Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

Преди 2 часа, Гари написа:

Не мога да си представя каква спешна нужда го е принуждавала хвърли на маркет толкова пари. Можеше да си ги купи за 10 часа като си спести 3-4 милиона. Ако е вярно, очаквам да слезем пак до 7000.

Големите играчи обръщат пазара. Според мен това е с пари от разпродажба при по-високата цена и е игра на собствениците на борсите или някой покрай тях с много пари. И знаят какво правят и защо го правят. Ако не утре то другата седмица мисля, че ще видим подобна помпа.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А според мен е обикновена ботска история. Има едни моменти, когато се събират линиите, тогава обемите намаляват и всеки чака (защото е 50:50) какво следва, това стана около 6850. Както едно топче като се сложи на нещо издуто - не се знае накъде ше се търкулне. И при такива ситуации ако се прецени, че се търкулва нагоре (или надолу), става сериозно търкаляне в съответната посока. Достатъчно е някой да "пръдне" по-сериозно, с извинение, и става лавина :) После като се опрат пак няколко линии, тръгва наобратно с много по-голяма вероятност от повторение на същата посока. Така че до 8-12 часа като се случат тези пресичания или пак ще има по-сериозен подскок със следваща спирка 8500, или ще се върне пак към малко над 7000 (според мен по-вероятно), където следва повторение на схемата. Ако не се случи сериозен спад до 1-2 дни, може би този скок стабилизира окончателно цената над 7000 и отсега нататък започва бавно растящият тренд, за който писах преди няколко седмици и червената линия на дневната графика (средната за 99 дни) ще започне да става огъната надолу, т.е. знак, че се сменя глобално посоката нагоре до края на май месец (виждам я да се върти около 8500 +/-500), когато се отразява големия спад март месец и може да има нов спад. Вероятност за това - 70%. По 15% е да има спад до 4000 или ръст до 12000 до края на май. По 0.01% - спад до $100 или ръст до 100К хихихи.

За пример това с линиите - до 30-40 минути се сливат петминутните и почти съм сигурен, че ще има раздвижване малко преди това (пак без сигурност на къде, но по-вероятно надолу).

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

$2500-3000 е усредена себестойност на производство за 1 биткойн. не мисля, че някой би допуснал да паднем под $4000-4500 това е може би абсолютно дъно! Дали ще го видим не мога да кажа, който умее да лови върхове и дъна да си залага, аз не бих чакал подобен спад

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, vamp111 написа:

$2500-3000 е усредена себестойност на производство за 1 биткойн. не мисля, че някой би допуснал да паднем под $4000-4500 това е може би абсолютно дъно! Дали ще го видим не мога да кажа, който умее да лови върхове и дъна да си залага, аз не бих чакал подобен спад

Ако хипотетично приемем, че цената се срива на 1000$ за период по-дълъг от 2-3 седмици, копачите спират да копат (защото е неизгодно), на втората седмица настъпва корекция в трудността надолу, и с това пада и производствената цена. Това ме кара да мисля, че производствена цена не е никакъв фактор, нито спирачка, нито показател, нито има каквото и да е влияние върху реалната цена, тя е просто едно следствие. И дано да не виждаме такъв сценарий :) 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 16.03.2018 г. at 7:08, Dobrin написа:

Цени от порядъка на $5000 или $6000 няма да видим вече

Какви сривове ви гонят не мога да разбера.....

За тези които още не са разбрали искам да отбележа,че сезонът на мечките приключи. Възможен е още един последен отпор преди 17.04. и това ще е. Дори съм заложил малка сума на това,но имам чувството,че едва ли ще ме огрее....:)

Screenshot_146.png

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не виждам копач като битман да спре да копа даже и за 8часа да не говорим за ден, седмица или повече, това е инфраструктура, която струва вероятно милиони на ден

няма начин да падне до $1К биткойна 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не бъркаме връзките причина <-> следствие. Цената няма как да падне до 1000$, но не защото битман не спира да копае. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Fundstrat’s Lee Predicts $25,000 Bitcoin Price by 2018’s End

Цитат

The bullish calls on bitcoin are coming fast and furious, which only intensifies the expectation that cryptocurrencies have in fact turned a corner in the second quarter and that the bulls are out in full force.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 4 часа, tziko написа:

Да не бъркаме връзките причина <-> следствие. Цената няма как да падне до 1000$, но не защото битман не спира да копае. 

нямах предвид това, да

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре е last tax day, всички очакват цената да скочи, не е ли това което и ММ очаква всички да очакват ?? ? марджина на внимават, който залага!

на календара ми Събота, 21-ви има бича глава нарисувана, само казвам..

IMG_0194.JPG

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
1 hour ago, vamp111 said:

утре е last tax day, всички очакват цената да скочи, не е ли това което и ММ очаква всички да очакват ?? ? марджина на внимават, който залага!

на календара ми Събота, 21-ви има бича глава нарисувана, само казвам..

Iwanttobelieve.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, xaxo написа:

Хора, какво се случва в момент?

Нищо необичайно за сега. Вероятно поредният дъмп. На денонощие има 1-2 такива в различни часове разбира се,а и обемите спаднаха и трябва да се раздвижи пазара.  Има я и поредната порция негативни новини...

Алтовете взеха да поскъпват неконтролируемо нагло изпреварвайки ръста на Биткоин и е време да светнат в червено.

До сутринта цената от $8000 вероятно ще се възстанови.

Едит: Под "негативни новини" имам предвид активността от офиса на главния прокурор на Ню йорк,който е изпратил писма до 13 борси опериращи в щатите: GDAX, Gemini, bitFlyer USA, Bitfinex, Bitstamp USA, Kraken, Bittrex, Poloniex, Binance, Tidex, Gate.io, itBit Trust Company, and Huobi.Pro.

New York Tells Cryptocurrency Exchanges to be More Transparent

А това е самото писмо:

https://ag.ny.gov/sites/default/files/virtual_markets_integrity_initiative_questionnaire.pdf

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

GRS в binance +270% за една минута, а в момента +/- 15-20% за секунди ихаааа айде на черешата :)

1 hour ago, Dobrin said:

Алтовете взеха да поскъпват неконтролируемо нагло изпреварвайки ръста на Биткоин и е време да светнат в червено.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се изкуших ей така:

($5000)buy - 1 - 2 - (микроинфаркт) - 3 - 4 - "ох слава богу" - 5 - 6 - sell = +4%

Значи за 6 секунди +$200. По едно време имаше спред 15%. Ако не бях в планината сега щеше да има златна мина... ех пропуснати ползи.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 10 часа, Dobrin написа:

Нищо необичайно за сега. Вероятно поредният дъмп. На денонощие има 1-2 такива в различни часове разбира се,а и обемите спаднаха и трябва да се раздвижи пазара.  Има я и поредната порция негативни новини...

До сутринта цената от $8000 вероятно ще се възстанови.

Едит: Под "негативни новини" имам предвид активността от офиса на главния прокурор на Ню йорк,който е изпратил писма до 13 борси опериращи в щатите: GDAX, Gemini, bitFlyer USA, Bitfinex, Bitstamp USA, Kraken, Bittrex, Poloniex, Binance, Tidex, Gate.io, itBit Trust Company, and Huobi.Pro.

New York Tells Cryptocurrency Exchanges to be More Transparent

А това е самото писмо:

https://ag.ny.gov/sites/default/files/virtual_markets_integrity_initiative_questionnaire.pdf

Huobi, Binance: goodbuy US customers :lol:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове