Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

преди 12 минути, hpz написа:

Така е. А защо 94 точно... На 100к ще се убият да продават. Ще има и хитри, сложили на 95к.

ами ако има по хитри сложили на 93 ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Alexleo написа:

Онзи ден, като видях как ръсте и не спира купих на 9800 Евро/бтк, после малко спадна и си викам, трябваше на иглата (първата) да сложа ордер на 9к.  Но е факт , че след онзи ден имам сатошита, които днес вече са по- скъпи от онзи ден. Може би ако се скочи пак, след седмица две цената ще е още по-висока. Явно идеята е постоянство, различни стъпки за купуване и продаване, и заделен фиат винаги, за който жената освен че не знае, няма и да разбере идеята на всичкото :))

от 2015-та купувам Биткойн, беше $235/245 като почнах, никога не съм спирал, до ден днешен продължавам, не ме интересува накрая на месеца дали ще е $1000, $10 000 или $100 000 пак имам определена една и съща сума, която вкарвам на маркет... аз всъщност нямам таргет на който бих решил да продавам, не съм стигнал до там, че да си определя такъв, за това ми е все тая на колко купувам на спот

p.s. много е важно жената да не знае, моята например е много отворена, работи свободно с ключове, знае технологично как да изкара сийд от всички видове портфейли, мобилни, десктоп, даже и хартия, да го импортира в друг портфейл, да сменя формати, дори да създава сама такива, всичко и е ясно, ако утре нещо и скимне може да обере всичките ми колд портфейли, да вкара 12-те думички на всеки от тях някъде и да заживее щастливо с друг, Но без биткойна който е на тях, защото до написаните 12 думички има една 13-та като passphrase дето не е написана и само аз си я знам и е несъществуваща дума в никой език, т.е. скрипт не може да я брутфорсне, защото предварително трябва да му се зададе лист с думи който да тества..

и да ако утре аз умра, 0.001 биткойна който имам ще се приспадне към тези 3 милиона изгубени завинаги койни, а за детето има при баба му...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, hpz написа:

Така е. А защо 94 точно... На 100к ще се убият да продават. Ще има и хитри, сложили на 95к.

образно е това 94, може да е 89, може 91.... 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
33 minutes ago, vamp111 said:

и да ако утре аз умра, 0.001 биткойна който имам ще се приспадне към тези 3 милиона изгубени завинаги койни

Не мисля, че може да имаш 0.001 биткойна. Само се изхвърляш за пред форума.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четейки коментарите в последните дни по-ясна индикация от тях няма, че трябва да продавам. Започнахме пак да говорим за милионите и ламботата :lol: а тетъра на $0.74 си се печата и продължава да изкупува ама това тука е "organic growth" манипулация е само като цената пада :lol:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен този ръст все повече ми заприличва на мини декември 2017. Има една линия която гледам, и ударихме Януари/Февруари на дъното, а тръгва от Ноември/Декември 2016. В момента сме 244% над нея, а все си мисля, че някъде в бъдешето пак ще кацнем на нея. Явно ще си запазя покупките за тогава. 

Ако греша, ще купя Юни 2026, когато ще срещнем линията на тази цена, на която сме в момента :) Обещавам ! 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, dodoto написа:

Не мисля, че може да имаш 0.001 биткойна. Само се изхвърляш за пред форума.

при тези цени, сигурно си прав...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, hjzagf4sb написа:

Четейки коментарите в последните дни по-ясна индикация от тях няма, че трябва да продавам. Започнахме пак да говорим за милионите и ламботата :lol: а тетъра на $0.74 си се печата и продължава да изкупува ама това тука е "organic growth" манипулация е само като цената пада :lol:

коментара ти не е зад подценяване, но и хората с пари готови да си платят, за да видят пробив на нива, които виждаме как биват заличавани в момента също.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, AdamKadmon написа:

На мен този ръст все повече ми заприличва на мини декември 2017. Има една линия която гледам, и ударихме Януари/Февруари на дъното, а тръгва от Ноември/Декември 2016. В момента сме 244% над нея, а все си мисля, че някъде в бъдешето пак ще кацнем на нея. Явно ще си запазя покупките за тогава. 

Ако греша, ще купя Юни 2026, когато ще срещнем линията на тази цена, на която сме в момента :) Обещавам ! 

само за Юни 2026 като купуваш, гледай да си приготвил една нула отзад да добавиш към цената :lol:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, vamp111 написа:

само за Юни 2026 като купуваш, гледай да си приготвил една нула отзад да добавиш към цената :lol:

неееее или три нули.... или една, ама голяма...

....или ще е над милион, или баннат... средно положение няма...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, vamp111 написа:

понеже с раздвижването на цената пичове се активизирахте, къде според вас се намираме на тази карта

D9_XNkIWkAEJxz0.jpg

Зависи от това кой питаш. Ние тук може би сме в relief - optimism,

според nocoiner-ите трябва да сме в hope, понеже предстои голямото пропадане/спукване и тн..

според луната, още сме далече от нея, тя е на 300 000+ км от земята, така израза "to the moon" има още да се пълни до 300к$+

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 7 часа, vamp111 написа:

+ записал съм си на лепящо листче да не шортя възходящ тренд!

човек като не си взема бележка от собствените си бележки......

Symbol
Size
Value
Entry Price
Mark Price
Liq. Price
Unrealised PNL (ROE %)

XBTUSD
-50000
0,1730 XBT 12637.50 12798.97 14165.5  
-0,0551 XBT (-13.59%)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Pistolero написа:

неееее или три нули.... или една, ама голяма...

....или ще е над милион, или баннат... средно положение няма...

те баннатите неща са най-търсени и скъпи :D 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
1 minute ago, vamp111 said:

човек като не си взема бележка от собствените си бележки......

Symbol
Size
Value
Entry Price
Mark Price
Liq. Price
Unrealised PNL (ROE %)

XBTUSD
-50000
0,1730 XBT 12637.50 12798.97 14165.5  
-0,0551 XBT (-13.59%)

Аз съм на обратно, но пак не се радвам. Зависи от гледната точка!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще е точно на тази, на жълто, но минахме excitement още като пробихме 6к

Fomo-то, манипулацията и големите пари, толкова изсфорсираха нещата, че едва ли ще се намери някъде из нета графика, която да може да се приложи към това движение на цената . Помня зимата, че гледах месечната графика, и си представях как би изглеждала графиката ако стигнем 6к за месец, и после се почесох и си казах, че най-добре да бъда реалист. И не влязох алл ин. Сега като гледам какъв голям ченгел завъртяхме за 3 месеца, още не мога да го проумея как е възможно това да е нормално движение. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Току-що, hpz написа:

Аз съм на обратно, но пак не се радвам. Зависи от гледната точка!

това е в момента х25 но докато си играх с марджина и правих снапшота излезе така, ликвидацията ми е на 13095 не на 14165 и нямам стоп лос YOLO

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, ivan написа:

Зависи от това кой питаш. Ние тук може би сме в relief - optimism,

според nocoiner-ите трябва да сме в hope, понеже предстои голямото пропадане/спукване и тн..

според луната, още сме далече от нея, тя е на 300 000+ км от земята, така израза "to the moon" има още да се пълни до 300к$+

да ти кажа нито един от циклите не мисля, че съм изживял, но може би relief наистина описва най-добре случващото се

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, AdamKadmon написа:

Ако ще е точно на тази, на жълто, но минахме excitement още като пробихме 6к

Fomo-то, манипулацията и големите пари, толкова изсфорсираха нещата, че едва ли ще се намери някъде из нета графика, която да може да се приложи към това движение на цената . Помня зимата, че гледах месечната графика, и си представях как би изглеждала графиката ако стигнем 6к за месец, и после се почесох и си казах, че най-добре да бъда реалист. И не влязох алл ин. Сега като гледам какъв голям ченгел завъртяхме за 3 месеца, още не мога да го проумея как е възможно това да е нормално движение. 

не мисля, че някой го е очаквал това екстремно покачване, така че не би трябвало да изпитваш угризения, от тук вариантите са два

продължаваме напред и чупейки ниво след ниво и пробивайки стария ath още преди халвинга или на определено ниво китовете дето ни държат във въздуха почват да прибират профит яко и съответно пропадаме надолу (за мен вече ниво 7-8 е непробиваемо) и надолу и ренйджваме до след халвинга

в най-големия момент на еуфория, ще излезе някой новина за финекс или тетър да ни одрусат малко

с много голям интерес наблюдавам какво се случва с лайткойна при-халвинг

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, vamp111 написа:

с много голям интерес наблюдавам какво се случва с лайткойна при-халвинг

според мен задържане на цената в долари и падане спрямо бтк докато то продължава да расте

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Финекса отново работи от 7-8 минути. Вероятно това предизвика спада в нивото.

Каква беше идеята на профилактиката, никой не разбра. Случи се варианта с муден пазар.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мафията вече не е в профилактика и свърши хубавият пазар. Цената пълзи към стопа ми. Ще ни изшортят преди да вдигнем. Направо съм като мишка в ъгъла. Да чакам и да се надявам т.е. да не активира стопа ми на 0, или да затворя на лек + с риск да пропусна чудесна възможност. Няма и няма... Дано има доста лонгъри чакащи вход, че да пропусним по-ниските нива.

За момента пак виждам дисбаланс в ордър бука. Според мен сме нагоре.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, hpz написа:

Каква беше идеята на профилактиката, никой не разбра

заточваха резците на банцинга.... :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове