Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

На vamp111 коментара в профита е велик, не можах да се сдържа да не го копна :D

"БАХАХАХХАХАХААХХА, по голяма тъпотия до сега не бяхте писали, обаче никога не е късно човек да надмине себе си, жалка статия написана от жалък човечец със жалки журналистически качества във жалко сайтче за busineess news online ?? какво значи това ? 100хил долара откраднали хакери 80 хил долара откраднали хакери, те и 100 милиона да са откраднали може ли със 100 милиона да финансираш държавна ядрена програма ве ТЪП ОЛИГОФРЕН как може да пишеш такива тъпотии и хората да ти ги четат....."

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На vamp111 коментара в профита е велик, не можах да се сдържа да не го копна :D

"БАХАХАХХАХАХААХХА, по голяма тъпотия до сега не бяхте писали, обаче никога не е късно човек да надмине себе си, жалка статия написана от жалък човечец със жалки журналистически качества във жалко сайтче за busineess news online ?? какво значи това ? 100хил долара откраднали хакери 80 хил долара откраднали хакери, те и 100 милиона да са откраднали може ли със 100 милиона да финансираш държавна ядрена програма ве ТЪП ОЛИГОФРЕН как може да пишеш такива тъпотии и хората да ти ги четат....."

:( 

без коментар, но съм благодарен, че не пише и при нас в този стил

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@kalin, просто са съвпаднали ник-овете, а и да не се, само да ти кажа не знаеш колко много приятели/познати напоследък ми обясняват как са чули във ФБ или в подобен жалък сайт, за това чудо наречено БТК и как то било невероятна измама разбираш ли и как, който бил купил бил загубил било като не знам си какво. Имам един от $700 ми ги обяснява тва БТК каква измама е аз даже самия взех да се съмнявам и добре, че още не съм купил де... а това момче тъгува форекс от 7-8-9 години

в други подобни статии ако видиш в подобен стил коментари, не се двоуми АЗ съм даже и да пише друго име!  Тук във форума мисля сте хора интелигентни и благоприлични, не заслужавате подобни селянии... но вярвай ми като видя нещо подобно и паля и откачам и жалко, че не мога да вляза през монитора да му извия врата на този ********** дето си гледа 7-те лв във сметката на ДСК и се пита дали годишния му лихвен процент ще стане от 0.05 на 0.07 ако гласува за Бойко

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек, не се ядосвай за тъпотии.

Решили са от профит.бг че темата е тренди, и са дали на някойси дето и идея си няма от материята, да пише по нея. Резултата, за съжаление, е налице - скапани статии ...

Свиркай си, цената падна под 4к, време е да купуваме ;-)

П.С. А за хората в нашия форум сме на едно мнение, категорично! 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се зарежда това в поста. Малко си поиграх и успях да го видя на този адрес: https://player.vimeo.com/video/233662793/

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то за това в момента е кръв по всички пазари........ оня ден тоз капут на viaBTC беше пуснал подобна новина

https://twitter.com/yhaiyang/status/906166588251844609

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май беше за другата тема тази новина, но нищо...

Аха затова ли била промоцията там сега... Странно не могат ли просто да си преместят биткойните по другите борси?

и на мен това ми е чудно. предполагам само масовката кешаутва, трейдърите си ги местят в други борси/уолети и ще изчакат регулацията или затихване на стихията докато решат как да действат.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китай отговаря за 20% от търговията, не знам защо е всичкия този зор

пак правителствени манипулации на пазара, да ужилят хората да си знаят, че не трябва да се бара бтк щото боли

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комунистите пак забраняват на слънцето да изгрее, то пък ги огрява всеки път отзад. А едни други с вратовръзки дето преебаха света 2008 година искат да си купувате коката само с фиат. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

metaflute1 таз статия е от вчера, а btcc писаха в туитър преди 2ч.

като цяло btcc може да е най-старта борса, обаче даже не е в топ 10 по обем

лошо ще стане ако и други борси последват примера и

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове