Jump to content
Уважаеми потребители на hash.bg, преди да публикувате въпрос, мнение или тема, проверете за вече съществуваща такава или подобна, алтернатива е подфорума - Биткойн въпроси и отговори. Нека форумът има спретнат вид за всеки влизащ. ×
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

@CtrlAltWarrior беше питал преди, намерих тази графика.

*да поясня, адреси =/= потребители и като имаме в предвид, че най-много койни има по борсите, можем да заключим, че графиката е по-скоро предполагаема, но в никакъв случай вярна

Enz-o8wVkAM3lzD.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
29 minutes ago, vamp111 said:

Liquidation Price: 14126.5    :mellow: 

Това ако не можеш да го промениш - не е добре! Слагай си стопа на 0, да ти затвори поне 50% от позицията.

Аз вчера се лакумих да надуя яка добавка на 16400. Днес щях да съм супер добре, ама не съжалявам! При висока волатилност и неясни нива, правилата са си правила. Нямах ясна цена за стоп при входа.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

той акаунта ми там съществува до 4-ти Декември, няма да го верифицирам, каквото стане до тогава, това е.. 

стоп нямам, дреме ми за някакви стотинки 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
1 hour ago, vamp111 said:

той акаунта ми там съществува до 4-ти Декември, няма да го верифицирам, каквото стане до тогава, това е.. 

стоп нямам, дреме ми за някакви стотинки 

Цената винаги върви по нервите. И като ги скъса, тръгва в желаната посока. :lol:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китайците са конфискували (от схемата PLusToken):

- 194,775 BTC (1% of circulating supply)

- 833,083 ETH (0.73% of circulating supply)

- 1.4 million LTC - 27.6 million EOS

- 74,167 DASH

- 487 million XRP

- 6 billion DOGE - 79,581 BCH

- 213,724 USDT

https://www.theblockcrypto.com/post/85873/china-seize-billion-cryptos-from-plustoken-crackdown

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как ще са конфискували койните, които вече са били дистрибутирани, като познавам брокери, които участваха в продажбите на тези НЕ чисти монети. може да са конфискували някакво количество, но в никакъв случай няма да са тези цифри, които са посочили.

да не говорим, че ако беше истинско разкритие в момента ЦЗ щеше да му пишат името навсякъде в съучастничество за изпирането на тези койни през байнанс...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 4 часа, vamp111 написа:

Китайците са конфискували (от схемата PLusToken):

- 194,775 BTC (1% of circulating supply)

- 833,083 ETH (0.73% of circulating supply)

- 1.4 million LTC - 27.6 million EOS

- 74,167 DASH

- 487 million XRP

- 6 billion DOGE - 79,581 BCH

- 213,724 USDT

https://www.theblockcrypto.com/post/85873/china-seize-billion-cryptos-from-plustoken-crackdown

Съмняваме самите плустокън да са събрали толкова много.... Няма толкова бодали.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

боба казва:

ако отървем 16, следващ съпорт е 14

само че като го гледам от другата страна казва 12 е абсолютно дъно 

а ако изобщо не го гледам бих казал от тук нагоре пътя е чист

:lol: просто следвайте тренда и не се подавайте на изкушения 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, ivan написа:

Съмняваме самите плустокън да са събрали толкова много.... Няма толкова бодали.

имат много койни, Ванка.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
12 minutes ago, vamp111 said:

боба казва:

ако отървем 16, следващ съпорт е 14

само че като го гледам от другата страна казва 12 е абсолютно дъно 

а ако изобщо не го гледам бих казал от тук нагоре пътя е чист

:lol: просто следвайте тренда и не се подавайте на изкушения 

Аз пък казвам 15600 трудно ще пробием. Пробием ли го, 13.8 и 10.5 следват.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ся пак хвърлях, боба каза:
под $12К биткойн няма да видим освен на сън, най-логично е да се пусне до под 16400 да филне на Майкъл Сейлър ордерите и да трапне късните мечки (чакащи 13.8 и 10.5) и после да ни запратят пак на 18К

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
5 hours ago, vamp111 said:

ся пак хвърлях, боба каза:
под $12К биткойн няма да видим освен на сън, най-логично е да се пусне до под 16400 да филне на Майкъл Сейлър ордерите и да трапне късните мечки (чакащи 13.8 и 10.5) и после да ни запратят пак на 18К

Е хайде, моля! Това раздаване го играя бик. В момента микро позицията е под водата. Мисля, че под 12 МОЖЕ да видим. Не веднага, до 20-тина дена...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако и тази седмица затвори на зелено, вече нещата ще загрубеят....... мечките ще си скубят косите.

Не знам да ли видяхте но нов фонд е пуснал в петък към SEC заявление че обръща 10% от кеша си, който е 5млрд, във биткойни. Нарочно го пиша а не пускам поста от туитър. За да се замислите повече, какво предстои.

За мечките марджин мераклиите... давайте смело на шорт!

За мечките чакащи 15к - 12к пързалки сега като ги засилят та 10к та нарпаво за по 1к$ ще има промоции. направо е сега ще вземат да продадат 10 млн биткойна всички собственици на по 1$ ..... Вчера си говорих с приятел финансист, който беше 2-3 години ти си луд, това ще отиде на 0ла ще изчезне, никога няма да влзенат институции да не са луди и тнн... вчера абе щом те се заиграха сега могат да го изтрелят и на сототици хиляди, ще го манипулират надолу нагоре... викам му като искат да купят 50000 биткойна от къде ще ги купят... ще ли да купуват бавно 1 месец.... изобщо си няма представа за това кой как си продава койните. Та ако затвори зелена тази седмица ще е 8-ма под ред. Найвероятно ще затвори още няколко след това в зелено.... намерете назад във времето нещо такова..

Ако затвори червена ще е с малко, което назад в историят показва нова серия от 6-7 седмици в зелено.

Много ме кефи една приказака в тутър която се завъртя малко.

"Всеки заслужава биткойна на цената на която го купи!"

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как прецени, че ще "фалирам", ако не притежавам бтц в момента?

наслаждавайте се на цената докато можете, а проблемите, които игнорирате няма да изчезнат защото просто го правите. някой са твърде наивни, за да го разберат и живеят в илюзия за вечният С2Ф и предстоящият булрън.

smQENSH.jpeg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 26.11.2020 г. at 10:03, vamp111 написа:
Symbol
Qty
Order Price

Type

XBTUSD                      16900.0       Limit

Изпълнявам моя дълг за всеобщото благо, със малкото останали стотинки в Мекс една дълга.

Symbol
Qty
Order Price

Stop Price

Status

Summary                    
                ---    
XBTUSD                     Market    <= 18122.0     Stop Market    

ликвидирах позицията

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"The Guggenheim Macro Opportunities Fund may seek investment exposure to Bitcoin indirectly through investing up to 10% of its net asset value in Grayscale Bitcoin Trust," the firm said in a Friday filing ; in other words Guggenheim can (and probably will) allocate up to $530MM to bitcoin.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с гапа на CME вече се изтърка :) 

Вече те ще го затварят а не биткойнърите.... каквото и да значи, ще се разбере утре кой кого

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
18 hours ago, vamp111 said:
Symbol
Qty
Order Price

Stop Price

Status

Summary                    
                ---    
XBTUSD                     Market    <= 18122.0     Stop Market    

ликвидирах позицията

И аз така, дори се реших на 17.8 да го сторя. Забравих, че този дето помпи може да се върне.

И забравих за един хубав чакащ къс ордер, който за малко не се изпълнил сега, дори няма да си играя за повторни анализи. Ще разчитам на него. Преди 15-ти е рано за дълго. Вероятността да минем 19.5 или ATH-а от първи път е много малка.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от днес не мога да и си ползвам акаунта в Мекс, за това я ликвидирах, ентрито ми беше добро като цяло, но размера беше малък така или иначе

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове