Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

побързайте, че няма да останат койни за купуване, хубаво ФОМО се заформя

bloodbath-а е неизбежен, ще върне бичетата в царството на сенките, където ще умрат от безверие

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако разрешите...дотук двама дадоха прогноза ниво, останалите само ще пишат ли...

Питам леко абстрактно, не играя по борси и в момента цената не ме интересува, по скоро движенията и реакциите.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си местя стоп-лоса все по-високо да си заключа печалбите, а рекнатите мечета отдолу да си ръмжат колкото си искат. :) Честито на всички, които са били на страната на биковете и са направили печалби. Лека нощ. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, batibon написа:

Ако разрешите...дотук двама дадоха прогноза ниво, останалите само ще пишат ли...

Питам леко абстрактно, не играя по борси и в момента цената не ме интересува, по скоро движенията и реакциите.

ако броим отпред назад, ще видим, че са повече

На 21.07.2020 г. at 11:24, Facira написа:

нека излъжем всички, че влакът потегля, като пробием $10.4к , до $10.8к макс и после се пуснем по пързалката

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 2 часа, Facira написа:

побързайте, че няма да останат койни за купуване, хубаво ФОМО се заформя

bloodbath-а е неизбежен, ще върне бичетата в царството на сенките, където ще умрат от безверие

ще се аргументираш ли защо точно под 2-3 К виждаш да падне  цената все пак наистина доста големи инвеститори наливат пари едва ли загуба ,при положение че могат да изчакат и и закупят на по евтини нива ,сподели едно различно мнение ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оливър, ако затвори в диапазон 10.4 - 10.8 и тръгне по лед надолу, вервай му.

Едно време маг Стамат доста добре познаваше, но нещо се изгуби в прехода.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, olivar написа:

ще се аргументираш ли защо точно под 2-3 К виждаш да падне  цената все пак наистина доста големи инвеститори наливат пари едва ли загуба ,при положение че могат да изчакат и и закупят на по евтини нива ,сподели едно различно мнение ?

заповядай, относно големия "интерес" и "наплив" на инвеститори

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

м/у другото съветвам този рунд да го пропуснат, тези дето в момента се чудят дали да отворят позиция и от коя страна на ордербука да застанат, човек трябва добре да си подбира битките в които да участва, фомо-то не е добър съветник

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мече, ти крещиш, че ще пада да ти покажа ли от преди колко хиляди долара? Да разбира се в един момент ще се окажеш прав, то не може да върви само нагоре, трябва да изпусне малко пара, но между временно, хората които не са шорт се справиха доста добре...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 7/13/2020 at 7:26 PM, Facira said:

Знаете мнението ми, което съм споделил не веднъж, дори exit pump до $12к няма да промени твърденията ми, че ще слезем под $3к

15 дена по-късно... от 9.2 ударихме 11.4 и сега изглежда че ще слизаме.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цял отбор гадатели са се събрали в тази тема. Защо изобщо пишете като си нямате идея какво ще стане. Всъщност е нормално през по-голямата част от времето да нямате.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Гари написа:

Цял отбор гадатели са се събрали в тази тема. Защо изобщо пишете като си нямате идея какво ще стане. Всъщност е нормално през по-голямата част от времето да нямате.

темата го изисква 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2144981043_Screenshot_2020-07-28LivestockindexfuturesForexandBitcoinchartsonTradingView.png.d0a52d03eda3dc36fc4037179bd6ea8f.png

къде ви е обема, бичетаaa? за Сталинград трябва обеееем

насладете се на този exit pump докато все още можете, защото бруталния downtrend продължава и скоро с моите братя мечки ще пируваме

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
2 minutes ago, vamp111 said:

или само така изглежда :ph34r: 

Поне изглежда така. Много дълги се натрупака, наистина изглежда че ще ги оберат. Или пак ни пробутват ФБИ (фалшива борсова информация).

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
13 minutes ago, Гари said:

Гари, ако не гадаем, трябва да спрем и да търгуваме. А то това е като алкохола и наркотиците. Веднъж почнал, отказване няма!

Сега предтекста е: Акумулиране на максимално количество коини преди бул ръна!
Действителността: Акумулиране на загуби.
Причината: "Всъщност е нормално през по-голяма част от времето да си нямате (идея какво ще стане)"

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, Facira написа:

2144981043_Screenshot_2020-07-28LivestockindexfuturesForexandBitcoinchartsonTradingView.png.d0a52d03eda3dc36fc4037179bd6ea8f.png

две годишното ми дете ти го прерисува да се ориентираш по собствената си картинка, кое е уптренд и кое е даунтренд 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не виждам къде съм писал, че отиваме към луната, дори напротив единствените ми две бичи предсказания можеш да ги видиш по долу.

три катализатора има пред нас, изборите през Октомври/Ноември в САЩ, последващо затваряне на икономиката на САЩ и активирането на Taproot в Биткойн

не бих пазил пари, че да купувам под $2К или 3К или 4К или 5К или под 6К 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Facira btw представи си биковете да не се намесят тук и да защитят може би най-важния съпорт в историята на биткойн ?  отвори която и да е LTF графика и ми кажи, какво виждаш, $2400 ? 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове