Jump to content
hash.bg - биткойн форум

За цената на биткойн

Recommended Posts

4 minutes ago, vamp111 said:

DWD9KfyX0AAXXWr.jpg

Мисля си, че ще видим още малко sideways movement следващите 2-3 седмици, макар биткойн да стигна почти $10000 не мисля, че ще ги задържи ей така. Няма кой знае колко купувачи, само разни whales дето помпат докато им е удобно. Финансово насочените медии пак почнаха да излизат с положителни новини, но в mainstream не се чува нищичко, тоест далеч сме от нови ATH. Трябват много нови свежи пари, а те на 10к няма да влязат при положение, че преди 20 дни сме били на 5.5-6к :D Трябва си още един тест на 6.5-7.5к и тогава да видим накъде ще тръгне. А и всички бутат в големите имена, altcoins извън топ 20 нямат кой знае какви движения.

Прогноза - до 21.02 - 7500$/BTC.

Да 10к е макло психологическа граница, дано ТЕТЪР бойс да ударят едно рамо и междувременно някой регулатор да не ни удари крак :)

аз бих заложил на това че м/у 5 и 25 май, ще сме близо до предишното АТН, а до началото на Юли поне $33К, всичко зависи от LN кога и как ще се пусне са обикновения потребител

по една китайска кабелна го казаха

OKEX, топ 1 +180К контракта добавени а последните 2часа, вече беше разкрит, че е ШОРТ!

DWoAcD0VMAA0ztm.jpg

м/у врменно във ФИНЕКС за последните 4 дена $100млн, разпределение в 10К шорт позиции

DWmF9iRW4AAQttb.jpg

мисля китовете обичат да шортват, но до кога :D:D:D:D

искам пак някой да ми пише, колко са скъпи и бавни транзакциите на биткойн и да си рекламира рипъла, карданото, трона или какъвто друг шит си е купил, мечтаейки си това да е следващия биткойн...

DWplo6AWsAEbm8l.jpg

:)

От една страна очакваме LN, от друга аз очаквам да видя какво ще стане с RSK (ще пусна и тема по някое време). В общи линии как го рекламират, прехвърляме биткойните в друг блокчейн (като може съответно да се върнем обратно, когато преценим) подобен на етериум(рекламират го и като по-добър/по-сигурен) и там започваме да си ги трансферираме, както ни е кеф. Като времето за потвърждение е еквивалентно на 10-15 секунди, отделно за разлика от етериума където капацитета е 10-15 транзакции с много зор, ами ще бъде 100тр/с (поне на рекламата така пишат) и цена на транзакция стотни от цента.

Ако нещата излязат верни за RSK, както го рекламират, аз очаквам такъв срив при другите валути, че ще е голямо кино.

Jaxx са пуснали тест мрежата му, която май си е реалната но с ограничен достъп(за сега). 

• batibon locked and unlocked this topic