Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

преди 19 минути, vamp111 написа:

gold  is down 20% over the last 6 years.

silver is down 40% over the last 6 years. 

bitcoin is up 3500% over the last 5 years.

ко друго да кажа...

@stamat аз не съм спирал да купувам по пътя надолу от $12К вкл. и днес na $8100

пускам си тука леджъра при поискване, за който не вярва не ме притеснява нищо

златото е излязло преди хартията наречена банкноти и ще остане след биткоѝна..... тои вече почти си изпя песента и беше нормално първата крипто валута,но има други крипто където имат потенциал.....,p.s.за лаиткоѝна излиза един код и няма да има нужда да се копае ....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че ставаме свидетели на най-добрата координирана атака от 11ти септември насам. Свалиха пазара до 348 милиарда, след това за 90 минути го качиха с 130 милиарда $. Не мисля, че са случайни хора от някъде си решили изведнъж да инвестират във всички монети от ТОП 200 едновременно ;) Средно всяка монета е +20% последният час :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако гледаш цена в USD така изглежда, но на борсите се търгуват двойки XYZ/BTC, така че като се вдигне цената на BTC, се вдига и тази на другата валута, само ако я гледаш в долари. Но реално няма такава промяна при тях.

Айде със здраве аз няма да ви дразня повече :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
2 hours ago, w-crypto said:

Това сега нормално ли е? Вертикална линия нагоре  в Kraken - от 7600$ до 8600$ за 5 минути, как става това?

Минута мълчание за късите позиции.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Току-що, hjzagf4sb написа:

Минута мълчание за късите позиции.

Силно съм от късите позици и смея да твърдя че тези дни със тези спадове направих най големия си стак на биткойн и си добивам представа тези които играят къси позици със няколко милиончета що за стак са направили

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
2 minutes ago, vamp111 said:

рипъл и кардано са мъртви, там за който ги хвалеше преди време...

Защо? Карданото е нагоре с около 6 цента и изглежда ще продължава да расте.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
2 hours ago, vamp111 said:

@rippleche не е нужно всички да са биткойн максималисти, форума е за това, всеки свободно да си изразява мнението стига да запазват всички благоприличие мисля, че в спора се ражда истината, в постовете на  @stamat има доста истина!

Както винаги, vamp111 е напълно прав.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Faraz_Jaka написа:

Както винаги, vamp111 е напълно прав.

по-скоро е 50/50, хаха :)

ето така изглеждат дъната - със силен отскок и голям обем. Все пак в момента е решаващо, дали ще минем 9000 или не. Поне така прочетох :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой колега да премести всички тези бакалски сметки в отделна тема и да ни извести, ако има консенсус колко струва един биткойн :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Цитат

Just woke up fearing sub 8k and retesting the bottom and am very happy to see we maintained 8k. Now in the mid to upper 8k range, I'm happy with that.

We should be happy OK. After the fuckfest of yesterday, I'm now reasonably convinced that was bottom. The buy volume yesterday at 7500 was pretty damn big, it's a very good sign. We weren't going to hit bottom and then bounce to bloody 10k and then shoot for the moon.

These things take time. We should be pleased and content with a slow climb up into the 9s and be fucking overjoyed if/when we break above 10k again.

Some people here seem to have learnt nothing from the last 2 months, they seem disappointed we aren't rising like a teenagers erection again, too fast and too aggressive and setting up for the pop.

Just calm down, relax a bit and spend some time thanking Satan that we aren't sitting at 5k now preparing for the end of the world.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за холдърите тази графика няма значение, за търговците обаче може би...credits @ Tone Vays

DVQt6FkVoAAgrhm.jpg

Nearly 7k BTC of leveraged longs on Bitfinex just got margin called....... умната с това което правите!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, мислех да си сменя псевдонима на "mag stamat" в стил канал 2001, след като познах за $7500 и то доста отдавна, ама не можело... Сега като се събудят и американците с iphone+coinbase и започнат да се вайкат и може да стане интересно.

P.S. Също така тази седмица се получи сериозна инерция, която преди липсваше, така че с много голяма доза вероятност 7500 няма да е дъно. Даже ускорението е положително, демек нараства скоростта на спада. За да спре, че и да обърне трябва някой вярващ с много милиони да се изсипе по всички борси. Т.е. в момента 5000 е много по-вероятно от 10000. Поне още седмица спад.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един анализ, че 6050$ е нивото на 200 SMA, което е възможно да се стигне съвсем скоро, а то не е тествано от октомври 2015г. Ако падне под това вече не ми се мисли...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все по-хубави и по-хубави цени. Вече стават за влизане, индикаторите вече показват свръхпродадени нива. Но ще се съглася със Стамат, че вероятно ще падне и още. Би следвало да намери подкрепа поне на МА(200) към 6200.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече и аз почвам да ставам песимист с този dead cat bounce, който се получи.

Хубавото му е, че когато стана и аз песимист, значи има пълна капитулация, което е добра предпоставка за обръщане. Но без някоя стабилна позитивна новина, не виждам как ще стане :(

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва време, ще върви надолу - нагоре още месец-два преди да тръгне само нагоре (или само надолу). Хората трябва да поработят малко да се сетят как се изкарват пари, преди да почнат да си купуват БТК отново. Моята прогноза е, че ще се върти около 7к$ още месец, после се надявам да тръгне нагоре.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
41 minutes ago, stamen said:

Вече и аз почвам да ставам песимист с този dead cat bounce, който се получи.

Хубавото му е, че когато стана и аз песимист, значи има пълна капитулация, което е добра предпоставка за обръщане. Но без някоя стабилна позитивна новина, не виждам как ще стане :(

Ти си максималист, подкрепяш идеята, не би следвало да те притеснява дори и цената да падне 90%.

Джорджано купи шипа на върха. Все повече и повече започнах да чувам на маса като бяхме около 17-18к, как биткойнът нямало да мръдне под 10% надолу или под 15к и се изплаших за какво наводнение от новодошли ламбомечтатели, но bnagholders иде реч.Поне трапецът им ще пръска.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове