Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

1 minute ago, Pistolero said:

ама искат KYC... 

Е те ще си го минат. Под мутра имам предвид = средно тъпа батка, влезнала в някоя схема. Оправят се с традиционен бизнес - европроектчета, ремонти, търговийка. Туй борси, туй пазаруване, това цени, трудна работа. Чуват, БТЦ ще ходи на 100к, и искат да влезнат и да си имат.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Pistolero не всички OTC искат KYC

@KhanValentin бил съм гарант на сделки от по 400 койна, премията беше толкова малка, че едната страна в началото мислеха, че се шегувам

не подценявайте БГ бюрата, особено за вход в крипто системата са не лош вариант

не подценявайте и БГ миньорите, аз лично познавам сериозни момчета в района на Бургас, Смолян и София, едните станаха толкова големи, че се преместиха в Коста Рика, в момента почти само наемат мощности, собственици са на известни БГ сайтове, други пък пак доста големи се преместиха в Грузия, че там е по-изгодно.

пак да кажа въобще не са за подценяване БГ миньорите, а и няма по-сладко в тоя бизнес да си купиш с/у кеш свежо изкопани биткойни директно от копачите, после да си ги миксираш вкъщи със собственото dojo и бам на флашка за внучетата

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
39 minutes ago, rippleche said:

Това ли е твойто дъно?

Нямам кристална топка, която да ми казва къде е дъното. Казвам само, че цената е добра за купуване. Може и още по-добра да стане, тогава ще купя още.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 11/14/2019 at 2:41 PM, KhanValentin said:

Тука само булиш работи.

Да ви припомня : Биткойн, и криптото като цяло, още не е виждало световна рецесия. Моят личен залог е, че като тя дойде, а то ще е в близките години, няма всички да скочат на криптото...

Малко reality check.

https://twitter.com/kerneltrader/status/1194259690483519488?s=20

No shit, Sherlock.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересно мнение:

Miner Capitulation is playing out exactly like the prior 10 years, price fell -17% from confirmation, representing the best buy since May (6m ago). But... Hash Rates continue to fall...

EKC21c7XkAEwjMG.png

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

също доста интересно

EKMOC--UYAAwvG-.png

EKMPLSVU0AARIMr.png

*става дума за така наречения DCA-ing, (dollar cost avarage) при купуването всеки ден на биткойни на стойност $1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 6 часа, Wabi написа:

Според мен тепърва ще се пада още , до май месец има 24 седмици, може да си постоим под линията известно време.

едва ли...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

въпроса е след това как ще са нещата

аз до 27ми не го виждам да има много мърдане 8-9к, и чак след Иванов ден да тръгнат да се раздвижват плавно нещата за нагоре и най-вече доста предпазливо, до към халвинга и 20к$

а всичко трябваше да се случи много по-рано :( 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам Ванка... средносрочно се целя в 16К, а пък тогава ще му мислим... ама до тогава си е мъгла...

за следващите 10 дни го виждам 8,7-9,3 ...освен ако не ни усуркат на 6,3-5,9 че тогава почваме да броим 10-тина дни до 9 рейнджа...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

16К беше нивото което гонихме, когато ни съкрати на 13,8К

не го виждам скоро да става и както се тръби че PlusToken измамниците ежедневно дъмпят стотици биткойни чрез Huobi и Okex, (тези имат 200 000койна) не знам скоро дали ще видим 10К (въпреки, че съм заложил това да стане преди Нова Година)

@ivan Иванов Ден, предполагам визираш, защото тогава ще сурвакаш, събереш парички и с дебелите пръсти ще натискаш MarketBuy нали така ?

@Pistolero тогава изтичат фючърси с обем по-голям от всички взети заедно за цялата година, ти ми кажи колко ще е щур :lol: 

*ако ви се чете за PlusToken схемата намерете в туитър https://twitter.com/ErgoBTC  достатъчно е изписал по темата 

* естествено всичко това може да е поредния маркетингов ход на CT, преди да дъмпят plustoken, дъмпеше Kobayashi..... не се знае колко е миродавна тази инфорамция

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 2 часа, vamp111 написа:

@ivan Иванов Ден, предполагам визираш, защото тогава ще сурвакаш, събереш парички и с дебелите пръсти ще натискаш MarketBuy нали така ?

Ще натискам, ще поръчвам, ще плащам :D 

Сега цената е надолу 200-300 долара за 5-10мин и най вероятно повлия хака на Ъпбит, от преди 10-15 мин.

Странното е че това е новина за хак при който са откраднали 340к етера, което е по-скоро положително за биткойна, защото тези етери ако не ги ревърснат ще се мъчат по най бързият начин да се обърнат (може би не директно, първо през моеро зкеш и тн..)  в биткойни. Но пазара реагира по този начин. Което показва, че още е доста слаб.... Та до Иванов ден не го виждам да се раздвижи много нагоре. Още ми се струва че има обеми които трябва да се извъртят. Да се продадат койни, а пазара ще ги купи на цена под 7к. Тоест още едно пропадане до 6-6.5к с голям обем, нов баккт рекорд. И след това ще тръгне плавно нагоре.

Последно време започнах да гледам не толкова цената а повече обема и може би това е по важният фактор. По-скоро извъртяните обеми определят цената, един път надолу един път нагоре. Цена с малък обем е нищо...(за малките рибки като нас е интересно, но за големите не)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 2 часа, vamp111 написа:

16К беше нивото което гонихме, когато ни съкрати на 13,8К

е гонихме, но не го стигнахме и от тази гледна точка за бъдещ ъп 15,9 си е резон за резистънс... после падаме до 11,7 и тогава следващото голямо движение с неясна посока... ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове