Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

Да,благодаря.Вече ми мина преди известно време. :)

Важно е човек да си прави правилните изводи накрая.Както казват,умния човек се учи от грешките на другите,а глупавия от своите грешки.

Мисълта ми беше,че S2F модела май вече е неработещ.Май няма да има вече голямо значение от халвинг и 4 год. цикъл,а повече движенията приличат на Форекс пазара с манипулиране от определени корпорации и най-вече от самите борси.

То може и винаги така да е било,но сега вече е очевадно.

Ще си ги стискам,както беше писал някой в този форум,чак като ми потече кръв,тогава продавам.Нещо такова беше :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 3 часа, stanimirbi написа:

Мисълта ми беше,че S2F модела май вече е неработещ.Май няма да има вече голямо значение от халвинг и 4 год. цикъл

До март ще се види за  халвинга...не бързай.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

толкова много позитивни новини а цената не помръдва, човек може да си помисли, че фазата на акумулация не е приключила :ph34r:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на какво се надяват песимистите - че никога повече няма да видим 64К ли? всички знаем че вероятно до няколко месеца ще имаме здраво дърпане нагоре в цената и че най - вероятно около 30К бе дъното. а за онези които псуват биткойна и говорят че е само въздух и пирамидална схема, те или са пропуснали влака или се безпокоят че не са продали на последния пик - ще ви издам една тайна, а именно 64К не беше пика на всички времена :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, veznata написа:

на какво се надяват песимистите - че никога повече няма да видим 64К ли? всички знаем че вероятно до няколко месеца ще имаме здраво дърпане нагоре в цената и че най - вероятно около 30К бе дъното. а за онези които псуват биткойна и говорят че е само въздух и пирамидална схема, те или са пропуснали влака или се безпокоят че не са продали на последния пик - ще ви издам една тайна, а именно 64К не беше пика на всички времена 

Мечия пазар не свършил още,някъде около 26-27к. ще е дъното и когато доминантността на биткойна стане над 50% тогава ще тръгне нагоре.В момента е 44.5%

И върха ще е повече от 64к.,но няма да има толкова рязко дърпане нагоре,убеден съм.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове