Jump to content
Честит празник на всички БЪЛГАРИ ×
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

Явно тренда няма да спре скоро. Аз това го тълкувам много пари имат интерес да купят и чакат пропадане на цената или BTFD.... или ще видим корекция януари след като стигнем 20к декември ... или още този месец :D 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.tradingview.com/chart/BTCUSD/htqt8BbT-Bitcoin-s-Two-Year-Forecast-When-Should-I-Buy-Bitcoin/

Инересна табличка според мен за цената на Биткойн и цикличността на халвинг периодите. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 6 часа, ivan написа:

Обоснови се, защо смяташ така?

щото е овърсолд... което не значи че не могат да го донадуят, ама колкото повече го надуват - повече ще се издува...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

споделям мнението на @Pistolero седмичната 21ema и fib.61.8 стоят на 12.5, rsi е overbought, премията на фючърсите вече е над спот цената, фъндинга става негатив, трябва да изпуснем малко въздух, здравословно е

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 14 часа, Гари написа:

Аз пък мислех, че е overbought. Ама щом всички го виждате свръхпродаден явно аз греша.

видях какво съм написал, поправих го :rolleyes:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, Тръмп излиза и казва... "Значи вируса умира от дезинфекция, трябва да се изледва как може белината да убие вируса, може ли да ни го инжектират примерно"

911: Ало пих белина и съм зле

CityBank биткойна догодина $300к, PayPal, JPmorgan, известни личности с много последователи от ...да купувам ли ... до това е бъдещето.

911: Шортих защото цената беше станала връх както преди на 20к заложих всичко на шорт сега нямам нищо, ще скачам от блока.

911: Скачайте уверено но внимавайте да не паднете на някой на главата!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, Facira написа:

мече съм, разбира се. докато тази мечка е на профила ми няма да има булрън

"няма да има бул рън" :lol: това от 5К до 18К какво е, магаре рън ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

S2F таргета за днес е 17100 EUR ($20,300), а за края на декември 21700 ($25,600). Все още сме под S2F линията. Понеже цял свят очаква цената да се вдига, може да стане като през 2013 - да продължи параболично до 100к и да се задържи там, високо над S2F, с нов връх 250к края на 2021. Миньорите вместо да продават, ще си скътаят монетките.

s2f-2i.png

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, j2002ba2 написа:

S2F таргета за днес е 17100 EUR ($20,300), а за края на декември 21700 ($25,600). Все още сме под S2F линията. Понеже цял свят очаква цената да се вдига, може да стане като през 2013 - да продължи параболично до 100к и да се задържи там, високо над S2F, с нов връх 250к края на 2021. Миньорите вместо да продават, ще си скътаят монетките.

s2f-2i.png

Още вярвате във вълшебните приказки

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
8 hours ago, Facira said:

Още вярвате във вълшебните приказки

Парите са измислица - съответно всички видове пари са вълшебна приказка. Хората са готови да свършат почти всичко срещу вълшебните хартийки, а от скоро и срещу вълшебни електрически заряди. До Луната чак стигнаха. И до Марс ще стигнат. Чиста магия. Биткойн вълшебството е ограничено, и съответно магията му става все по-ценна.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове