Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

да и аз писах до петък

ето килата пусна снимка с бика на Уолстриит, значи чупим 4К без проблем

ако не ще го изтрия от преятели :lol:

D05101WX4AA-mpR.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Максимума до петък го писах 4030-4050 и следва пързалка (ако не ми излезе някой друг сигнал дотогава)...

Ти му кажи един шут да му набие на тенекиения бик, че да рипне повече... :P

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до месец вероятно пак ще видим 3400, но ниво под 3200 е почти немислимо. Може да има рязко слизане до 2.5, но е ще бъде бързо, или малко вероятно.

Като цяло обсъжаднето преди август-октомври е загуба на време. Аз смятам да си гледам лятото.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 5.03.2019 г. at 18:35, Pistolero написа:

Максимума до петък го писах 4030-4050 и следва пързалка (ако не ми излезе някой друг сигнал дотогава)...

Ти му кажи един шут да му набие на тенекиения бик, че да рипне повече... :P

ти си го пожела

D1FeOq7XcAYCRmA.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

докато Битмекс заличава профитите от сутрешната помпа, ето и дневната доза Хопиум

D1ct9GrX4AAXE_7.jpg

- World stock of narrow money (M1): $2M/BTC

- Gold as % of global financial assets during gold standard: $5M

- 10% of other assets with moneyness: $1.5M

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 2 часа, vamp111 написа:

Тетър прави това което най-добре може :lol:

D1wlYxzXgAEA6fN.jpg

Не ползвам Тетър, но попаднах на инфо, че имат промяна в политиката на ползване. Общо взето пише, че освен че е подкрепен от фиатна валута в банки, е подкрепен и от валутите и токените които се купуват с него. Т.е печатат тетър, купуват с него BTC, и вече автоматично тези тетъри са подкрепени с тези BTC. Някой да знае дали е точно така ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тетър е просто един алткойн, който набра популярност след като битфинекс спряха търговията на биткойн с/у долар и  представиха този виртуален долар (тетър) благодарение на него видяхме $19К през 2017....

дали е подкрепен от нещо или не, аудит не е показан и все пак според мен е доста взривоопасен, сам виждаш за каква част от обема на търговията отговаря....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тетъра няма никакъв проблем. Всичкият страх, който се създава е за да се бутне и да може друга борса да наложи нейн стейбълкойн. За в бъдеще 2-3-4 години долара няма да изчезне или фиата, но трансферите чрез стейбълкойнове ще се увеличават и всеки иска от пая който държи swift в момента.

Тези 2 милиарда в тетъри за мен е ясно че няма толкова долари. Но те и не трябват. Всички борси са създадени от собственици на много биткойни за да могат лесно да си продадат една част от тях. Същото е с Битфинекс, тези тетъри реално са тяхна собственост, както и доларите зад тях. Тоест те самите са си продали техни биткойни получили са тетъри а преди това са продали тетърите на тези които са им дали доларите. 

Тоест от тези 2 милиарда, 1 милиард и отгоре няма кой да ги иска да ги обръща в долари защото самите битфинекс са собствениците им. Това е борса която е възстановила 100ци хиляди биткойни след хака им. Най вероятно са един или няколко човека които са копали едно време с домашният комп и имат едно хубаво количество. 

А сумата 2 мрлд се държи за респект, че са най големият стейбълкойн. 

Поне така си мисля. Пък кой знае може и да стане някой проблем.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, ivan написа:

Тоест те самите са си продали техни биткойни получили са тетъри

Дали са си продали BTC, или направо са изсипали количество тетъри и са казали имаме $ в банката, които ги обезпечават ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спред мен едва ли някой си държи тетъри на компютъра. Тетъра е Битфинекс хитър ход да заобиколят USA забрани или регулации или атаки. Всички борси, които са като бинансе и не ползват фиат за да избягат от регулации не напразно са избрали тетъра като решение за спекулантите. 

Едва ли някоя борса, ще си стартира бизнеса с тетър без да знае, че насреща ще може да получи долари ако се наложи. Всичките са яко оплетени, борси, миньори... и тн.. И не мисля, че ще се прецакат взаимно на този етап.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всички пръцкат в едно гърне брат.... Окекс, Хоби, Финекс, Бинанс, Кракен и т.н.

всяка година топ лидерите на борсите и бизнесите свързани с биткойн се срещат на Little Saint James Island, Вирджинските острови, за да обсъдят плана, който винаги е бил да завземат света...... :lol:

Tony Gallippi, Charlie Shrem, Barry Silbert, Dave Clarkson, Erik Vorheers, Yifu Guo, Phil Potter, Giancarlo Devasini, Dustin Trammell, Wences Casares, Chandler Guo, WangChun, Michael Gan, Changpeng Zhao, Jean-Louis van der Velde, Jesse Powell, Leon Li, Gavin Andresen, Jed McCaleb, Ashley Barr, Jiang Zhuoer, Micree Zhan, Haipo Yang....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
7 hours ago, vamp111 said:

дневната доза хопиум

D2KlzeUX4AA8TZA.jpg

Изглежда правдоподобно. НО ако този индикатор познаваше, досега доста милионери и милиардери щяха да се навъдят.

Според мен ще издрусат крушата още веднъж. Времето за преход нагоре не е дошло. Би следвало да останем тук поне още 5 месеца.

1. Тръгваме надолу

или

2. Нагоре и поселе пак до тук

За мен вариант "3. Само нагоре" не съществува. Но съм понатоварил сериозно, винаги може да бъркам.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

zoom-out и ще видиш, че от съществуването си биткойн върви само нагоре ;)

и все пак, аз залагам на това че цена за биткойн с 2-ка отпред няма да видим, и към края на годината ще видим 10К ако не то до халвинга поне

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове