Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

с този тесен рейндж и нагоре надолу, май подлъгват пазара да заеме повече ордери на по близки позиции до 12к, ордер бука се качва до 13к$ цена 10к койна. Според мен ще има рязко влизане и изкупуване скоро време. БНБ скочи, което предполагам е акумулация за изпълнение на ордери в бинансе. 

Очаквам събота неделя или началото на другата седмица рязко повишение.

image.png

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 19.04.2019 г. at 12:36, ivan написа:

екскурзия до луната

ама за тая екскурзия ще ни трябват такива кецове: https://hicomm.bg/urban/to-the-moon-and-back-s-tezi-kecove-vdhnoveni-ot-apolo-11.html?utm_campaign=07-08-2019&utm_medium=email&utm_source=newsletter

Много ме накефиха някои модели, ама като им проверих цените и някакси ме стегна гърлото и се закашлях...

Annotation 2019-08-08 191109.png

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ем, купи си първо ламбо, за да има къде да спиш като те изгонят след покупката на кецовете. :P

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми шегата, макар че ламбо въобще не ми е приоритет (дори теорията на тея първенюта ми е грозна), пък и не мога да се събера в 1:16 мащаба, било то в радиоуправляемото, а още повече в ключодържател.... хихихихи

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един чифт розови джапанки, един чифт розови шорти, един стек малборо и по цял ден лежане под някой палма..

ламбото не върви по пясъка...

@batibon и мен жена ми ще ме изгони ако си купя скъпи кецове (само тя има право) поправка скъпи и грозни кецове

@Pistolero  :lol::D:lol::D:lol::D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Pistolero написа:

Kraken is performing a system upgrade on Sunday, July 14 at 21:00 UTC. Please expect services to be offline for 3 – 8 hours.

около 0:00 ще стане интересно...

Това мина през Юли :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, Pistolero написа:

Kraken is performing a system upgrade on Sunday, July 14 at 21:00 UTC. Please expect services to be offline for 3 – 8 hours.

около 0:00 ще стане интересно...

И Binance утре за 6-8 часа, нещо много се разбързаха :) 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, rippleche написа:

ако го казват по медиите значи, не!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vamp111 Аз не говоря за това дали да се купува или не... а просто ми е смешно как го казват на цена 12-12.5к и днес цената на 9800$ абсурдно очевадно е !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 3 часа, rippleche написа:

@vamp111 Аз не говоря за това дали да се купува или не... а просто ми е смешно как го казват на цена 12-12.5к и днес цената на 9800$ абсурдно очевадно е !

подобно на върха през 2017-та когато по всички медии започнаха да рекламират биткойн

също и по CNBC fast money, всеки път когато казват, да се купува, тя цената пада, сериозки...

:lol:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не е розово положението.Единствено се съмнявам в 6к, защото е твърде хубаво за да е истина, всичко друго води поне до 8300$

Най-вероятно зависи колко хора ще се набият на къси, и ако сумата е достатъчно изгодна, ще се намери някой добър кит да обере възможно най-много и да ни изтреля както се случи още на 1ви Април, толкова "нормално" 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове