Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

На 16.05.2020 г. at 23:47, hpz написа:

Време е за 6.2к

в този момент честно, най-голямото ми желание е да свалим нивото, малко да освободи напрежението, на всичко под 8 бих се радвал

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, ivan написа:

Според мен тази седмица ще си задържи на това ниво и по скоро да мине над 10

да и аз чакам да пробие 10.5К, после рейндж 2 седмици, да затвърди над 10К после да дръпнат килимчето, но това с килимчето е просто защото се надявам да взема по-евтино бтк, не съм безпристрастен

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък мисля, че точно заради вас :lol: ще смъкнат точно сега. Всички са се настроили за пробив на 10к и едва ли много като мен скъсяват. Това е идеален момент за втората ликвидация. Ще я нарека Ликвидацията! Ако падне под 6, може и в учебниците по история да я има след 10-тина години.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 3 часа, hpz написа:

Аз пък мисля, че точно заради вас :lol: ще смъкнат точно сега. Всички са се настроили за пробив на 10к и едва ли много като мен скъсяват. Това е идеален момент за втората ликвидация. Ще я нарека Ликвидацията! Ако падне под 6, може и в учебниците по история да я има след 10-тина години.

аз наистина не мисля, че ще видим биткойн под 7К повече... иначе съм за да падне просто защото в момента имам барут да купувам, не търгувам просто да си добавя към колекцията лъскава царевица :lol:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много пари вече чакат да купят на по ниско, тетъри долари... И има такива с по слаби нерви и веднага започват да купуват как падне с 200 300 500 долара. Не го виждам как ще пада под 9к... Но пък познавам само в 50% от случаите и греша пак в толкова :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, ivan написа:

Много пари вече чакат да купят на по ниско, тетъри долари... И има такива с по слаби нерви и веднага започват да купуват как падне с 200 300 500 долара. Не го виждам как ще пада под 9к... Но пък познавам само в 50% от случаите и греша пак в толкова :)

Ко ти пука бре ? Гледай си удоволствието и си живеи както си требе !!!

Айде поздрав от мене: 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди всички да са се побъркали покрай "новината" че койните на Сатоши са се размърдали, погледнете първо тук http://satoshiblocks.info/  , моля!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от другият форум: 

21 Май 00:15 | bruter: 48-ма страница
21 Май 00:15 | bruter: 17XiVVooLcdCUCMf9s4t4jTExacxwFS5uh адреса го виждам в делото на Ira Kleiman v. Craig Wright: https://www.courtlistener.com/recap/gov ... .266.1.pdf

:)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 10 часа, Shmitkata написа:

от другият форум: 

21 Май 00:15 | bruter: 48-ма страница
21 Май 00:15 | bruter: 17XiVVooLcdCUCMf9s4t4jTExacxwFS5uh адреса го виждам в делото на Ira Kleiman v. Craig Wright: https://www.courtlistener.com/recap/gov ... .266.1.pdf

:)

още по зле за Крейг, писал е, че има контрол над този адрес, а пък казва, че няма :lol:  патологичен лъжец...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 8 часа, hpz написа:

@vamp111, как ги изкара тези MA-та?

гупита ве мен CM GUPPY нещо такова беше базата, просто си сменяш кои EMA искаш да включва и т.н.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според този жълтур, цената на добив на 1 бтк в Китай е около $6000 

https://finance.sina.com.cn/stock/usstock/c/2020-05-25/doc-iirczymk3370408.shtml

*през хром дясно копче превод на БГ

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, AdamKadmon написа:

Стига промотира Хром, крайно време е всички да минаваме на Brave  :D

върши ми прекрасна работа за порнхъб

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
8 hours ago, vamp111 said:

според този жълтур, цената на добив на 1 бтк в Китай е около $6000 

https://finance.sina.com.cn/stock/usstock/c/2020-05-25/doc-iirczymk3370408.shtml

*през хром дясно копче превод на БГ

Точно тази новина е тотален скам и няма логика. И коментарите под нея го доказват. Друг е въпроса, че явно мнозинството в Китой са бикове, което педпоставя за обир на биковете.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vamp111, значи много подходящ момент е да си отворим фотоволтаична централа. Частна! :) За собствени нужди! :D Не е лоша идеята, а?

Панелите като най-скъп елемент са около 50ст./ват. Значи със земята може да се докара до 1лв./ват. Всеки ват би давал поне 3 вата на ден или киловат на година. По 20 ст. инвестицията за 5 години се избива. Това са много груби сметки, но топлината може да се използва за затоплянето на плувен басен, дори цял комплекс.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове