Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

преди 6 минути, rippleche написа:

Какъв хак за NEM (XEM ?)

Преди 3 часа, metaflute1 написа:

Не зная дали това е причината, но всичко май тръгва надолу:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не забелязах нещо по-различно от вчера като отвори Лондонската стокова борса, днес се повтори същия патерн.

не мисля,че някой го отрази хак-а, по-скоро сега като го пуснат по всички телевиизии/новини и димни сигнали, ще се отрази на цената

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обобщение за хакването на японската борса:

Добавка: изглежда, че не "само NEM е засегнат", а само за него се знае със сигурност, че е засегнат. Т.е. може и още нещо да илезе.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@TheRocket тези новини са от преди 6 месеца, само, че блумберг ги пуснаха вчера, за да паникьосат хорицата, честито на печелившите

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

simple guide: How to store your BTC offline and monitor the adress with Sentinel Mobile App ( Sentinel са на Samurai Waillet, който им е фен ще се изкефи)

моля адм. ако счете за уместно да премести поста в друга тема, сложих го тук, защото е най-популярната тема

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тук може да видите всички активни БТК фул нодове https://bitnodes.earn.com/

долу има търсачка, като си вкарате IP-то може да видите и своя :)

Всички, които се видят в този списък може да се гордеят със себе си!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тетър унищожават 30мил. не знам това как ще го разтълкува тълпата, вероятно от блумберг тв ще кажат че американците са ударили финекс чрез дрон и това е края на биткойн...

https://omniexplorer.info/lookupadd.aspx?address=3MbYQMMmSkC3AgWkj9FMo5LsPTW1zBTwXL

https://etherscan.io/token/0xdac17f958d2ee523a2206206994597c13d831ec7#balances

https://etherscan.io/token/0xdac17f958d2ee523a2206206994597c13d831ec7#balances

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То си е за чудене как чак сега някой е решил да се изтегли и да си продаде тетърите. Да нямат месечни предизвестия там? Да ги махат всичките, че ми омръзна да чета как с 2 млрд тетъра вдигнали пазара на крипто до 700-800 млрд. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 10 часа, vamp111 написа:

DU0nX5qUQAAHTPu.jpg

не разбирам тука, следващата криза ли идва ??

булмаркет на стоките, не означава ли, че поскъпват ? а поскъпващите стоки не означават ли инфлация?

Преди 9 часа, Гари написа:

Графиката иска да каже, че започва следващия цикъл, в който цените на суровините ще изпреварват много цените на акциите. Около 4 пъти трябва да се намали разликата до нормалните нива. Инфлацията си я има, но новонапечатаните пари се набиха основно във финансови инструменти - акции и облигации (и криптовалути :)), а суровините дори поевтиняха, особено петрола и зърната. Определено индексите се качиха доста и е много вероятно да коригират, но цялата тази теория, че съотношението между индекса на суровините и SP500 трябва да варира около някакво медианно ниво, ми изглежда несъстоятелна. Технологиите се развиват, петролът става все по-малко необходим, измисляме нови сортове царевица, пшеница, нови торове, пестициди и добивите се качват. Така че за мен тази медианна стойност не трябва да е хоризонтална черта,  а да е върви с лек наклон надолу. 

Преди 8 часа, vamp111 написа:

ето така ми харесваш, тенкю

Преди 6 часа, Гари написа:

Нещо в подкрепа на горното - 200-годишната графика за съотношение Дау Джоунс/злато. С очевидната разлика след 1913 г., когато е учреден ФЕД. Май трябва друга тема за тия неща.

37251_a_large.png

Получавате отделна тема.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По оценки, реалните пари вложени в балонови валути са 6-12 милиарда от сътворението на света. Така че вдигането до 7-800 милиарда може да се постигне целенасочено и с доста по-малко от 2 милиарда USDT. Както ежедневното помпане на малките валутки с 10-20-30% се постига с почти никакви средства.

Като страничен въпрос и осъзнаване на ситуацията - хора с 6-12 милиарда си мислят, че притежават 500 милиарда (а само преди 3 седмици същите мислеха, че са 800 милиарда). Когато критична маса от тях решат да проверят - наистина ли това е така, останалите ще разберат, че само първите са били прави, а те са изпуснали влака (разбира се без тези които са фенове на религията и стискат бузи aka HODL, чакайки момента на разпад на банковата система, която преди това е ограбила парите на балъците вложили в сметки в полза на империалистите и илюминатите, а те ще могат с крипто валути да пазаруват пица онлайн, работейки в хай тек фирми, плащащи заплати в криптовалути, а всички останали ще мизерстват, защото не са се набутали с 20К за 1 BTC) :)

Най-интересният въпрос обаче е, дали това ще се случи в момента когато при сегашната си тенденция BTC мине през 7500-8000 или в момент когато се е върнал на 20-30К. Преди два дни като че ли беше повратен момент да се разбере надолу или нагоре и като че ли си запази инерцията надолу, съвпадайки странно с кампанията на Bloomberg на следващия ден.

Все пак, хората смятат в десетична бройна система и затова числото 10,000 е много особено. Може да се случи чудо и да не се продъни.

10 hours ago, Гари said:

То си е за чудене как чак сега някой е решил да се изтегли и да си продаде тетърите. Да нямат месечни предизвестия там? Да ги махат всичките, че ми омръзна да чета как с 2 млрд тетъра вдигнали пазара на крипто до 700-800 млрд. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MFI на 1 ден е 48 и аз не виждам oversold генерално. За последния час - да, но сега всеки дебне и се чуди "сега ли или не сега" :) Аз направих +2% току що обаче не залагам, че  ако се купи на 9500 след малко ще е 10К, а не 9К :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове