Jump to content
hash.bg - биткойн форум

За цената на биткойн

Recommended Posts

преди 9 минути, hpz написа:

Това колкото е интересно, толкова и опасно. Като се замисля винаги е било така :)

Тази снимка, който я снима и публикува го няма. От друта страна с ник или без, едно google AI и ще разпознае и намери всички лица.

В общи линии приятно съм изненадан на теча на информация, това е демонстрация на общност. Не, че не ни знаят кои сме, могат директо да проверят имена, ЕГН и адрес в босите си. Измисленото от монополистите правило "anti money laundering" преЦаква всичко де е възможно да бъде малко свободно в този свят.

Това което искам да кажа е: хубаво да се знаем НИЕ. ТЕ - вече ни знаят много добре.

Сложих прецаква, за да не трия.:)

Преди 14 часа, batibon написа:

:D

Едно време се опитах да прочета Изкуството на войната...стигнах едва до 3 - та страница, но все пак узнах че совите не са това което са и че Вамп е доста просветен в някои области..

Качвайки се на мъдростта от тези прочетени страници бих могъл да направя следните гадателни и тълкувателни  размисли :

- всей заблуда в окото на отсрещния, който очаква да види предварителната си представа...а вижда нещо съвсем друго, получавайки забавеност в реакции, дължащи се на изненада, инстинктивен страх от неизвестност,малко време за преоценка на случващото се в конфликт с изградената даденост и съответно зациклено мислене и откровени отговори ...дебел и с очила, значи слаб и с лещи, хох

- на снимката доколкото виждат слабите ми очи, нуждещи се от цаки с голям диоптър е отбелязано русо момиче...значи търсим момче/тука требе да ме черпиш бира за думата Вамп/ с черна коса, стоящо на противоположната позиция...момичето си гледа телефона май...единствения друг човек който гледа през предмет на технологията е човека снимал това...събрано с антипода на момичето...те това е Вамп

В скоби - може би ще трябва да прочета и поне 4 страници за Шерлок...:)

Горното е шега и няма нищо общо с действителността. Можем да се плъзнем по плоскостта и да гадаем кой е той...ама някой админ ще се самосезира и ще вземе да ни изтрие :D

това много ми хареса, истината е, че ме няма на снимката, твърде грозен съм и учтиво ме помолиха да пазя на Фикуса завет.. 

На 6.12.2019 г. at 14:01, vamp111 написа:

срещата мина добре, обаче удивен съм как хората продължават да си шилват шиткойн/блокчейн проектите на воля...

сега не че искам да плаша някой, но това струпване на дълги във Финекс малко почва да ме притеснява...

https://www.tradingview.com/chart/BTCUSDLONGS/oLp0C8Xj-BTCUSD-LONGS-Bitfinex/

89.png

без промяна от днешния "дъмп" :lol:

https://datamish.com/d/000000004/btcusd?refresh=20s&orgId=1&var-rate_interval=1d&var-rate_type=last_price&var-sentiment_interval=$__auto_interval_sentiment_interval&from=now-1y&to=now

Аз понеже не мога да чертая/рисувам/графицирам и т.н. Но пък затова много добре чета и гледам, мога ли да помоля някой да начертае графиката със съпорта/резистънса , там под 8-7-6к надолу Buy/Sell orders и обема да се види...

Имам кеш и се чудя да hoDlвам ли или да набие в някой от поне 5 алта, да ги обърна в БТК и да генерирам профит.

Благодаря предварително на колегата, който ще начертае :)

и Нека добрият курс бъде с Вас :)

2 hours ago, vamp111 said:

Всички си мислят, че сме на дъното вече и няма къде надолу да ходим. Стискат здраво тези дълги и не пускат...

Преди 3 часа, Alexleo написа:

Аз понеже не мога да чертая/рисувам/графицирам и т.н. Но пък затова много добре чета и гледам, мога ли да помоля някой да начертае графиката със съпорта/резистънса , там под 8-7-6к надолу Buy/Sell orders и обема да се види...

Имам кеш и се чудя да hoDlвам ли или да набие в някой от поне 5 алта, да ги обърна в БТК и да генерирам профит.

Благодаря предварително на колегата, който ще начертае :)

и Нека добрият курс бъде с Вас :)

Това е единствения съпорт, после надолу може и да е бездна...едно е сигурно под 0 не може да падне :lol: Вариантите от тук са два, мисля, че ясно се виждат.. не знам за какви Алт-ове говориш, не се занимавам с такива неща, заповядай рисунка на Биткойн направена от второкласник..

*забележи, че е едночасова, развитието е тези дни, ако ще действаш, действаи!

FRLORORZ.png

Тоест @vamp111 виждам, че най-ниската стойност е била 6400 usd/btc на едночасова графика. Но къде се вижда, обема за сделки купува/продава за нива под 6000 к? Нали точно това се има в предвид под резистънс и съпорт?

Преди 6 часа, vamp111 написа:

CME нещо замират, сигурно за това пускат и опции

ELVdyWSXUAAjRPb.png

Всички куповачи от там отиват в баккт, трябва да си луд да купуваш с идеята цента да върви нагоре и да го правиш през фючърси без покритие. Явно трябваше да изтече време да минат датите на които изтичат и малко по малко да се прехвърлят. 

Но и като цяло интереса е със затихване след скока до 14к. 

Според мен ще има нов интерес нараствал чак след Иванов ден. 

Преди 1 час, Alexleo написа:

Тоест @vamp111 виждам, че най-ниската стойност е била 6400 usd/btc на едночасова графика. Но къде се вижда, обема за сделки купува/продава за нива под 6000 к? Нали точно това се има в предвид под резистънс и съпорт?

$6526 е най-ниската стойност, обема на изтъргуваните койни може да видиш на долния ред, не разбирам обаче какви сделки купува/продава  търсиш за нива под 6К като под 6к не е стигало съответно няма осъществени такива сделки ./????

ако визираш заложените ордери на определени нива, може да си отвориш ордърбука на която и да е борса и да видиш къде какво има сложено, но това са ордери, които могат да бъдат махнати, така че подобна информация не е миродавна

*например аз имам заложен бид да купя 10 койна в Кракен на 4444 евро, това е бид който може би никога няма да бъде изпълнен или пък ако се случи някакъв флаш-краш и не ревъртнат сделките, може пък и да ме огрее... 

* ето ти два мапа, но едва ли ще се ориентираш повече по тях, единия е в Кракен, другия Мекс

изтеглен файл.png

s_XBT.png