Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ще падне до 2800 събота неделя и това ще е дъното.

Някак си не разбирам какво се опитва да направи Китай. Русия казват, че ще го пуснат на стоковата си борса, ще предлагат евтин ток на копачите в Япония е приет и започват да правят ферми, чипове и тн, Корея уж също го легализират. 

Някак си да си изгонят копачите и борсите и всички не ми е логично, само ще загубят. Май ще има някакъв сериозен лиценз който ще издават и ще струва доста пари или процент така, че и националната им банка да печели биткойни, че не и се купува :)

Едва ли очакват да забранят нещо и хайде юана най-желаната световна валута. Ще има някакво пазарене миньори/борси/банка.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://twitter.com/YourBTCC/status/908647499216195584

Едновременно удар по криптото от няколко места , на мене ми намирисва на начин да свалят цената и да се нагрухтят някои хора. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм заложил на $2860, не се знае уикенда какво ще става, като цяло съпорта е много сериозен, всички яко купуват, от китайските борси ако излезеш във фиат, ше те дерат властите, предполагам повечето по скоро ще минат в друга борса нищо повече, аз горе писах резистънс в смисал че е съпротива да го пуснат надолу, всъщност е съпорт това.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера и аз, какво точно се опитват да направят китайците и какво ще спечелят от цялата работа...

опитват се да предпазят изнасяне на китайски юан извън страната, за да предпазят стойността му, и биткойн е едно от нещата, които им бутат стратегията

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

опитват се да предпазят изнасяне на китайски юан извън страната, за да предпазят стойността му, и биткойн е едно от нещата, които им бутат стратегията

Те юана искат много да го изнасят :) , това им е мечтата. По-скоро капиталите да не излизат от страната и да са в юани а не в бикойни, понеже така се срива цената от вътре директно. 

Те са от икономиките които лесно ще се сринат и подадат ако го допуснат биткойна, партията ще рухне без печатница за пари.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Явно няма толко да бързат да затварят борси.

https://twitter.com/...664109826056192 "

И в коментарите пише, че вече е затворена.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Явно няма толко да бързат да затварят борси.

https://twitter.com/...664109826056192 "

И в коментарите пише, че вече е затворена.

Не знам какво пише в коментарите но цената подскочи с $200

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

такъв баунс никаде няма, тва е толкова нагласено и контролирано, че чак се чувствам тъпо, че го изтърва

И на мен ми се искаше да направя един sell и после buy (или да имах още кеш :) )

Уж дъно 4500 уж дъно 4000 уж 3800, та през двеста до 3000, Супер контролирано и постепенно обявяване на новини за да не може пазара да усети кога ще е дъното.

Според мен има нещо сериозно, което ще се случи идните месец или по някое време до края на годината.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен има нещо сериозно, което ще се случи идните месец или по някое време до края на годината.

Сериозно в полза на бтц?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове