Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

На 16.04.2021 г. at 16:47, vonko1988 написа:

Аз ще се надявам да падне до 30 да ида на шопинг :D

ти и останалата част от човечеството се надяват на същото :lol:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

50к. Не бяха лош buy... 

15 процента надолу не е лоша корекция за да отиде на 70к. Изплаши лонга и сега шорта ще накажат 

Вамп кога през април се е случвало 20% корекция....? Това според теб не означава ли силен май месец? 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

топ лонгърите :lol: $3милиарда дарение
имам спомен, че преди доста съм писал, за това, че ако не можеш да устоиш на движение срещу теб, по-добре да не вземаш участие в пазара изобщо... 

111111EzOdyx1UcAckvsX.png

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изиграха го добре с дропа на хашрейта. Големите риби изядоха пасажа от малки рибки. Но алтовете има още да падат, може да има пак сериозно пропадабе преди 70к.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

$10 миларда ликвидации общо за 24ч между всички борси :wacko:  забележете премията на фючърсите под спота, хората просто са ненормални с този левъридж ..

1111EzPLQnHVEAYl0d9.png

2222EzPL05FVoA0O-Uw.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 4/18/2021 at 9:14 AM, vamp111 said:

топ лонгърите :lol: $3милиарда дарение
имам спомен, че преди доста съм писал, за това, че ако не можеш да устоиш на движение срещу теб, по-добре да не вземаш участие в пазара изобщо... 

111111EzOdyx1UcAckvsX.png

Аз затова си стоя на дълго от 57к от поне 2 седмици и не ми пука и на 40 да падне. Левъридж под 1 е много яко! Дарителите сигурно почват да го осъзнават.

Докато има спонсори, цената ще дропи. Пазар!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

*GERMAN COURT REJECTS EU RECOVERY PACKAGE-RELATED INJUNCTION :o
пазара ще реагира!!!

за тези, които не следят положението, Немския Върховен Съд блокира Ковид Пакета на ЕС от 750 милиарда евро, като рисков!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 8 часа, vamp111 написа:

Cyber Hornets vs. Gold Bugs е днес не забравяйте

https://www.zerohedge.com/news/2021-04-17/exclusive-bitcoin-gold-debate-primer-kevin-oleary-weigh

https://danielacambone.com/

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля че имаме още доста да катерим. тия 15-40 % дипове са характерни и за миналите цикли (имаше по 6-7 такива). май след 48К отцепихме пак нагоре.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, veznata написа:

мисля че имаме още доста да катерим. тия 15-40 % дипове са характерни и за миналите цикли (имаше по 6-7 такива). май след 48К отцепихме пак нагоре.

А може и да върнем до 55к и после корекция до 40к и тогава да започне следващата bullish вълна. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дроп до 40К е възможен, но след това много нагоре. аз лично вече не се възполвам от тези дропове просто държа и тва е. приключих със всякакви търговии преди години. целта ми е 100К и продавам. надявам се на дроп до 25-30К и влизам за следващия цикъл след години. имам план и го следвам.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дроп до 40К е възможен, но след това много нагоре. аз лично вече не се възполвам от тези дропове просто държа и тва е. приключих със всякакви търговии преди години. целта ми е 100К и продавам. надявам се на дроп до 25-30К и влизам за следващия цикъл след години. имам план и го следвам.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, veznata написа:

100К е доста сериозна психологична граница, подобно на предния АТН от 20К 

претъпканите търговии ще бъдат преди това, защото продавачите ще се опитват да се надпреварват, бих заложил на това, че ще е трудно да достигнем над 80К и после бихме пробили до 120К по-бързо от колкото може да се реагира, примено през Октомври тази година.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

nvfchTBo

6 поредни месеца на зелено, назад не видях да има нещо подобно стигало е до 5 макс. Няма лошо един месец в червено, след това може да има нови 5-6 в зелено :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
22 minutes ago, ivan said:

6 поредни месеца на зелено, назад не видях да има нещо подобно стигало е до 5 макс. Няма лошо един месец в червено, след това може да има нови 5-6 в зелено :)

Има 6 поредни месеца, от април до септември 2012, и по-важния от ноември 2012 до април 2013. През ноември 2012 беше първия халвинг. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове