Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

преди 2 минути, Dobrin написа:

@ivan  И все пак търгуваните обеми през уикенда са значително по-малки от тези в делничните дни. А  обемите в неделя бяха до 2-3 пъти по-големи от средно седмичните за различните валути (поне в Poloniex където следя по-сериозно цифрите)

Според мен е заради голямата промяна в цената. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки страхотните новини от Г-20, утре трябва да внимаваме преди да си тръгнат да не изръсят нещо.Става въпрос за тези като мен които играят на късо ,всеки ден правят сделки и търсят 10 тина процента.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3000btc пратени към Битрекс

https://blockchain.info/address/16rCmCmbuWDhPjWTrpQGaU3EPdZF7MTdUk

може да е фъд, този адрес съдържа повече БТК от на Стамен....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако падне до 3к ще има големи драми ... че умира и така  нататък ... и ще влязат на 3к тошкова мн хора които даже не са го и харесвали изобщо

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За спекулантите (а предимно от тях и роботите зависи цената) абсолютната стойност няма никакво значение, защото се печели или губи в % от текушата цена. Така че ако падне на 300 е все едно дали е паднало на 3000 от 4000 или на 30000 от 40000. Въпросът е дали след това има тенденция да падне до 200, 2000, 20000 съответно или да расте. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, Гари написа:

Снощи някой е налял 300 млн. долара за тетъри. Които ще бъдат емитирани сигурно днес. Чакаме ъпа. 

https://wallet.tether.to/transparency

yes baby, айде hodl.hodl. MOOON, lambo :)

жалко, че самия създател на тетър си признава, че без шитнята цената още щеше да е $2К DYwmj6SVwAAuziB.jpg

а още по лошото е, че тетъра и финекс отговарят за 70% от цялата usd търговия...

DYxCT6qXkAAWGDz.jpg

тетъра е нещо толкова просто и функционално, запълва тази ниша от която всички се нуждаят, да търгуват токен с/у токен, вместо с/у реален долар, за да не дължат данъци :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо такова не казва, четеш му поста както дяволът Евангелието. Всъщност абсолютно нищо не казва - че ни трябва стабилен койн, който задоволява критични нужди на пазара. Е, прав е, много сме далеч от този момент, ще чакаме още няколко години поне. Но тетъра няма нищо общо с това. Новата емисия, дошла след два месеца прекъсване и проверки,  е доказателство, че всички подозрения за непокрити с нищо емитирани тетъри са безпочвени. И твоя FUD е лишен от основания.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кажи честен ли си или саркастично го написа това, не мога да разбера:

1-во къде прочете за проверки и кое е доказателството, че тетъра не се издава безпокритие ?? това че два месеца не е бил издаван ли ?

2-ро това което имах предвид е, че функцията на тетъра е да замести долара и по този начин когато търгуваш биткой с/у тетър не дължиш данък!

3-то човека е написал " без тетър, биткойна щеше да е още $2к" не съм го написал аз това ами той...

4-то мен не ме интересува дали биткойна струва с/у долар 2К или 200К защото аз не излизам във фиат, напротив стаквам повече биткойн и когато дойде момента, няма да имам нужда да продавам за долар, както ще направят 99% от вас! И да мен ме бъркат неща, които може да навредят на екосистемата, за това съм и против този тетър, жалко че всички са ЗА него, видиш ли защото ви помпи цената и ви светват очичките

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брок Пиърс e тъпак, това което казва е невъзможно. Така че е или глупак или мошеник. Ако 2,5 млрд. тетъра са увеличили капитализацията на криптопазара със 700 млрд. долара, какво означава това? Че на всички борси по света се търгуват само 0,35% от съществуващите койни? Хайде бе.  Дори да вземем предвид само тези 5-6 криптовалути, които реално се търгуват срещу фиат - тяхната капитализация е 250 млрд. Е не вярвам, че само 1% от издадените койни участват в търговията. 1% от издадените биткойни са 168 хил., а само в cold wallet-на Bitfinex има 187 хил. А от твоята статистика излиза, че 2,5 милиарда се прехвърлят всеки ден. Определено не сме всички дейтрейдъри, които правят сделки всеки ден. Честно - искам всички да се откажат от този тетър и да се ликвидира употребата му. Докато го има, ще има и свързан с него FUD. На който много хора се поддават. Аз лично не вярвам, че това ще срине пазара, най-много да падне с 5-6%.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
2 hours ago, vamp111 said:

@Гари малко агресивно съм ти отговорил, ще ме прощаваш ако съм те обидил!

Не бе човек, няма от какво да се обиждам. Моя е грешката - някакъв друг смисъл видях в неговия пост, но той всъщност само дрънка.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От къде следва, че щом има нови 300М USDT щяло да има ръст? По-скоро е обратното - ако някой бяга от валутка, купува USDT по борсите. Т.е. по-скоро е знак за сериозен спад. Хвърлянето на боб напоследък ми показваше ръст до 9500 максимум, след което 2000-3000 надолу, което май започна днес.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Декемврийския му боб беше добро качество, ще видим мартенския дали не го хапят гъгрици...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
1 hour ago, stamat said:

От къде следва, че щом има нови 300М USDT щяло да има ръст? По-скоро е обратното - ако някой бяга от валутка, купува USDT по борсите. Т.е. по-скоро е знак за сериозен спад. Хвърлянето на боб напоследък ми показваше ръст до 9500 максимум, след което 2000-3000 надолу, което май започна днес.

USDT по борсите са емитирани по-рано. С новата емисия тетърите стават с 300 млн. повече - от 2,2 на 2,5 млрд. Това, че някой обръща крипто в USDT на борсите, не променя по никакъв начин баланса на tether.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си нямам представа на какъв принцип става това емитиране накуп (на дали някой е казал "купувам 300M", а досега все става с такива многомилионни стъпки) и каква е "далаверата", пари ли се перат, борсите си търгуват от левия в десния джоб ли, но помня как при предното подобно емитиране (28.01) последва сривът от 12000 на 6000, точно след тази дата се започна (29.01). Ако беше вярно предположението, че емитирането е свързано с вкарване на свежи пари за покупка, би трябвало и тогава ефектът да е обратен и да повлече ръст, а то стана обратното. Тогава се увеличиха май с 600М, а такива "Grant Property Tokens" се появяваха на порции по 100М в разстояние на 1 седмица преди това.

Другото инетересно е, че среднодневната картинка поразително прилича на тогавашната и точно затова очаквам до 2-3 дни да започне да се случва същото (сериозен спад с 30-40%). Но пък то на този "пазар" нищо се не знае, може този път да е наопаки, ще видим.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти си като инспектор Тюхчев бе Стамате......търсиш логика в нелогичното....човек винаги се стреми да вкара нестандартното, да го  припознае в/към стандартни, познати рамки....заложил съм на теб за боба....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове