Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

аз съм от тези с бидове на 9.5 и съм на мнение, че може и да не се изпълнят
И все пак гледаме легаси картинката, каквото каже WS следва и в БТК

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, Facira написа:

не знам ама тези където си мислят, че ще купят на 9.5к и ще надхитрят пазара, ще продават или холдват по целият път надолу :)

Този път надолу е малко като пътя в планината... след следващият баир тръгваме надолу... а то идва нов връх...

пс. Не че сме се засили много към върхове... но плавно успяваме да катерим последните няколко месеца или поне да задържим изкатереното.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днеска стабилно си държи 12.9$ отделно още един милиардер се фука че биткойна е в начална фаза ( за колко ли е купил)......

Ако няко си мисли, че ще имаме повторение 20к и посе на 200к и после пак пропадане.... според мен се бърка... като нищо да се окаже този трети пробив и тази криза с печатането като повратна точка от която да няма връщане назад.... нещо като опит да разбиеш вратата... 1 -2 пъти уж почти ама успява да се задържи и на 3 тият е разбиваш. Миналият път на 20к и надолу пътя имаше много стари холдъри които искаха да продадат защото ги беше страх че правителствата ще го убият и тн.. ама този пъ ако има пробив такива стари холдъри не мисля, че ще има.... тоест няма от къде да дойдат продажби(в грамадни размери) Все пак колко струва за 4 години напред бохемският живот на 1000души(хората които биха могли да наводнят пазара с койни), все си мисля чче 40млн милионера пре спокойно ще им осигурят яхти жени и самолети в за малка част от биткойните им.

Туко виж декември 20к.... а в анкетата съм гласувал за по-ниската стъпка(че се бях отчаял нещо)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100% платена статия целяща да накара повече трейдъри да разпродават и да ги оберат. В момента някой изкупува "каквото е останало" това цената да скочи с 1.3к за 1 ден и след това да не пада и някой/няколко да изкупуват всичко на 12.9.... е точно това. Нещата ще загрубеят тези месеци.. тепърва чекове в сащ... тепърва прикрит локдаун(те просто хората няма да обикалят и да харчат а ще си стоят в къщите по желание) нови спасителни печатания....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И още нещо да напомня... цената на биткойна нямаше да падне под 6к на 3к (когато беше това, че ми се губи годината вече :)) ако не бяха идиотите от КЕШ компания, които се скараха и се разцепиха и за да имат с какво да си плащат тока за двете измислени вериги трябваше да разпродадат истински биткойни.

Тоест искам да кажа, че сега няма такива кретени.... 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ivan тетър го чувам още в главата на Паоло, като тъкмо е обмислил да натисне копчето на принтера, за да напечата нови, свежи 200 милиона тетъра от тънък слой въздух

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и другото което, прекалено се превъзнасяш с цифрите и фомото, което започва явно да те превзема в такива моменти... ще ви експлодират главите, когато тетър бъде изключен, а до декември остана малко

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Year-to-date asset performance:
+ 80%  :    Bitcoin
+ 29%. :     Gold
+ 28%. :     Nasdaq
+ 15%   :     US 10-year Treasury
+   6%   :     S&P500
-   3%    :     Dollar Index
- 36%    :     Crude Oil

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
14 hours ago, ivan said:

100% платена статия целяща да накара повече трейдъри да разпродават и да ги оберат. В момента някой изкупува "каквото е останало" това цената да скочи с 1.3к за 1 ден и след това да не пада и някой/няколко да изкупуват всичко на 12.9.... е точно това. Нещата ще загрубеят тези месеци.. тепърва чекове в сащ... тепърва прикрит локдаун(те просто хората няма да обикалят и да харчат а ще си стоят в къщите по желание) нови спасителни печатания....

Определено някакъв институционален инвеститор хвърли на пазара доста пари, което наду цената много бързо. Някой фонд, който управлява чужди пари, защото от това бързане нямаше никаква нужда. И техническите индикатори наистина пратиха биткойн в Overbought зоната с RSI почти 80. Сега ако тоя голяма риба е свършила спокупките и RSI падне под 70, е много вероятно да върне много бързо докъм 12 хил.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чисто краткосрочно, според мен мечките се целят в 12300-12500 бих пробвал с бидове там, да видя до къде може все още да ни отведе тренда

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Гари написа:

Определено някакъв институционален инвеститор хвърли на пазара доста пари, което наду цената много бързо. Някой фонд, който управлява чужди пари, защото от това бързане нямаше никаква нужда. И техническите индикатори наистина пратиха биткойн в Overbought зоната с RSI почти 80. Сега ако тоя голяма риба е свършила спокупките и RSI падне под 70, е много вероятно да върне много бързо докъм 12 хил.

Съмняваме. За нас може да изглежда бързо за него може да не изглежда.. да има по-сериозни планове. Много хора си мисля, продължават да мислят, че 1 млрд вкаран в биткойна ще вдигне капитализацията с 1млрд както е грубо казано при акциите...

Тук няма нищо такова койните в обръщение са много по малко от тези на които се смята капитализацията. Не мисля, че дори и на цена 100 000$ за бтц ще има повече от 1-2млн койна в обръщение, което е 10 пъти по-малко от това което се предполага че всичко е в обръщение... не знам да ли ме разбирате.

При достигане на 20к и след това поемане към нови висини... сегашните койно държатели ще бъдат уверени, че това винаги ще расте а новите които до сега не вярваха че биткойна ще оживее и ще се възстанови ще приемат това което ние сме приели преди 4 години, че винаги ще се възстановява.

Колкото и да не ви се вярва койните по борсите свършват... поне тези които се продават... да има форекс търговци които само търгуват но техните правила игнорират възможността дълго време в една посока, което позволява да бъдат лесно обрани.

други бонуси:

- За новият бул рън няма да имаме КЕШ компания която да спира биткойна

- За новият бул рън няма да имаме алткойн маниаци които да мислят че ще флипнат биткойна

- ако за предишният бул рън е имало ще се повторили лудостта 2 ри път ( като преди това е било 1100$), сега ще имаме ще се повторили лудостта 3 ти път... (предишни два 20к, 1.1к), да не смятам че някога може би и 100$ е било същата лудост. Нещо повторено 2 пъти е много по вероятно да се повтори 3 ти път. уж за финансите не важи ама...

и др... + ве

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доста е шокиращо за мен, колко хора тук, а и не само тук, решават да не знаят умишлено за тетър, докато цената се увеличава...

наистина ли вярваме, че „инвеститори“ са дали 17B на някакви си мошеници без дори ясни и чисти банкови отношения

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Facira написа:

доста е шокиращо за мен, колко хора тук, а и не само тук, решават да не знаят умишлено за тетър, докато цената се увеличава...

наистина ли вярваме, че „инвеститори“ са дали 17B на някакви си мошеници без дори ясни и чисти банкови отношения

Наистина ли вярваш че 16 млрд(колкото е тетъра към момента ) няма на пазара които да се дадат на мошенниците :)

На койнбез койна е близо 3 млрд вече. А когато искаш да изкупуваш много нещо от пазара няма как да го правиш през една борса правиш го през много далечни от всякъде по малко за да не вдигаш цената.

На световните финансови пазари 100 млрд дневен оборот е нещо съвсем нормално да не каже минимално. И защо продължава да ти се струва, че 0.5-1-2 млрд реален дневен оборот при биткойна е нещо не възможно.

Грешката ти е че вярваш че тетър е 90% без покритие, а най-вероятно им липсват не повече от 10-20% които винаги ще ги оправдаят. Ще продадат малко биткойни и всичко ще е точно.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове