Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

Всеки път като тръгна да ти чета писанията и се изгубвам на 2рия ред. Отдавам го на слабото си познание по търговия и далеч по-слабото ми развитие на логическата ми мисъл. И математика разбира се ...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
1 hour ago, AdamKadmon said:

Всеки път като тръгна да ти чета писанията и се изгубвам на 2рия ред. Отдавам го на слабото си познание по търговия и далеч по-слабото ми развитие на логическата ми мисъл. И математика разбира се ...

Той сам не си го разбира, а какво остава за някой друг :lol:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

свещ от типа " за всеки случай" или " благодаря на всички за участието" 

каква божествена свещ само, малко съм кисел, понеже ми чукна стопа, но не и бидовете отдолу...

аут от всички позиции, до Сряда! 

777.png

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 27.07.2019 г. at 13:44, vamp111 написа:

м/у другото много съпорт м/у 8800 и 8600 както писах, не бих се учудил следващата седмица да го тестваме, например в Сряда!

добре, че никой не ме слуша, че до тука да сме фалирали :lol:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз те слушам, но не можеш да ме фалираш...не си играя по борси... не съм биткойн джихадист, по -скоро нещо като биткойн Лунатик хох

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.tradingview.com/chart/XBTUSD/LjzesU4E-XBTUSD-Bitmex-Daily-eyeing-12K/

тъй като 12К вече е факт, имайте в предвид, че всеки ще се опита да го шорти, не мисля, че в момента това е най-добрата идея

аз следя тези зони и се позиционирам според тях, бърза работа нямаме

https://www.tradingview.com/chart/XBTUSD/iWf55IBV-XBTUSD60MINSUPP-DEMZONE/

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, vamp111 написа:

EBPgBbwXsAA8dJ1.jpg

Ще разбере народа, какво е независима валута, но му трябва още малко време да посвикне с идеята и. На миналият бул рън 20к светът чу за нея. Сега ще си спомни и ще започне да я разглежда много по сериозно. Септември май ще видим 20к а после....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 22.05.2019 г. at 12:16, ivan написа:

и малко хвърляне на леща

Някак си ЮНИ Фиделити->10-12$k,  ЮЛИ-АВГУСТ - акумулация, СЕПТЕМВРИ БАККТ 20к, плавно нарастване, ДЕКЕМВРИ ETF 50k$, и до халвинга покачване до 200-300к$, след това корекция 30-40% и после плавно показване до следващият халвинг след 4г. до 500-600к$ 

да видим до къде ще познае лещата :ph34r:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ivan твърде дългосрочно мислиш в цифри, дето даже на 100 кила майка му, дето на мен ми бае, не може да познае с такава точност!

и все пак подкрепям това мнение!

малко по-краткосрочно само ще кажа, че когато помпим всички стават хипербулиш, когато дъмпим, всички обръщат на хипербериш, това обикновено води до пропускане на важни нива в очакване на по-добър вход... всичко ръководено от психология базирана на алчност.. алчността не е добър съветник

не е лошо човек понякога да е малко по-скромен

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, vamp111 написа:

@ivan твърде дългосрочно мислиш в цифри, дето даже на 100 кила майка му, дето на мен ми бае, не може да познае с такава точност!

и все пак подкрепям това мнение!

малко по-краткосрочно само ще кажа, че когато помпим всички стават хипербулиш, когато дъмпим, всички обръщат на хипербериш, това обикновено води до пропускане на важни нива в очакване на по-добър вход... всичко ръководено от психология базирана на алчност.. алчността не е добър съветник

не е лошо човек понякога да е малко по-скромен

Обичам да мечтая.... :) и да си представям бъдеще, което ме устройва.

Истината е че си правя сметките без кръчмаря, но пък и си вярвам в моите способности. Това крипто наистина ще направи света по различен и интересен.... 2017-2021 едни 4-5 години, които май няма да са скучни

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до тук само 2016-та ми е била скучна, така че да, скачаш на влака и се наслаждаваш на приключението..

мечтателите са всъщност тези, които променят света ;) 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове