Jump to content
hash.bg - биткойн форум

За цената на биткойн

Recommended Posts

Следя темите редовно,напоследък се тиражира версията ,че цената трябва да пада и то драстично...халвинга мина...трудност...нов хардуер...къде е логиката...съгласен съм ,че вечно неможе да скача ...(Криза,Корона).но толкова ниски нива 3К?

Трудността се качва, когато някой налива в мощности и тъй като да копаеш биткойн е скъпо удоволствие, този някой трябва да има много пари, за да налива. Та моята логика е, защо им е на хора с много пари да наливат в някаква си сива индустрия дето отива на нула, освен ако не е за още повече пари :ph34r:

100% второто затваряне на САЩ ще срине фондовия пазар, съответно и биткойн, не бих се наел да прогнозирам колко ще е зле, но и не бих чакал да стане под $6К 

Преди 3 часа, olivar написа:

Следя темите редовно,напоследък се тиражира версията ,че цената трябва да пада и то драстично...халвинга мина...трудност...нов хардуер...къде е логиката...съгласен съм ,че вечно неможе да скача ...(Криза,Корона).но толкова ниски нива 3К?

доста под $3к

giphy.gif

1 minute ago, vamp111 said:

мое лично наблюдение е, че прогнози от $3К дават хората дето като беше 3К не купиха, защото чакаха 1К  :lol:

Е не е чак толкова невъзможно :D. Виж графиката колко хубаво и логично би изглеждала под 3к (логаритмична).

дам, ареста на тези измамници също съм го обмислял като вариант за под $3к , но днес слънцето е силно и явно ме понапече, ще се въздържам от коментари на цената :D

иначе ако не се лъжа, това е старо и се проточва вече доста време

финекс оспорваха, че трябва да се явяват на подобно дело, новото е, че отсъдиха, че ще трябва

сега пред NYAG стои въпроса как да връчи призовки на хора, които са мулти милиардери и отдавна се крият под фалшиви самоличности в карибски страни не попадащи под US юрисдикция.... 

и все пак, опасността на тази глобална полиция не е за подценяване

колегата Росен (RgCoins) никога не е бил в САЩ, никога не е имал бизнес в САЩ, не е извършил престъпление на територията на САЩ, нито на територията на България, нито на територията на ЕС, въпреки това един дебел сърдит съдя в мизерен Американски град в западащ Американски Щат, го е посочил към страна от дело с/у някакви румънци и нашите БГ ТОП прокурори, РАЗБИРА се уважават молбата за екстрадиция, защото какво да направят друго ? да защитят правата на Българския гражданин ли, ами ще изглеждат зле пред западните си колеги.....

запознат съм със случая на rg, но нали не очакваш прокурорите, които първо се допитват до Бойко преди всичко, а Бойко е зависим от САЩ, онези имат пълен архив за миналото на мутрата, всички негови схеми и до голяма степен си го контролират.

да не става и дума да се опълчи срещу САЩ

А ако този Zhao Dong, наистина е арестуван и се разприказва, което ме съмнява, но не се знае какво ще изкарат срещу него и тогава може да им пръсне банкета.

симпатяга е

EcBJv4BU0AEWMVX.jpg.374d210a666fe809bbdaf170448fc597.jpg

On 7/10/2020 at 6:29 PM, Facira said:

запознат съм със случая на rg, но нали не очакваш прокурорите, които първо се допитват до Бойко преди всичко, а Бойко е зависим от САЩ, онези имат пълен архив за миналото на мутрата, всички негови схеми и до голяма степен си го контролират.

да не става и дума да се опълчи срещу САЩ

А ако този Zhao Dong, наистина е арестуван и се разприказва, което ме съмнява, но не се знае какво ще изкарат срещу него и тогава може да им пръсне банкета.

симпатяга е

EcBJv4BU0AEWMVX.jpg.374d210a666fe809bbdaf170448fc597.jpg

Много яко :D 

3 minutes ago, vamp111 said:

ами под 9К също е под 9300 според мойте математически познания

Ти го каза, все едно следва 11700. Но аз мисля, че 8600 до 8000 може да падне.

всеки вижда това което иска да види, не веднъж съм ти го писал, не знам къде го прочете, че следва 11700, а това до къде може да падне е съвсем отделен въпрос

Вчера говорих с на браТчетката мъжа и...човека каза....при такова дълго неволативно ниво с тесни граници следва рязко движение в една посока. Все едно кит се обръща на повърхостта на океана.

@batibon и аз така ги виждам нещата. @Facira 12к пъмп е логичен но неправилен. Има много дълги, които биха затворили. Има мечи очаквания на пазара и при една по-голяма помпа ще затворят и дългите. Точно в това е и причината да сме в рейндж. Цената трябва да пада, но има доста къси и борсите не го позволяват.

1 hour ago, vamp111 said:

защо? 

Заради предстоящата криза. Ако не беше тя, щях да си мисля, че ще разтоварят дългите с фалшиво обръщане на 11, 12... и тогава да излети към 25.

преди 15 минути, hpz написа:

Заради предстоящата криза. Ако не беше тя, щях да си мисля, че ще разтоварят дългите с фалшиво обръщане на 11, 12... и тогава да излети към 25.

криза къде ? в земеделието, в туризма, къде ?

гледай фондовата борса, ако там бутнат, пропадаме и ние, иначе може само да си мечтаем за биткойн на $3К 

да не говорим, че и да иде на 3К пак няма да купим защото чакаме 1К  :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

колкото повече минава време толкова повече виждам колко по-силен става Тръмп, представи си каква борба ще е преди изборите, представи си по време на изборите, представи си след, ако до тук 2020-та ти се сторила странна, само почакай да видиш

и все пак, Биткойн на $3k няма да си купиш :lol:

Според Coin Metrics в момента средната цена, на която са купени всички биткойни, е малко под 6К. Реално сигурно е доста по-висока, тъй като в статистиката се включват и койните, добити преди 10 години и с изгубени ключове. Не знам как очаквате цената да падне до 3К каквато и криза да дойде. А тя кризата на фондовия пазар вече дойде и си отиде, каква ли нова чакате?