз на този четвърт трилион ....първо ще пробият технологиите сътворени в затворения кръг/тук всички работят в една посока и са единни, а света е от отделни държави нуждаещи се от време и съгласуваност/ хората ще видят ползата от тях, и след това света ще бъде ваш, наш, общ.....превземане отвътре.....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И докато празнуваме следващата спирка на 9.5к, нека да подканя още веднъж да се включи който желае в Телеграм групата на t.me/HashBG, или просто потърсете Hash.bg 47 члена, няколко по-активни с готини дискусии и гласови съобщения! Нека си спасим пръстите от артрит.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито $9К на всички устискали до тук.... 

благодарете се, че не сте момчетата, които продадоха биткойните си на цена от $2400 за  рекордните 1 МИЛИОН ЛЕВА omg... 

https://hash.bg/forum/topic/933-облагане-на-търговията-с-биткойни/?p=8107

обзалагам се че вече много ги е яд...... 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И докато празнуваме следващата спирка на 9.5к, нека да подканя още веднъж да се включи който желае в Телеграм групата на t.me/HashBG, или просто потърсете Hash.bg 47 члена, няколко по-активни с готини дискусии и гласови съобщения! Нека си спасим пръстите от артрит.

Дай малко разяснение как се ползва тва чудо на технологията.

Опраих се.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прогнозите за 10к до Коледа не виждам как няма да се изпълнят,та дори нещо повече.Да видим каква новина ще измислят,за да се опитат да бутнат цената малко.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хора това нещо няма ли да падне поне малко да си купим, аз докато отида до магазина за хляб отсреща ще е станало 10 000

Трябвало е до банката да идеш първо с пусната преди това поръчка. Мен ме е яд, че изтървах голда, но така било писано. От това поне спечелих един безплатен нано s.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито $9К на всички устискали до тук.... 

благодарете се, че не сте момчетата, които продадоха биткойните си на цена от $2400 за  рекордните 1 МИЛИОН ЛЕВА omg... 

https://hash.bg/forum/topic/933-облагане-н а-търговията-с-биткойни/?p=8107

обзалагам се че вече много ги е яд...... 

И сега доста хора изобщо не си дават сметка колко ще струва биткойн след няколко години. Ако тази цена днес на някого му се струва висока, то да погледне пак след някой и друг месец и някоя и друга година. Освен това съм забелязъл още едно нещо: предварителните прогнози явно се оказват песимистични. Реалният курс в момента е над два пъти по-голям, в сравнение с прогнозирания курс в анализ през февруари 2017 г., а следващата 2018 г. ще е годината на още по-големите изненади. Не ми се мисли за след това.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще си продам всичко на 9000$ и спирам да се занимавам с криптовалута. Поне за една кола ще изкарам и ще си направя една хубава екскурзия. Успех на всички !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще си продам всичко на 9000$ и спирам да се занимавам с криптовалута. Поне за една кола ще изкарам и ще си направя една хубава екскурзия. Успех на всички !

добре, че не си покер играч, по-слаб блъф не бях чувал  :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре, че не си покер играч, по-слаб блъф не бях чувал  :D

Може би нарочно съм го написал така , за да може някои хора да се усетят че ако се занимаваш с крипто след време нищо чудно да имаш проблеми с тази публичност тук и за това аз спирам да се занимавам с това, защото има други неща с които да изкарвам по някой лев.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свършиха ни левовете в Easypay и еPay

Свършиха парите в ePay и Easypay. Нарастването на цената силно стимулира продажбите. Пак може да продадете биткойните си днес, но ще може да изтеглите парите едва след 9:30 в понеделник.

Дали голямото разпордаване е започнало?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голямо разпродаване е голяма дума. По-скоро има различни таргети за различни неща, които хората в края на краищата желаят да си купят според нуждите си - къща, кола, машина... Някои може да продават част от инвестицията си, за да купят подаръците за Коледа, а други, както писа колегата по-горе, ще излязат по една или друга причина. Ние сме комар на фона цялата екосистема и предвид икономическото ни състояние е разбираемо. Но очевидно в България всичко, без изключение, е наобратно на нормалния свят.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свършиха ни левовете в Easypay и еPay

Свършиха парите в ePay и Easypay. Нарастването на цената силно стимулира продажбите. Пак може да продадете биткойните си днес, но ще може да изтеглите парите едва след 9:30 в понеделник.

Дали голямото разпордаване е започнало?

може ли още инфо?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

skd, разбира се че за световен мащаб не може да се говори, просто ми стана интересно и го постнах тука.

laboletory само спредвам фъд нема се плашиш, да не земеш да си продадеш коините.  :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак толкова разпродаване няма, но не държим големи суми в Easypay и ePay и като изсипят 4-5 биткойна за 1 час и парите свършват. Миналият уикенд също беше така, защото няма как да прехвърлим пари в извънработно време. Недей да спредваш новини, че разпродаването е започнало, че някой ще се подлъже и ще вземе да продаде и после да съжалява :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Печалба заради самата печалба леко замъглява смисъла си....Печалбата трябва да се ползва, всеки от нас ще го направи  рано или късно. Едно нещо не го ли ползваш, все едно че го нямаш.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The Baltic Honeybadger 2017 от вчера + Andreas Antonopoulos за CME фючърсите 

https://www.youtube.com/watch?v=DHc81OL_hk4&feature=youtu.be&t=2h31m43s

(последвайте линка, ще ви отвори, точно когато започва да говори Андреас

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове