Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

Преди 2 год, когато мн неща не ми бяха ясни (повече от сега) и питах за Тетъра, никой не се притесняваше от нищо. Стори ми се странно, но бях нов, и ми беше обяснено, че ако не е театъра, ще е друг, ако утре го забранят, цената няма да го усети изобщо. Цената на биткойн беше далеч от 12к. Сега когато сме около 12к обаче, две год по-късно, песента е друга, а освен повече тетъри нищо не се е променило... Забелязвам двоен стандарт  

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
44 minutes ago, AdamKadmon said:

освен повече тетъри нищо не се е променило...

Сам си отговори на въпроса какво би станало ако тетърите не са повече, дори са 0.

Забелязвам двоен стандарт  

Сериозно ли? :D Аз си мислех, че играем само на бикове и крави... а то имало и мечки! :D

Преди 2 год, когато мн неща не ми бяха ясни 

От всичко което каза, само една корекция ще го направи фактически вярно... Редактирай го на 2 часа!

Надявам се никой да не се обиди на моя черен хумор.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 10 часа, hpz написа:

Сам си отговори на въпроса какво би станало ако тетърите не са повече, дори са 0.

Не съм задал никакъв въпрос, не знам как реши, че питам нещо.

Сериозно ли? :D Аз си мислех, че играем само на бикове и крави... а то имало и мечки! :D

Двоен стандарт не означава бикове и мечки

Надявам се никой да не се обиди на моя черен хумор.

Никой не се е обидил, ама черния хумор би трябвало да е поне малко смешен... Нали заради думичката хумор...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@adam капитализацията на тетъра тогава беше мноооого по-ниска (да не ровя, но май 1,4 млрд)..., а сега и някой второкласник да види бабъла ще му е ясна картинката.... лошото е, че много хора ще изгорят като факли...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 13 часа, Pistolero написа:

@adam капитализацията на тетъра тогава беше мноооого по-ниска (да не ровя, но май 1,4 млрд)..., а сега и някой второкласник да види бабъла ще му е ясна картинката.... лошото е, че много хора ще изгорят като факли...

Но никой не знае дали след 2 год няма да е двойно ? И да водим същите разговори, и да казвате, че 2020 било много по-малък балона ? 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Демократите отново мобилизират всичко с/у Тръмп, но пак залагат на куция кон. За вицепрезидент беше избрана политкоректна индо-джамай-американка, президента е силна личност но е твърде стар и усилено се говори че ще отстъпи поста по здравословни причини след 1г. Афроамериканците уцелиха най-добрия момент да се борят за техните си интереси /от 1975г. могат да ползват тоалетни с белите/, но техния вот и без това винаги е за демократите, а с действията си - потрошени магазини и т.н. обединиха не само белия вот към Тръмп, но и този на латиноамериканците. Протестите с/у полицейското насилие не спират - но явно не се харесват на по-голяма част от населението и демократите ще бъдат наказани за втори пореден път. Лошите икономически показатели и високата безработица са единствените неща които държат Байдън в играта, но за два месеца едва ли ще му помогнат. А и Тръмп постигна 6000млрд. спасителен план за Ковид-19 при 320млн. население, а ЕС 750млрд. за 500млн. население. Така че очаквам нови 4г. от новия стар президент Тръмп.Как мислите момчета всичко това...за цената на биткойн?Мнения?...(извинявам се ако не е уместно в тази тема)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко това е пряко свързано с цената на биткойн, като един крайно рисков и спекулативен актив цената му се влияе от движенията на световните икономически пазари

ако американците отново затворят икономиката ще видим втори срив разбира се не толкова голям във фондовите борси, съответно в крипто също

покрай изборите на есен ще има още доста да видим от 2020-та, за който си мисли, че всичко е свършило :(

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 4.09.2020 г. at 17:51, ivan написа:

Total Liabilities $13,936,975,079.75

по следващата седмица май ще почне новто рали към 14к :) 

Ама защо да чакаме чак по-следващата, мисля, че вече започнаааааааа :) 

Майтапа настрана, какво те кара да мислиш, че новото рали ще започне тогава? Аз лично смятам, че целият септември ще е сеч както на Nyse-то, така и при златото, и олиото, и криптосферата. Сега както го стабилизираха около 10 к напълно в стила им е да направят  един фейк бул трап докъм 11, 11 и нещо и после пак суррр надолууу.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то всички купили се надяват, успех ти/ни желая!

В крайна сметка или ще е нагоре, или надолу.:lol:

Но чисто исторически четох, че септември си е по-червеничък месец поне на стоковите пазари. Но сега идват избори и този път може би е различно!?

https://www.marketwatch.com/story/the-stock-market-is-on-a-tear-but-now-comes-september-the-worst-month-of-the-year-2020-08-28

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нека сега изпомпим бтц, за да привлечем вниманието на хората върху цената и да не ги занимаваме с такива новини

или пък да продължи манипулираната корелация със стоковите пазари, за да му придадем някакъв смисъл

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове