Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

Имам една да.А ти имаш ли рибо ? И стига се се правил на мъж само на думи, дай да сложим по 5 бтк някъде на есгроу и да си премирим обемите търговия (днес/последните 24 часа/последния месец) какъвто срок кажеш, като си голямата акулка тогава 

Да не напълниш памперса обаче като миналия път ? :D Да те е*а в шматката  :P

Ти му снасяш безплатно инфо и опит ,и му отваряш очите за какво ли не,а то се прави на големия мъж.Е заради такива олигофрени , ще спра да пиша тука.

Моля те не спирай да пишеш. Всички останали оценяваме твоите мнения страшно много

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да обобщим:

някъв репортер каза че днес щяло да има решение, СЕК му казали

в момента е 12:37 в САЩ, Източно стандартно време, те са до 16-1730 на работа

ако днес ще има решение, ще бъде до към 00:00 - 01:00 бг време

отделно СЕК казаха на един от инвеститорската среща в лайв стрийма да каже,

че няма какво да бъде казано по биткойн - но не се знае дали на инвеститорската среща или по принцип

някои хора продължават да мислят, че решението ще бъде отложено за 13ти след като 11ти е събота

други смятат, че ще бъде казано днес, след като 11ти е събота

възможно е да не бъде казано нищо, което значи silent approval

възможно е и да е имало прайват реджекшън, въпреки че уинкълвос не са отдръпнали молбата

общо взето - нищо не се знае.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пропусна най-важното : От решението на СЕК не произтича нищо от голямо значение за ВТС, а само спекула и страхове.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А от теб какво видяхме ?  10 прогнози и нито една вярна !!! Нито една !  :D  Да беше на произволен принцип ги казал,все щеше да уцелиш поне 1 или 2  :)

Имах мечи аватар когато се регистрирах и ви натрошиха кокалите веднага след това ( 1 прогноза). На дъното го смених с бичи когато си задавахте въпроса ще ходим ли на 650$ и още съм с него (2-ра прогноза). Къде видя 10 не знам , но бройкай там каквото искаш. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нито съм псувал, нито съм се заяждал. А какво му е на деня?

ами за хората, които с това се занимаваме, е доста напрегнат, ако мога така да се изразя...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех на всички във форума!!! Предполагам щом сте тук значи мислите доброто на public, distributed ledger и крипто.

Дано одобрят изобретението на това поколение. Малко тъпо, че за да се превърне дадено изобретение в нещо сериозно трябва да се одобри от група хора. В миналото, никои не е одобрявал производство на ток, коли, самолети и т.н. и е станала индустриална революция, дано ние да сме част от дигиталната.

Кола която се управлява сама и приема сама плащания, съответно разплащания, и се превръща в enterprise баси якото!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, но API-то им работеше....

Сега сериозно - ще има ли мечи пазар или не?

Разбира се че ще има, дай му време и ще се развие. Изключително ми е интересно къде ще се успокои след някой друг месец. Чичо Пръч аз продадох и на по-добра цена от твоята, от няколко часа съм на пуканки само. Парен каша духа :)

П.С. Ако някой реши да си играе с левъридж тая нощ по-добре да излезе да пие по едно с някой който обича щом мрази себе си....само казвам.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чич Пръч им яде попарата два пъти и затова е на фиат от 1180 евро  :)

Сега се чудя малко да купя ,но ме е страх с тоя бъгав енджин.Останалите борси стабилизираха на 1070$

явно си врял и кипял, аз играя с 35бтк и малките грешки скъпо ми струват, Кракена ме опрай днеска, сега трябва да чакам му го върна, добре че през тел-а успях малко да замажа, това е всеки път със тая борса, да мине тука тая касапница и ще го изтрия, как ме хвана със събути гащи и наведен.... и аз мисля да купувам ама сам заложил на 970Е пък каквото стане, за мен всичко под 1к е добра цена 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май това беше цялата работа , а аз очаквах да падне под 1000$ даже и 900 , но много добре се справи биткойна. Скоро ще се възстанови и може и да мине 1300 до края на месеца , щом не падна под 1000 днес супер.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ne barzaite s pazara, chakate dobre da se srine

Няма да бързаме, споко...

Все пак имаме да гониме поставена таргет-цел - двеста и ДВАЕСЕ.. :)

Тази вечер за първи път от 2 години ще спя спокойно :D

Утре като стана, искам да го видя под 950!

Нека си спомним добрите стари времена - 4-500 на екс за отскок :):) :)

Да не забравим да благодарим на г-н Тръмп и неговите мъдри съветници за правилното решение!

Очакват ни светло и жизнерадостно бъдеще ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дългосрочно добрата цена за купуване е тази която имахме в резултат на промянатата на награда от блока.. сега ще отмиваме делът на хайпа свързан с фонда а той мисля е всичко от 700 долара на горе.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да ги видите 700 като сънувате нощес  :D

Ще поживеем и ще видим, като чукнем пак 700 ще ти напомня специално...

Btw David Seaman наистина е легендарен индикатор в туитър, до сега всичко което прави е обратното на правилното. 

David Seaman @d_seaman  1 ч

Corrupt SEC confirms it is incompatible with human economic freedom; buying all the Bitcoin I can tonight. We don't want your rigged shit.

:D  :D  :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,чукче каза да чакаме 1700$ . Аз обаче не мисля ,че това ще е първата му вярна прогноза  :lol:

Сега след някой месец като направим и хард форк и няма как да не стане.

Иначе за bear market май трябва да паднем под 600$,ако не ме лъже паметта.Което е трудно да си го представя,но биткойн е доказал че няма невъзможни неща.

Етер/бтк между другото е +20% 

Хард форкът булиш новина ли е?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове