Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

vamp - video is Disabled

кликни там където пише "гледайте този видеклип в ютуб" и ще ти го отвори, така е направено да не може да се гледа през друг сайт

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора , това че вие само го използвате да си го гледате БТЦто и да чакате цената да се качва - не значи , че другите са така ! Има много хора , компании и сектори които си ползват БТЦ за разплащане за улеснение и ниски такси и то с ммого големи обеми! Стига правихте от мухата слон и да търсите конспирации!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама ти верно сондираш за мнения некой да ти каже какво да правиш с парите си.

Кажи честно.

Така е защото от скоро съм в света на криптовалутите. Какво лошо има да търся мнения?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да идва от БФБ и да е следял мненията на архитекта... : )

Единствено ти си решаваш за всичко което правиш, парите са си твои....другото е илюзия.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През последните седмици направих няколко прехвърляния и се попрецаках, не е ли по-добре да питам за мнение по-опитните? Нали форумите са за споделяне на мнения. Може пък вие да знаете нещо повече от мен, знам ли...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През последните седмици направих няколко прехвърляния и се попрецаках, не е ли по-добре да питам за мнение по-опитните? Нали форумите са за споделяне на мнения. Може пък вие да знаете нещо повече от мен, знам ли...

https://hash.bg/тайната-на-инвестициите-в-биткойн/

Кой не може да търгува най-добре да холдва. За да можеш да търгуваш и да печелиш, от купи на дъно продай на връх, трябва да имаш много опит и пак не е сигурно иначе само ще загубиш.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото няма как някой да носи отговорност за твоите пари, ти трябва да вземеш решение , да следиш пазара.

Лесно нема. Имаше тука тема за Twitter, правиш акаунт следиш некви хора дето са по-напред от нас и мислиш.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото няма как някой да носи отговорност за твоите пари, ти трябва да вземеш решение , да следиш пазара.

Лесно нема. Имаше тука тема за Twitter, правиш акаунт следиш некви хора дето са по-напред от нас и мислиш.

Аз следя вас, защото сте по-напред от мен :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих малко Етер и Нео, използвах че биткойна сега е скъп. Може още да се вдигне и да имам пропуснати ползи, ноооо да видим какво ще стане...
Лека диверсификация.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в обедната емисия на БТВ, казаха, че рекордно бил поскъпнал Биткойна, това как да се разтълкува, паник сел или паник бай ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в обедната емисия на БТВ, казаха, че рекордно бил поскъпнал Биткойна, това как да се разтълкува, паник сел или паник бай ?

паник ходл

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забелязвам, че койните сумарно по борсите https://data.bitcoinity.org/markets/books/USD

обявени в ордери не са супер много или не нарастват, започвам да си мисля, че това където се говореше че 2-3 милиона са заключени, май ще се окажат много повече.

Реално имам чувството, че от 16,7М койни, има 40-50к които са по борсите и всичко друго е на hodl, изгубени, забравени и тн..

Миньорите изкопават и продават за да си платят тока и техниката. и някак си скоро не виждам от къде ще дойде друго количество. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да има средно и дългосрочно търсене и да няма предлагане. Ходлвайте!

Докато има hodl цената ще се помпи. Започне ли масовия dump балона ще се пукне. Но все пак масов dump поне за момента не е възможен, пък и като гледам балона е направен от здрава материя и може още да поеме :) Помпата може да продължи около 3 години позовавайки се на стари балони.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

напечатани 50 милиона нови тетъра за последните 24ч, Честито $10К, не виждам кой знае какъв профит тейкинг, така, че може и да не дочакаме 1-ви Декември за да ги видим

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато има hodl цената ще се помпи. Започне ли масовия dump балона ще се пукне. Но все пак масов dump поне за момента не е възможен, пък и като гледам балона е направен от здрава материя и може още да поеме :) Помпата може да продължи около 3 години позовавайки се на стари балони.

масов дъмп за да има, трябва да има и масов бай, защото тези койни дето се дъмпят, някой трябва да ги купи, а ако рязко падне цената, много хора ще са купили на висока цена и голяма част от тях няма да продадат на загуба, просто ще изчакат байбек-а, това движи всички пазари, не виждам нещо по-различно тук

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо написах в друга тема нещо, свързано по въпроса. Най-големият враг на биткойн е безпочвената паника. Не знам какво да очакваме, но както вече съм казвал - НЕ продавам! :) Мога да си позволя да загубя и всичко, ако се налага. Вярвам в бъдещето на народната пара, така да се каже.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове