Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

$6 077 650 контракта в Мекс = 10 биткойна х100 левъридж, ликвидация: 8842 (вече щеше да е мъртав)

15 х50, ликв. 8754

28 х25, ликв. 8585

70 х10, ликв. 8114

140 х5, ликв. 7435

231 х3, ликв. 6689

347 х2, ликв. 5942

693 х1, ликв. 4453

та избери си ниво :lol: 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Логично беше, че ще ходим нагоре, когато Кракен направиха номера в новата си двойка. Те не са поредната случайна борса.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 3 часа, hpz написа:

Логично беше, че ще ходим нагоре, когато Кракен направиха номера в новата си двойка. Те не са поредната случайна борса.

Сигурно и тази игла беше логична... абе то много логика имало в тоя трейдинг... ний кво да прайм... тея където не сме логистици незнам...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Pistolero тетъра се ползва за изкупуване на биткойн, ботовете и каналите м/у тетър борсите се грижат движенията да не са толкова очевидни

в смисъл, може някой да продава големи количества биткойн в/у тетър, което сваля цената, същевремено да изкупува с истински пари в някой от фиатните борси, както и обратното

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 6/9/2019 at 6:23 AM, hpz said:

Аз на това му викам "обир на дългите". Кракен предлагат левъридж, които според мен сами си покриват. Там е доста безопасно, като максимума е 1:5, но сумите са ограничени. Затова се ползват и комбинации, понеже спрямо всяка валута има отделен лимит. Новата двойка не е донесла нищо друго освен нови комбинации :D

А сетете се как при BTCEUR и BTCUSD при левъридж 5 от 5к цена примерно е имало яко напомпани акаунти и с една кирлива нова двойка са им затрили 60+ процента от реалните инвестиции. Там няма ликвидация както в мекса. Но маргина е общ :D за всички двойки.

Т.е. одрусване на крушата, което според мен значи само едно -> UP!

п.с. Сетете се и за иглата до 4400$! :D... Kraken rules!

(Напомня ми на Кракена в Карибски Пирати, в случая бая "кораби" е потопил :D )

@Pistolero, прочети пак това: "Т.е. одрусване на крушата, което според мен значи само едно -> UP!"

Писах го преди скока, когато по-логично беше слизането.

Повторих, че логично беше, не виждам защо те ядосва. Аз не съм влизал на никаква позиция, понеже печалби от този спектър не са ми приоритет в момента. Покриване на ниво 6к от входно 8к означава изключително нисък левъридж. Има идея само ако искаш да рискуваш големи суми. Пазара не е благоприятен за това - няма ясно изразен тренд. И ако някой си мисли, че "възходящият тренд" все още се държи, ще напомня че отдавна посетихме 9к.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе, няма проблем... просто е коректно като имаш виждане да заемаш конкретна позиция... лавирането в двете крайности са само празни приказки.... Аз казвам примерно тази седмица 11,7 доколкото разбирам ти си за надолу...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм за малко над $11К (примерно 11200-11300) до края на Юли, че ще видим после малко да спихне до към под 8, но не под 7 и после на есен с нова песен

всичко това ми го каза на 100кила майка му, която е знахарка и познава всичко с невероятна точност

м/у другото ако се чудите защо изпомпихме през Уикенда така силно, не е заради отлива на пари от алтове към бтк след блокирането на US клиентите на Бинанс, нито заради Цукербърг койна, нито защото Артур Хейс обича да ликвидира CME търговците на фючърси с цел да ги привлече към неговата си платформа ами, защото имах Рожден Ден и моите приятели от https://www.facebook.com/maimunderesvoge/ ме изненадаха много приятно :lol:

IMG_2397.JPG

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
7 hours ago, Pistolero said:

Не бе, няма проблем... просто е коректно като имаш виждане да заемаш конкретна позиция... лавирането в двете крайности са само празни приказки.... Аз казвам примерно тази седмица 11,7 доколкото разбирам ти си за надолу...

Има резон, но не е сигурно. Напълно подкрепям Иван, че корекциите ще са минимални за момента.

Ако разделим по години, 2 години са 24 месеца, трябва да се вдигне 24 пъти. Но това не е 2 пъти на всеки месец. Засега за 3 месеца сме утроили (а по сметки трябва да сме x1.5). Т.е. на логаритмична не излиза ако няма корекции и то дълбоки.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D Много внимавайте в прогнозите, заложил съм 1000 сатошки за цена до 12 500 до края на юни....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://bravenewcoin.com/insights/bitcoin-price-analysis-hash-rate-and-difficulty-reach-record-highs-as-daily

анализа, който чаках, заслужава си 2-те минутки, прочетете то

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
8 hours ago, vamp111 said:

https://bravenewcoin.com/insights/bitcoin-price-analysis-hash-rate-and-difficulty-reach-record-highs-as-daily

анализа, който чаках, заслужава си 2-те минутки, прочетете то

Не бяха 2 минути, но си заслужаваше четенето. Но извода е трагичен - вече го знаем. Т.е. или ще се вдига или ще пада :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вамп, цената в края на месеца трябва да е поне 10 001 долар за да спечеля.... но не вдигайте повече от 12 500 много моля.... и благодаря за анализа

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Shmitkata написа:

В другият форум вече слагат ордери на $1500 :P

Ами напиши им:

"Гладна кокошка просо сънува!"

Българска Народна Поговорка

____________________________________________________________________________________

Спада го виждам спрямо индикаторите, не изключвам и игла до 9,4... 8,6-8,5 е реалистичния таргет, възможно макс дъно 7,5

...даже може отново да разиграят тиража +300/-600:  9,4 -> 8,5  ....и после 11,7 никой като не го очаква...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове