Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

Според мен може да отиде до последния връх, т.е 41..Докато има хаховци (дето купуват скъпо и продават евтинко) ще има големи корекции.

. :) 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Досега не бях виждал цената за части от секундата да спада и да се повишава с 1000 долара.Яко надлъгване пада между големите китове и големите мечоци.

Само гледам играта отстрани иначе много яко се влиза вътре

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Tzveto99 написа:

Да кажеш откъде да вземем и ние по една кристална топка :D 

Тука има една полу развалена:

Предупреди, че Пернишките двама братя дето баща им винкелвозил, изляха 60 000 царевици днеска. Ама може и да не са те.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, kmeta написа:

Тука има една полу развалена:

Предупреди, че Пернишките двама братя дето баща им винкелвозил, изляха 60 000 царевици днеска. Ама може и да не са те.

Някой да каже откъде да купуваме щото всички затвориха ... Заредил съм парите ама no connection with this number ... 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 2 часа, Tzveto99 написа:

Да кажеш откъде да вземем и ние по една кристална топка :D 

във Фейсбук има един крипто инфлуенцър Yordan Micikulev, каквото каже правиш обратното 100% успеваемост :lol:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 1.02.2021 г. at 19:09, batibon написа:

Продавам кристални топки....евтинко ги давам. За количество прЮмоция - вземаш 2 - получаваш 3. Количествата са ограничени.... Офертите на ЛС.

:D

Това не е покана с инвестиционна цел.

И при мен свършиха...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И докато всички треперят дали това не е поредната смърт на Биткойна, Майкъл Сейлър товари с голямата лопата, вече чакам днес/утре да обяви, че пак е купил за 900 милиона и цената да си тръгне на горе. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, vamp111 написа:

И докато всички треперят дали това не е поредната смърт на Биткойна, Майкъл Сейлър товари с голямата лопата, вече чакам днес/утре да обяви, че пак е купил за 900 милиона и цената да си тръгне на горе. 

Според мен приключи вчера преди срива с покупките, и заради това борсите изсипаха иглата надолу, за да оберат други играчи каквото има още. Миналият път не го обяви и сега не мисля, че ще го обяви, ще чака да мине време.

Интересно е да се разбере, които ще са следващите големи.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
1 hour ago, ivan said:

Според мен приключи вчера преди срива с покупките, и заради това борсите изсипаха иглата надолу, за да оберат други играчи каквото има още. Миналият път не го обяви и сега не мисля, че ще го обяви, ще чака да мине време.

Интересно е да се разбере, които ще са следващите големи.

Да, но сега се случи вторият вариант. Игла да оберат стопове и ликвидации. Лека помпа, да се натовари пак на скъпо и продължение на мечия тренд. Този игра вече я играят много пъти (долу горе половината от случаите с иглите).

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
18 hours ago, stanimirbi said:

Досега не бях виждал цената за части от секундата да спада и да се повишава с 1000 долара.Яко надлъгване пада между големите китове и големите мечоци.

Само гледам играта отстрани иначе много яко се влиза вътре

Гледай процентно. 1000$ при почти 60к си е под 2%. Това при 6к цена би било 100$. ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, hpz написа:

Гледай процентно. 1000$ при почти 60к си е под 2%. Това при 6к цена би било 100$. ;)

най-смисления коментар, който съм чел от теб :wub:
хората още не са свикнали с движения от по $1000, представяш ли си какво ще се с такива от по $10К или 100К :lol:
нещо по половин милион долара да си  +/-  в едночасова свещ :lol:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нужда от притеснение, онзи ден последно напечатаха $Т800М, днес се очаква новото отпечатване.

EQMxZ8q.png

само почистват позиции и продължаваме нагоре

just tether

giphy.gif

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Facira написа:

Няма нужда от притеснение, онзи ден последно напечатаха $Т800М, днес се очаква новото отпечатване.

EQMxZ8q.png

само почистват позиции и продължаваме нагоре

just tether

giphy.gif

Е те вчера ликвидираха лекичко близо 500к трейдъриии :D Някой смел играе ли с повече от 10x ? 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, Tzveto99 написа:

Е те вчера ликвидираха лекичко близо 500к трейдъриии :D Някой смел играе ли с повече от 10x ? 

аз ползвам 2х, 3х, най-често и понякога 5х..

като се замисля някога ползвах и 100 и 50 и 25 :lol:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове