Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

Тия кауни са същите, които твърдят, че терористи са направили 9/11 ;) Тоест купени хорица, ако кажат нещо грешно умират. Искат да регулират, за да прибират парички, че дължат на извънземните дори...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 6 часа, vamp111 написа:

Mr French Hill (от същата партия) " биткойн и блокчейн не решават никакви проблеми във финансовия сектор, само създават нови, не разбираме какво е но ще измислим начин да го регулираме... 

Това ми хареса... създавали проблеми... на кого ли и защо ли? 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това са политици от по 20год. в системата, това ги прави динозаври те не могат да мислят иновативно защото са закостенели и са пуснали корени на дълбоко в тази система която ги осигурява и в задгробния живот.... за щастие всички знаем какво се е случило със динозаврите...

@Reloaded $7340-$7400 е важен съпорт, опитват се да го задържат

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 11 часа, vamp111 написа:

DiZv4GGW4AAnKfB.jpg

малко по подробно с включени 50/100/200 DMA

DiZ_SYJUwAAJnsS.jpg

тук с включено фибоначи

DiaiRpdUYAEdg01.jpg

ако този фрактал се изиграе както в златото, Октомври 2018 трябва да сме на 1.618 което си е нов ATH

само за уточнение btc е на дневна, златото на месечна! и все пак в крипто всичко се развива доста по бързо!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
2 hours ago, vamp111 said:

малко по подробно с включени 50/100/200 DMA

DiZ_SYJUwAAJnsS.jpg

тук с включено фибоначи

DiaiRpdUYAEdg01.jpg

ако този фрактал се изиграе както в златото, Октомври 2018 трябва да сме на 1.618 което си е нов ATH

само за уточнение btc е на дневна, златото на месечна! и все пак в крипто всичко се развива доста по бързо!

Винаги може да намерим съвпадение на патерни в подкрепа "ЗА" и "ПРОТИВ" в един и същ момент. Според мен това е повече фантастично, отколкото практично. Но пак си е 50 на 50, ези или тура, понеже доста напрежение се натрупа в това дъно.

Дори да тръгнем нагоре, това сега изглежда най-логично. Така, че тези дето не купиха на дъно, купуват сега. Логично е да им оберат паричките с още едно по-дълбоко слизане. Слизане поне до 5900 е много вероятно. На мен все ми се върти число между 4 и 5 хил. за следващото дъно, но това не е много сигурно. Понеже доста напрежение се натрупа и моделиерите на графиката им става все по-трудно да натискат надолу. Та съм склонен да мисля, че се движим надолу с намаляваща скорост, а графиката е по-скоро някакъв рейндж между някакви нива на интереси. Лично за мен - твърде рано да влизам с нови инвестиции, ще изчакам поне средата на август. За момента няма добра причина за риск. Нито добро ниво.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абсолютно е така, аз го поствам понеже циркулира из нета изглежда интересно и всеки сам може да си направи изводите

за мен също все още не сме видяли ботом и съм склонен да вярвам че ще видим пак под $6К без значение кой какво ТА ползва

шорт търм мисля че ще видим пак дъно, даже и да не видим аз не търгувам така че ми е все тая, колкото до лонг търм, не бих продал и 1 биткойн за по малко от $100К и това го мисля сега при тези цени, само че като беше биткойна $200 си мислех че под 1К не бих продал, също после като стана 1К мислех и че под 10К не бих продал, та сигурно като чукнем догодина 100К ще си мисля под 1ММ да не продам и така до безкрайност.

това нещо е болест, някакъв порок, просто искаш да имаш повече и повече, отдавна спрях да измервам биткойна в долар

също нещо важно на 17-ти започна нова триада на луната, новолоуния не знам кой как го нарича нов цикъл, на 27- Юли ще има червена луна(затъмнение) , обикновено това съпътства mooning и на биткойна, така че очаквам този уикенд и следващата седмица да са доста интересни

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разни индикатори показват голямо движение между 25-ти и 27-ми, същите индикатори вече познаха за движението тази седмица, следващото го дават в пъти по-голямо и trend reversal база. Да видим :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
4 hours ago, vamp111 said:

Ко? Не, залагам си левия ташак, че това няма как да стане.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и декември нямаше как да стане, ама стана за 35 дни от 6к до 19к :D С 500 милиона нови пари ще скочи всичко с по 200%, след това идва hype и FOMO и се наливат още пари 24/7 и така докато вече няма желаещи. А след миналата година има милиони хора с регистрации , с подготвени пари, чакащи нов bull run.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Wabi написа:

То и декември нямаше как да стане, ама стана за 35 дни от 6к до 19к :D С 500 милиона нови пари ще скочи всичко с по 200%, след това идва hype и FOMO и се наливат още пари 24/7 и така докато вече няма желаещи. А след миналата година има милиони хора с регистрации , с подготвени пари, чакащи нов bull run.

Да, но играта сега е малко по-различна... ММ дебнат да лапнат големите залози и те контролират цената на около 30-45%, и новините оказват влияние 10-15% 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

факт е че миналата година по това време капитализацията беше 90милярда сега е 300, пари има и всички са в играта, а играта е правенето на повече пари, ако някои си мисли че големите борсови играчи не са в крипто греши те отдавна са! и точно те са тук не защото технологията им разрешава много проблеми в сектора или нещо друго ами защото пазара е малък и може да се контролира по-лесно, т.е. с по-малко средства, следващия бул рън който ще видим, ще затрие всичко останало дето до сега сме видели, хората дето купуват бтк сега ще си организират помпа, това са елементарни маркет цикли, нагоре надолу нагоре надолу, някой прави пари от това на друг му е лошо

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2016 год. американците са похарчили 73 милярда долара за лотариини билети, същото е тук разбира се в по-малък мащаб с билетчетата от лотарията дето водещ е оня плешо актьора от бързи и яростни или как се казваше един БГ крими сериал. Масово хората си харчат (може би излишните пари, въпреки че не знам кой има такива) за лотариини билети вместо да инвестират в нещо. Вярно трудно е и не всеки може да си купи биткойн, но не пречи да се поинтересува човек. Масата е била скиптична към интернета преди, но вижте къде ни е докарал той сега. Аз например като се прибирам от лозето с мотика на рамо, сядам да изпия една ракия преди вечеря и си чета The Wall Street Journal и така лека полека започвам да си мисля, че би било по-разумно вместо да си купувам билетчета от пеевски и черепа надявайки се да спечеля червено Daewoo, да си купя нещо за което всички говорят, че щяло някъде си в някакъв сектор да направи революция, риск/реуорда сякаш е в по-добро съотношение.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, stoko написа:

Кой ходи да копа лозе с мотика и може да чете?

ами щом може да прочетеш дали ти се е паднало нещо от пирамидите значи може да прочетеш и за биткойн

иначе за лозето няма как да вкарам трактор м/у редовете с коноп :D за това мотика

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
13 hours ago, Pistolero said:

Момци, алтовете почервеняха а това е почти сигурен знак че БТК краткосрочно ще е надолу...

Ами ако почервеняха точно заради обратното - потенциално движение нагоре :) и двете теории са еднакво възможни и нагоре и надолу, алтовете за момента го духат

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

часовник на някои биткойн фючърси, след 30мин изтичат в ОКкойн

http://getjumbucks.com/settlement/

сутринта пак тествахме съпорта, не бих се учудил след изтичането им по-късно днес да тестваме 7.8 дано ни оставят някой зелено дилдо, като цял там горе ще има профит тейкинг на дългите позиции влезли на 6.1

и все пак пазара е непредсказуем, опичайте си акъла

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 7/19/2018 at 3:28 PM, Pistolero said:

Да, но играта сега е малко по-различна... ММ дебнат да лапнат големите залози и те контролират цената на около 30-45%, и новините оказват влияние 10-15% 

Все се чудя какво е ММ съкращението?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
8 hours ago, hjzagf4sb said:

Market Makers

Благодаря!

По ми уйдисваше Мастър Масоните, по начина по който е ползвано досега. Ама и Market Makers става. Все си мисля, че илюминатите притежават света и дори графиката на Биткоин вече се мърда както на тях им е кеф, като големите борси също са в ръцете на техни пионки, а тез дето не им се дават/продават - се унищожават.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове