Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

преди 15 минути, Pistolero написа:

само гледай да не ти увяхне цветето дотогава... имам в превид от този image.gif.9ea79a7d82914cdf9e29016d25be31ea.gif"разстеж" да не се "разСтегнеш"...

Аз само не разбирам хейта ти. Вместсо да си помагаме и всички да вървим напред, ти седиш и ми обясняваш колко черно е всичко и как ще се радваш , ако случайно излезеш прав и аз взема , че разтегна. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Tzveto99 написа:

Аз само не разбирам хейта ти. Вместсо да си помагаме и всички да вървим напред, ти седиш и ми обясняваш колко черно е всичко и как ще се радваш , ако случайно излезеш прав и аз взема , че разтегна. 

Пистолеро е шорт, за това се моли за пропадане, нормално, който е лонг пък да се моли да издуе... 

най-накрая успя да хване шорт, след като шорти през целия бул рън до сега :lol:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, vamp111 написа:

Пистолеро е шорт, за това се моли за пропадане, нормално, който е лонг пък да се моли да издуе... 

най-накрая успя да хване шорт, след като шорти през целия бул рън до сега :lol:

Жив и здрав да е само да не ми хейти. Вместо да почерпи , че най-накрая е познал и ще прибира долари ... :D 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Tzveto99 написа:

и ще прибира долари ...

айде първо ми обясни как се прибират долари... и тогава ме коментирай, искаш ли..?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне от историческа гледна точка беше много интересно. Такива събития не стават всеки ден.

2 minutes ago, hpz said:

Само ще кажа, че таргета е нов ATH. Каквото беше - това е. Затваряйте късите!

По кое време обаче?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето предния бул рън, само тези дето гледат фейсбук и слушат ютуб как да търгуват си мислят, че в момента се случва нещо неочаквано, невъзможно или изобщо нездравословно 

ErZwvxsVoAAUxBE.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Pistolero написа:

не просто шорт, а мазен шорт... 

prrrpp.png

с този левъридж дето си наблъскал, само гледай PNL как от положителен се стопява и превръща в отрицателен :lol:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
5 minutes ago, vamp111 said:

ето предния бул рън, само тези дето гледат фейсбук и слушат ютуб как да търгуват си мислят, че в момента се случва нещо неочаквано, невъзможно или изобщо нездравословно 

ErZwvxsVoAAUxBE.jpg

Защо си отрязал дясната половинна от картинката? (бъзикам се)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тактиката е леко различна... само мърдам стоповете, така че отдавна съм на + не може да стане отрицателен... много рядко и с малко късмет, обаче се случва схемата: ден - година храни... ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, hpz написа:

Каквото беше - това е. Затваряйте късите!

Маугли, само ти ли не разбра че се смени тренда...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз това последното не мога да го разбера. Няма безрисково влизане. Има само добавки - по и срещу пазара. И 2-те стратегии не увеличават шансовете.

edit: Това което искам да кажа, ако от 10 опита успееш 1 път да го докараш, имаш 9 загуби на печеливши позиции. И още 10 загуби на губещите, които средно са 50%. Ако се дръпне чертата, 10 малки печалби са пак толкова, ако не и повече. А ако прилагаш добавка срещу пазара, не знам как имаш смелост да шортиш. При лонг е различно, движението е лимитирано до 0, но при шорт може да изпраска и 150к. Т.е. това последното работи много добре до първата ликвидация.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още тази вечер ще слезе на 25.... май, който е влязал последните 10 дена (вероятно са доста и то с доста млрд.) няма да иска да чува за бтк (ако оцелее) :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, skd написа:

"Разпечатка" от една малка борса. Не си играят хората и направо са изкъртили Луната на първо четене :lol:

image_2021_01_11T15_02_48_220Z.png

ама и винаги са на точно число... и измамниците от Кракен същите номера въртят...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
7 minutes ago, Pistolero said:

ама и винаги са на точно число... и измамниците от Кракен същите номера въртят...

Главно надолу, но и нагоре по-рядко. А на нас ни пробутват тука някакви си корекцийки и тинтири-минтири. Я слагайте следващия път направо на 500К сел ордери и да не се занимаваме повече с глупости.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, hjzagf4sb написа:

Къде е Ванката сега с неговите теории за недостатъчно койни по борсите :D

И че няма ордери в диапазона 25-30-35к... :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 2 часа, bersi написа:

Още тази вечер ще слезе на 25.... май, който е влязал последните 10 дена (вероятно са доста и то с доста млрд.) няма да иска да чува за бтк (ако оцелее) :)

сложи някой бид на $28.5 аз там бих заложил поради технически причини, може да ти излезе късмета след като обере на $36К (да там отиваме първо)

също така "ако оцелее" Биткойна ще му е 13-та година подред :rolleyes:

един феномен, който наблюдавам от няколко години. Цена 40К всеки си мечтае за дип до 30К като се случи, почват да си мечтаят за 20К като се случи за 10К и т.н. и така все не купуват ами си чакат "дипа на на живота"  сред тях има и хора дето още чакат $800 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, vamp111 написа:

значи не само ти не знаеш какво значи тренд 

за тебе знаем че по-малки кендъли от седмична не гледаш.... ;)

...само да не стане като предния път с "корекцията" = -90%

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Pistolero написа:

за тебе знаем че по-малки кендъли от седмична не гледаш.... ;)

...само да не стане като предния път с "корекцията" = -90%

Не мисля все пак, че трябва да си толкова сигурен с корекциите.....засега само ще замълча.......пък ще видим.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове