Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

На 30.04.2018 г. at 18:27, Dinko написа:

това ми хареса падна малко под 8700 и приключи малко по рано от 2часа БГ време  но все пак с беше добра прогноза

а кога ще видим 10000 ?

за малко ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът е да не махнат и Long positions, както махат късите. А именно изкуствено. Защото от цялото нещо печелят само и единствено големите борси - разните финекси ;) Да не стане да стигне 12.5-14 и изведнъж да има 500 000 дълги позиции и да го сринат пак на 8.5к, това ще донесе милиарди на няколко борси, но ако има достатъчно интерес публичен ще се намери кой да купи пак на 8к и да дойде нова вълна нагоре. Аз лично бих внимавал като стигне 13-14к, много е вероятно да го сринат нарочно.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е на 10.5 -11к ще си върне със сигурност само да не е по-скоро

@stamen нещо се поизгуби напоследък. Преди беше доста активен. Някой да знае защо?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 18 часа, rippleche написа:

Е на 10.5 -11к ще си върне със сигурност само да не е по-скоро

@stamen нещо се поизгуби напоследък. Преди беше доста активен. Някой да знае защо?

къпе се на някой плаж, не го мисли  =)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че каза кофти понеделник. По интересно ми е дали е трампил кеша за биткойн, аз смених при 0.1814

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре Вамп от къде знаеше, че понеделника ще е такъв. Вс говореха, че ще ми е 10к и знаеше, че е при толков говорене ще се върне ли?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@rippleche Август месец 2015 год. във гр. Варна, квартал Аспарухово, на 100 Кила баща му чичо Митко, ме води при една чародейка. Тя ми прави отвара от първия мензис на девствена циганка от рода Рудари. Влизаш в двора на текстилената фабрика (пак в кв. Аспарухово) намираш там един Чинар (огромно дърво няма как да не го разпознаеш), това е най-старото дърво в България. Има легенда, че самия Аспарух, точно там е основал нашата държава и посадил този чинар (прикачил съм ти снимка) та при Новолуние, се покатерваш на това дърво, събличаш се гол и започваш да си мажеш вълната с тази отвара и да виеш като вълк. Ако отсреща ти отговори друг вълк, значи ще прозреш истината. На мен ми отговориха два, знахарката не можа да каже какво означава това, но от тогава знам истината дали Биткойн ще стигне $1 000 000 или $0.

като направиш този ритуал, 100% се изкъпи и търкай яко, че не се знае тези циганки колко са чистоплътни...

IMG_4391.JPG

IMG_4392.JPG

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чудят се вече с какво ли не да си обяснят нормален маркет цикъл

щом този човек може да свали цената на биткойн с 5% само, чрез едно просто изказване, представете си колко ще я качи като вземе та се гътне :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
1 hour ago, stoko said:

И кое му пречи да шорти? Не знае, че има вече фючърси? Няма пари, няма топки или какво? 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако бъдем реалисти, хора от ранга на гейтс, бъфет и т.н. могат доста да съкратят пазара ако решат :D не само в крипто, само с едно изказване се качват и свалят цени на акции..

да не говорим за банкерите в световен мащаб ако решат да финансират един закон забраняващ, притежанието, употребата и разпространението на криптовалути, тогава ще настане такъв хаос, че няма даже да има къде да си продадеш царевицата, естествено за всичко си има съд и нещата няма да останат така дълго, но щетата вече ще е направена..

разбира се има го и другия момент, наркотиците са забранени, но това не ги прави по-малко разпространени, само по скъпи :D 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове