Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

И аз споделям написаното. Аз продадох всичко, което бях купил short term и излязох в BTC и др. алтове, които смятам да държа long term. Надявам се да е било правилното решение, но като гледам в момента алтовете започнаха да се оцветяват в червено. Чичко BTC трябва да води парада, а алтовете да следват...не обратното. Ще видим:))

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чичко Биткойн му е време да си ходи по неговия си път, не всички да са вързани с него при спад/покачване. А и dominance от 44.1% падна до 42.8% за 2-3 дни, има отлив на пари от биткойн, макар и малък. Има проекти в развитие и цените им трябва да са  7-10 пъти над сегашните, ама заради биткойн всичко виси във въздуха и чака. Все едно аз да чакам някой в китай да кихне, че тогава да си купя банани... няма логика.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че докато алтовете се търгуват главно с/у биткойн, а не срещу фиат това трудно ще стане пък и борсата с най-голям обем за алтове е Binance. To dominance-a му беше 32% Януари, но след това всички видяхме какво стана. В момента имам чувството, че на хората им писна от манипулации и разни барт формации по чартовете, та се насочиха към алтове и то главно EoS и още няколко. Капитализацията е само 271-272 милиарда, което нищо не е.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, stamat написа:

Ейй много те яд че познах за 6К

Може би паметта ми изневерява,но не помня цената да е стигала тази цифра.

Това са най-високата и най-ниска стойности за последните 30 дни.

Screenshot_145.png

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да де за това ти казвам че издребняваш, аз не си правя предсказанията с формули, просто на око сложих мишката където мисля че ще е горе долу на дневната графика и беше там някъде. Едно е на 9000 да кажеш ухаа ще ходи на 12000, друго е на 6000 и да иде на 6400. Пък и никога не е късно, това избухване също толкова бързо може да се занули.

Аз сега се отчетох с 2% за 5 секунди с два клика при лагнатата система на Binance през APIто и повече не ми се рискува. Сайтът им поне на мен ми блокира.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно бре Стамате. И през ум не ми е минало да се ядосвам. Просто се шегувам.

Но ти не унивай. Това може да е просто една съгласувана помпа за да продадат после на по-висока цена на желаещите. И преди сме били свидетели на такива. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обемите подскочиха сериозно. Не само за ВТС.

В GDAX изкупиха над 100 000 Лайткоина за 15-20 минути. Позиции с над 2000 LTC се купуваха в серии.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за мен си беше чистото обръщане на тренда от големите играчи, направиха биартрап и после изкупиха хиляди биткойни кой знае колко са по всичките борси. 

Може би е още рано за изводи и ще видим следващите дни седмици какво ще е. Но пролетта дойде и биткойна цъфна... Миналата година като започна от април беше до декември яко тренд(с някои изключения). А и това лято ще има нова серия ICO-та генерирани чрез RSK. 

Ще се радвам ако това което се случи с етериума миналата година благодарение на ico-тата сега да се случи с БТК, но предполагам ще го видим в много по-малък мащаб.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бяхме започнали да ги забравяме тия неща - подскоци нагоре с по 1000 долара за минути. Дано има повече оттук нататък. Но ще има и такива надолу - сигурен съм. Щом големите момчета от Уолстрийт са в играта - волатилността се утроява. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо от китайската кабелна, добре да се вникне в смисъла му:

Dog is the 11th animal in 12 Chinese zodiac signs. Dog month is connected to the last month of autumn. Winter will come right after the Dog month. Winter is the season of Water. If you can climb on the mountain of the Dog, then you can see much further for the future. 2019 is year of Pig, which is the first year of Water. 2018 is a stepping stone for 2019. If you want to do well in the 2019 of Pig year, then need to well-planned in the 2018 of Dog year.

за който не знае в годината на кафявото куче сме или така нареченото диво куче (mountain dog)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 2 часа, Dobrin написа:

Започна се. Път към $4000 и на долу......

@stamat пак позна......:D:P

Screenshot_144.png

Аз пък мисля... че това е изкуствено и до 2 дни ще е -2К... покатерване преди пързалката...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
1 hour ago, vamp111 said:

някой си е маркет купил почти 11К биткойна за $82 мил. в GDAX за 10мин. 

Не мога да си представя каква спешна нужда го е принуждавала хвърли на маркет толкова пари. Можеше да си ги купи за 10 часа като си спести 3-4 милиона. Ако е вярно, очаквам да слезем пак до 7000.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Гари написа:

Не мога да си представя каква спешна нужда го е принуждавала хвърли на маркет толкова пари. Можеше да си ги купи за 10 часа като си спести 3-4 милиона. Ако е вярно, очаквам да слезем пак до 7000.

аз също очаквам тази издута цена да спихне в малките часове, не мога да кажа кой какво и по каква нужда и причина го е направил, знаеш ми мнението за пазарите...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

към момента съпорта на $7К е много слаб.. 

само информативно близо 15К къси за затворени, трябват поне още 10К да бъдат затворени, за да се образува здрав съпорт около $8К

поне така пишат "експертите"

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове