Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

преди 11 минути, hpz написа:

Дори не е сигурно, че ще видим 20к отново. Точка.

Твоето мнение също е субективно... 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, hpz написа:

Между другото е чудесен момента да ни изшортят. И ще се върже идеално с друга част от стотиците хиляди версии чертежи. Но ще ви издам една тайна - ще бъде най-неочакваният техн. анализ + "корекции" колкото искаш, за да не може да се хване и едно движение.

:) Ако знаеше тайните, нямаше да си тук и да ги споделяш... това са само твои предположения... 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 6 часа, vamp111 написа:

@ivan ще е хепи :) 

Всички ще сме хепи. 

Само се дразня как помпят всички шитове и всички се опитват да се задържат като 2,3,4,5,6...19,20 валута в койнмаркеткапа. Само  EOS не го помпят а са решили даго карат на разработки...и реална работа, а аз си чакам да си флипне етериума :)

Към края на месеца или другия месец края, coinmarketcap бяха обявили е правят преустройство. Тоест не всяка борса и всеки шиткойн да се листва а след определени изисквания които трябва да се покрията, от сорта за борсите да се вижда какъв ордер бук имат и тн. За шиткойните, секция за работници които търсят, кой го разработва и тн.. Предпокагам в един момент ще се изчисти доста списъка им от борси с фантомни обороти и шиткойни а,б,в,г,д....

Иначе да BAKKT може би след теста (1-2-3 месеца) ще тръгне. Фиделити трябва да тръгне също следващият по следващият месец. Тръгнат ли двете очаквам следващата дата или последващата за одобрение на ETF да бъде одобрен.  Казано по друг начин 200к$ за халвинга. 

Имаше някъде пост в туитър с месечните движения, ЮНИ и ЮЛИ са били все на минус в повечето случай и са най-слабите месеци в годината (като изключим някой пропадания след пиковете) а иначе сега се очертават да са добре може и на ПЛЮС. Казано по друг начин ако някой си мисли че още има мечи тренд и че новият бичи тренд ще е бавен с години се лъже.

пс. Ама как си ги навързвам ;) 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 6 часа, ivan написа:

Ама как си ги навързвам

Даммм :) преди говореше за 50-100К сега за 200... струва ми се когнитивната прогресия нараства... :D

бтв, днеска отново е важен момент за тренда:

IMG_20190614_062628_922.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези които искат да купуват билет за влака, максималния възможен плъндж е 6750, реалистичния рейдж 7250-7550

Като цяло съм булиш..., но петъците обикновено са доста волативни и тея вариации важат... макар и с малък % на вероятност... 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така! Каквото и да си говорим алтове са нужни и винаги ще ги има колкото и да са те. 'Dash'-а си се справя безпроблемно за сега във Венецуела например, а биткойна си е биткойн. Както се изпозлва сребро и други метали със висока приложимост, златото си остава злато само по себе си, точно така можем да съдим и по биткойн. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алтовете ще ги има, но след 10г. ще има 2-3 алта, които ще се ползват а не 100 или 1000. Но и ако биткойна го развият да има sidechain(не федерация!) където да интегрират всичко, което има по алтовете, не е сигурно много и за тези 2-3 алта...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

алтове към долар са добра спекулация, но към биткойн е доста трудно да не се набуташ, то това им е целта, някой да ти вземе биткойнчето...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
7 minutes ago, vamp111 said:

алтове към долар са добра спекулация, но към биткойн е доста трудно да не се набуташ, то това им е целта, някой да ти вземе биткойнчето...

Добра спекулация са, ако биткойн тренд-а е нагоре. Ако не е, тогава вече става интересно и затова твърдя, че всяко портфолио трябва да съдържа поне 50% биткойн и останалото шитове(на който му се занимава).

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
2 minutes ago, WinSpam said:

Няма значение на къде е тренда на Биткойна .. ако е на доло щафетата поемат долара и еврото например или нещо друго с подобен капацитет 

Честно казано нямам представа за какво говориш, но когато купиш шиткойн с BTC, ако губиш сатошита но биткойн цената расте пак ще си + $ и - в сатошита. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.theblockcrypto.com/2019/06/14/us-customers-to-be-blocked-from-trading-on-binance-com/

D9AdeVYUYAAa7w2.jpg

очаквам сериозен спад в цените на алтовете спрямо долар и отлив към биткойн, т.е. помпа в биткойн, Уикенда ще е забавен...

*под алтове не визирам топ капитализациите, те също ще абсорбират част от обема на останалите шитни, ами по-малки им събратя

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, vamp111 написа:

https://www.theblockcrypto.com/2019/06/14/us-customers-to-be-blocked-from-trading-on-binance-com/

D9AdeVYUYAAa7w2.jpg

очаквам сериозен спад в цените на алтовете спрямо долар и отлив към биткойн, т.е. помпа в биткойн, Уикенда ще е забавен...

*под алтове не визирам топ капитализациите, те също ще абсорбират част от обема на останалите шитни, ами по-малки им събратя

Не ми се търси точно поста, обаче Бинанс прехвърлят щатската търговия на посредник "аутсорсват се".... според мен това се дължи на някакви бъдещи регулации, от които ги е страх... какъв е проблема "посредника" вторично да минава през Бинанс (които пък да си лапкат %)...

Т.е. мисля... че изречението "очаквам сериозен спад в цените на алтовете спрямо долар и отлив към биткойн, т.е. помпа в биткойн" е малко пресилено... (лично мнение)

За мене е по-вероятно да ни засилят до 8470 и точно 99% да си мислят че са хванали движението и да пуснат гилотината...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега в този случай на ръст на Биткойна, искам да попитам моите скромни с'тинки бтк, които съм купил на курс около 6000 евро/бтк, говоря в Евро а не долари, та идеята е, с тези с'тинки да ги продам ли на курс 7800 евро/бтк и да съм на печалба и да чакам после пак да падне до 6500 ерво/бтк или да купя с тях няколко алта , докато са евтини и после да ги продам на печалба спрямо курса на бтк. Идеята е кое да спечеля след време еврото и да купя биткойн отново или диретно биткойн от продажба на алтове... Все печеля ама ... кое е по-далавера

end of story for today (friday)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Alexleo написа:

Сега в този случай на ръст на Биткойна, искам да попитам моите скромни с'тинки бтк, които съм купил на курс около 6000 евро/бтк, говоря в Евро а не долари, та идеята е, с тези с'тинки да ги продам ли на курс 7800 евро/бтк и да съм на печалба и да чакам после пак да падне до 6500 ерво/бтк или да купя с тях няколко алта , докато са евтини и после да ги продам на печалба спрямо курса на бтк. Идеята е кое да спечеля след време еврото и да купя биткойн отново или диретно биткойн от продажба на алтове... Все печеля ама ... кое е по-далавера

end of story for today (friday)

Ако някой знаеше на 100% .... и можеше да вижда във бъдещето, щеше ли да ни каже ;) 

95% от трйедърите губят за да могат останалите 5% да печелят. Най-добрата стратегия е HODL на bitcoin. Има и трети вариант продаваш курса продължава нагоре и никога не се връща на сегашното ниво. Теб те хваща яд, купуваш на 10к евро, после пада на 9к продаваш ..... и оставаш с още по-малко сатошита. И щом задаваш такива въпроси със сигурност не си от онези 5%!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми не е за 1-ви път.... а в случая хората товариха за СМЕ на 27.12., тогава отвориха бидовете и за това... напълно нормално...

относно предния пост, има идея в купуването на алтове сега... защото тоя оризар CZ много добре избра момента и начина да представи бан-а на хамериканците.... точно когато алтсезона набираше скорост (не му знам презумцията де), но ако БТК запази тренда си алтовете ще хвръкнат за нула време... т.е. според мен сега е добър момент за купуване на алтове... (друг е въпроса ако нямаш виждане и план кога да ги прелееш обратно в бтк)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 13.06.2019 г. at 8:23, vamp111 написа:

@AdamKadmonдобро наблюдения + затворихме дневната над 50МА

до тука добре, имаме шанс за атака на 8.3/8.4 при пробив през Уикенда може да тестваме и 8.7/8 даже да затворим CME

*не търгувам, просто следя какво се случва

@ivan за CME дупките @Pistolero може да ти каже какво съм му споделил, толкова точно се получава, че чак плашещо...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове