Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

преди 2 минути, burned написа:

Някой има ли информация каква е причината за такъв спад в цената?

повече продавачи от колкото купувачи

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
13 hours ago, vamp111 said:

@hpz 

само за да ти докажа, че високия левъридж е най-големия проблем, виж къде ми чукна стопа на ETHUSD с х10 лев. бях

ETHUSD 1500 -1500 0 280.35

456.png

Това е ясно.

В последно време все успяват да ме изненадат с "корекции", които май станаха задължителни. Затова почнах да си правя ненормални входове, не знам "твърде оптимистични" или "песимистични" да ги нарека и близък стоп при сигурен пробив. И вчера поне 5 входа и стопа бях познал в рамките на 5-25$, което много ме учуди - знаех че са им такива игрите, но не можех да повярвам, че с такава точност става. Едно нещо обаче ме изненадаха. Бях решил, че няма да отдуват балона на BTC твърде скоро. Е, и аз съм от масата - изненадани. Затворих късите горе, дори реших, че ще ни правят корекция и направих и ненуждни загуби. Стана най-тъпото и очевидното :( чак да не повярваш... Пропуснати ползи (за мен) - ГОЛЕМИ! Малко по-нагоре е поста с графиката ми, където ясно се виждаше къде сме.

Сега да видим дали дългите ще ги нацелим... Още дори не искам да гледам графиката, яд ме е, че изтървах точно голямото движение. Надолу засега няма сигурен вход, мисля 11к или 10900 някъде ще е моментното дъно, но +-500$ са от значение за определяне на входа и стопа :( Засега не ми е ясно.

Имам и една идея днес. Ако @Иван е прав, вероятно големите акули се състезават в момента. Нещо ускорихме темпото на "корекциите". Може да ни изненадат и с по-бързо връщане до 13-14к.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към момента все още съм извън позиция в бтк, етера ми беше стопиран вчера, а лайта ми все още държи дълга. Наблюдавам пазара и бих реагирал в реално време, в интерес на истината ми се влиза лонг, но това ще е фомо, за това е по-добре да си почина и да се концентрирам над други неща, по-важни от моментното състояние на пазара.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам едно правило, при загуба не се играе поне 3 дена. Това не е само филисофия, финанси и опит. Има и духовен аспект. Когато не върви - не върви.

@vamp111, редактирах и добавих поста горе, след като ти писа...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За информация, сложих покупка на 11353, добавка на 10986, стоп на 10742. Цената в момента е около 11500. Имам колебания за стопа да е на 10450 примерно, но много ми идва! Реално има нива на 10500, 10к, но може да слезем дори до 9,5 или 7,8. Сигурното беше на късите от 13к... :D

ТОВА НЕ Е ФИНАНСОВ СЪВЕТ! НЕ СЪВЕТВАМ НИКОЙ ДА ЗАЛАГА КАТО МЕН!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
2 hours ago, vamp111 said:

може да слезем и до 1К, примерно представи си сценарии в който затварят тетър.......

Това е раздел научна фантастика, особено що се отнася до търговия. Интересни са по-възможните варианти. И да слезе до 1к, доста стопове ще си отидат, отделно холдването ще мине на голям минус, и отделно ще купя още толкова, колкото имам в момента. Та а дано слезе, ама надали...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BTFD или ? @ivan това не е новина, в смисъл някаква банка просто казва, че им е закрила сметките 5 месеца след като са ги открили нататък се повтарят... 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
4 hours ago, hpz said:

За информация, сложих покупка на 11353, добавка на 10986, стоп на 10742. Цената в момента е около 11500. Имам колебания за стопа да е на 10450 примерно, но много ми идва! Реално има нива на 10500, 10к, но може да слезем дори до 9,5 или 7,8. Сигурното беше на късите от 13к... :D

ТОВА НЕ Е ФИНАНСОВ СЪВЕТ! НЕ СЪВЕТВАМ НИКОЙ ДА ЗАЛАГА КАТО МЕН!

11353 дългата изпълнена. Моментна цена 11584.

Edit: Току що затворена на маркет, на 11600. Нещо не вярвам, че може да се качи в момента. :(

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, vamp111 написа:

BTFD или ? @ivan това не е новина, в смисъл някаква банка просто казва, че им е закрила сметките 5 месеца след като са ги открили нататък се повтарят... 

Просто ми хареса заглавието и как си пасваше с поста ти :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
2 minutes ago, vamp111 said:

много добре при това,

м/у временно виж какво друго си пасва

финекс down, в същото време мекс-а помпа.....

E то това е тъпо. На път е да ми удари 2-ри стоп.

Според мен логично е да искат да го смъкнат. Обикновено затварят борсите за да спрат изкупуване, поне досега беше така. Интересно кога ще има реакция на гап-а и в каква посока.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 3 часа, vamp111 написа:

@stoko бул трап, корекция, маркет манипулация, всички чакат $3К, че да "влязат" а то така и не идва :lol:

Късно си пуснах синхронизацията ама още ще му се назландисвам  да пробвам, аз му викам просто и на български - джобни за лятото.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надписа е от български сайт за покупко - продажба на крипто...  Абе тия хора не знаят ли, че биткойн ще струва 1000 долара скоро.... тц тц тц

weew.PNG

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, batibon написа:

Надписа е от български сайт за покупко - продажба на крипто...  Абе тия хора не знаят ли, че биткойн ще струва 1000 долара скоро.... тц тц тц

weew.PNG

Дай линк !!! Иначе е виц !!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, kmeta написа:

Дай линк !!! Иначе е виц !!!

Дадох ти линк. Довърши вица.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, batibon написа:

Дадох ти линк. Довърши вица.

ДЕ ми е DOGE-то бре ???

Тука без мене, няма я монетата на народа !!!

P.S. Ам чи те затова нямат ликвидност бре...Ентусиасти някви....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тия които не са наясно защо е монетата на народа:

DOGE- то държи световния рекорд за най-много транзакции спрямо всичко останало / койни, фиат/ за 24 часа.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове